POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [21.01.2025, 14:44:24] • zachodniopomorskie

Szczecińscy wywiadowcy zatrzymali mężczyznę z zakazem prowadzenia pojazdów – ujawniono liczne nieprawidłowości

W minionych dniach szczecińscy policjanci z Wydziału Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zatrzymali 55-letniego mężczyznę, który kierował pojazdem pomimo orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Na tym jednak nie zakończyła się lista naruszeń prawa ujawnionych podczas interwencji.

Podczas kontroli drogowej funkcjonariusze zwrócili uwagę na tylną tablicę rejestracyjną pojazdu. Okazało się, że jest ona podrobiona i nie posiada wymaganej homologacji. Ponadto samochód, którym poruszał się mężczyzna, nie miał aktualnych badań technicznych, co oznaczało, że nie powinien być dopuszczony do ruchu.

W trakcie przeszukania wnętrza pojazdu policjanci odkryli większą ilość artykułów spożywczych, których pochodzenie nie było znane. W związku z tym istnieje podejrzenie, że mogą one pochodzić z przestępstwa. Obecnie prowadzone są działania mające na celu wyjaśnienie tej kwestii.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze badają teraz wszelkie okoliczności sprawy i nie wykluczają postawienia mu dodatkowych zarzutów.
Policjanci przypominają, że łamanie sądowych zakazów oraz posługiwanie się podrobionymi dokumentami to poważne przestępstwa, które są surowo karane. Ponadto brak badań technicznych pojazdu może stwarzać zagrożenie nie tylko dla kierującego, ale również dla innych uczestników ruchu drogowego.

ZKS KMP


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ 30 MAJA SOBOTA ok. 10.00 URODZINY MIASTA PRZYJAZD POCIĄGU RETRO NIEŚPIESZNEGO Mieszkańcy i grupy rekonstrukcyjne w stylowych przebraniach witają pasażerów ze specjalnego pociągu, a przy dworcu zabytkowe auta z lat 70 tych i tradycyjne saturatowy z wodą i sokiem. Miejsce: Dworzec PKP w Świnoujściu, ul. Dworcowa 1, 19:00 Urodzinowy dancing na Urodziny Miasta Dancing w aurze lat 70 tych, a dla uczestników znakomitej zabawy tane cznej w darze talony na przysłowiową „setę i galaretę“. Miejsce: Muszla Koncertowa przy Promenadzie ■ Mieszkańcy Warszowa ponownie zdecydują o przyszłości swojego osiedla. Już w czwartek, 21 maja 2026 roku odbędzie się Ogólne Zebranie Mieszkańców Osiedla Warszów, podczas którego wybrany zostanie nowy Zarząd Osiedla ■