POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [14.01.2025, 22:19:26] • Świnoujście

Gelati La Stella zwycięzcą Noworocznego Turnieju Siatkarskiego Pokoleń

Gelati La Stella zwycięzcą Noworocznego Turnieju Siatkarskiego Pokoleń

fot. OSiR Wyspiarz

W sobotę 11 stycznia w hali sportowej Uznam Areny rozegrano Noworoczny Turniej Siatkarski Pokoleń.

W turnieju udział wzięło 6 drużyn amatorskich, rywalizowano w systemie „każdy z każdym" do dwóch wygranych setów, rozegrano 15 meczy.

Gelati La Stella zwycięzcą Noworocznego Turnieju Siatkarskiego Pokoleń

fot. OSiR Wyspiarz

Klasyfikacja końcowa ligi:
1 miejsce Gelati La Stella
2 miejsce Siatkarze
3 miejsce Państwowa Straż Pożarna
4 miejsce WCR
5 miejsce Baltic Home
6 miejsce Kierowcy

Na koniec turnieju najlepsze drużyny otrzymały puchary ufundowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz". Wybrano także najmłodszego uczestnika turnieju Aleksandra Krawczyk a najstarszym zastał Adam Bońkowski.

Gelati La Stella zwycięzcą Noworocznego Turnieju Siatkarskiego Pokoleń

fot. OSiR Wyspiarz

Do zobaczenia na następnym turnieju

OSiR „Wyspiarz"


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Drodzy Mieszkańcy i Goście, uprzejmie informujemy, że w związku z organizacją Biegu Konstytucji 3-go Maja – I Memoriału Jerzego Łapińskiego, w dniu 3 maja 2026 roku wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Ulice, którymi przebiegać będzie trasa biegu, zostaną całkowicie wyłączone z ruchu w godzinach od 13:20 do 14:30. Ze względu na bezpieczeństwo biegaczy, którzy będą uczestniczyć w wydarzeniu, nie będzie możliwości przekraczania zamkniętych odcinków dróg. Osoby planujące opuszczenie tego obszaru, uprzejmie prosimy o wcześniejsze przeparkowanie pojazdów poza zamknięty teren ■ Tradycyjnie 2 maja na najwyższej latarni morskiej nad Bałtykiem załopocze największa na świecie biało-czerwona. Aby umożliwić mieszkańcom Świnoujścia udział w ceremonii, Świnoujska Organizacja Turystyczna we współpracy z armatorem Adler-Schiffe przygotowała 300 bezpłatnych zaproszeń ■