POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [10.01.2025, 12:02:44] • Świnoujście

Zmiana na stanowisku Komendanta Policji w Świnoujściu: nadchodzi podinsp. Artur Grenda

Zmiana na stanowisku Komendanta Policji w Świnoujściu: nadchodzi podinsp. Artur Grenda

fot. Policja

Jak ustalili dziennikarze iswinoujscie.pl już po 18 stycznia stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Świnoujściu obejmie podinspektor Artur Grenda, funkcjonariusz o dużym doświadczeniu w zwalczaniu przestępczości. Decyzję o jego przeniesieniu podjęto w ramach roszad kadrowych nadzorowanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Szczecinie.

Podinsp. Grenda ma za sobą lata służby, podczas których zdobył uznanie za skuteczność i profesjonalizm. Jego pojawienie się w Świnoujściu jest związane z zakończeniem kadencji inspektora Jarosława Czai, który zostanie przeniesiony do Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

Zmiana na stanowisku Komendanta Policji w Świnoujściu: nadchodzi podinsp. Artur Grenda

fot. Policja

Inspektor Czaja przeniesiony do Gryfina

Inspektor Jarosław Czaja, który kierował Komendą Miejską Policji w Świnoujściu od stycznia 2024 roku, obejmie nowe obowiązki w Gryfinie. Jego przeniesienie nastąpiło niespodziewanie, gdyż początkowo planowano, że pozostanie na stanowisku w Świnoujściu przez dwa lata, po czym przejdzie na emeryturę.

Inspektor Czaja trafił do Świnoujścia z Pyrzyc i przez rok aktywnie uczestniczył w życiu lokalnej policji, wręczając nominacje oraz wspierając działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa w mieście.

Nowe otwarcie dla Świnoujścia

Podinsp. Artur Grenda wnosi do Świnoujścia nowe doświadczenie i kompetencje, które mogą przyczynić się do wzmocnienia działań lokalnej policji. Mieszkańcy miasta z nadzieją oczekują na nowego i komendanta, licząc na kontynuację skutecznych działań na rzecz bezpieczeństwa w regionie.

Zmiany kadrowe, choć często budzą emocje, są naturalnym elementem funkcjonowania struktur policyjnych. Świnoujście wkrótce powita nowego lidera, który, jak się spodziewamy, sprosta wyzwaniom stojącym przed lokalną komendą.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 66, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 66

Gość • Piątek [10.01.2025, 16:39:48] • [IP: 5.173.192.**]

Hauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhau Hauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhau Hauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhau Hauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhau Hauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhau

Gość • Piątek [10.01.2025, 16:43:57] • [IP: 166.198.21.**]

Zawsze i wszędzie ha ha ha

Gość • Piątek [10.01.2025, 16:54:52] • [IP: 176.221.125.***]

Podinsp to Major czyli Starszy Oficer

Gość • Piątek [10.01.2025, 16:59:02] • [IP: 176.221.125.***]

Komendanci Straży Granicznej też są Wymieniani w Świnoujsciu

Gość • Piątek [10.01.2025, 17:16:45] • [IP: 88.156.234.**]

Następny idzie zimować przed emeryturą i tak co 2 lata darmozjady

Gość • Piątek [10.01.2025, 17:38:45] • [IP: 176.221.124.***]

koalicja 13.XII grudnia znów szykuje się do wojny z narodem?

Gość • Piątek [10.01.2025, 17:54:38] • [IP: 91.94.17.***]

Inspektory na komendzie się zmieniają jak ksiądz na kolendzie. Co roku inny.

Gość • Piątek [10.01.2025, 18:15:29] • [IP: 91.94.2.***]

Zawód : bez zawodu, policjant.

Gość • Piątek [10.01.2025, 18:34:06] • [IP: 185.210.36.***]

Czy to jest ten Brudny Harry, który wyciągnie magnum i wycedzi przez rozstrzelone szparami zęby: Maderfaker job twoja mać, odtąd gostkowie nie pierdzicie z silnikiem suki policyjnej w duecie, tylko zatrzymujecie się i okładacie manadatami maderfakerów zostawiających na chodniku pół metra czy metr przejścia, walicie w mordy mandatami pyerdzielców parkujących na skrzyżowaniach i zaczynacie wreszcie sprawdzać jeżdżących po drogach rowerowych motorowerami, nawet tymi cichymi, odtąd łapiecie hulajnogistów zapieprzających 30, 40 km/h po drogach rowerowych, tych s...synów popier...nych.

Gość • Piątek [10.01.2025, 18:49:13] • [IP: 37.248.223.***]

Teraz czekamy na zmiany w Strazy Pozarnej.

Gość • Piątek [10.01.2025, 19:32:41] • [IP: 83.8.11.***]

Zmiana miejsca pracy przez wyższych funkcjonariuszy Policji jest bardzo korzystna bo pozwala uniknąć wejścia w różne lokalne układy z miejscowymi biznesmenami, politykami czy mafiozami 😊

Gość • Piątek [10.01.2025, 19:43:31] • [IP: 92.118.165.***]

Ale ktoś się sprzedał z info

Gość • Piątek [10.01.2025, 20:09:34] • [IP: 37.109.165.***]

Tak sie wyrabia emeryture !! Amojego roweru dalej nie znalezli mimo monitoringu !!

Gość • Piątek [10.01.2025, 20:46:31] • [IP: 176.221.125.***]

Moze w koncu policja zacznie karac za nieprawidlowe parkowanie? Ludzie maja dosc chodzenia po krzywych chodnikach i przeciskania sie miedzy samochodami na osiedlowych uliczkach.

Gość • Piątek [10.01.2025, 20:56:30] • [IP: 185.210.36.***]

statystyki wykrywalności spadły to trzeba komendanta wymienić

Gość • Piątek [10.01.2025, 21:27:44] • [IP: 5.173.194.***]

10.01.2025, 15:17:21] • [IP: 185.210.38.***] ładne pomówienie, może ktoś się tym postem zainteresuje i sprawa trafi do sądu :) Wtedy może pokażesz swoje dowody żeby potwierdzić swoją wpis :)

Gość • Piątek [10.01.2025, 23:14:39] • [IP: 91.94.19.***]

Klika i mafia

Gość • Piątek [10.01.2025, 23:30:50] • [IP: 15.220.65.**]

Panie komendancie pora wziąć się za rowerzystów jeżdżących bez oświetlenia po zmroku!

Gość • Piątek [10.01.2025, 23:49:44] • [IP: 91.227.107.***]

A budę nową już kupili?

Gość • Piątek [10.01.2025, 23:56:07] • [IP: 31.0.177.***]

Czym czopki się różnią?, Zawasze są do dupy. Na gówno nie mają wpływy.

Gość • Sobota [11.01.2025, 08:02:50] • [IP: 46.112.82.**]

Narkotyki to są na rycerskiej

Gość • Sobota [11.01.2025, 08:07:22] • [IP: 91.94.13.***]

A Pyrzyce, to od czasow zakonczenia 2 wojny swiatowej był i chyba do dzisiaj jest, wylegarnią ubeck8ch kapusiow, osrodkiem szkoleniowym dla ubecji.tam najwiecej bylo pom9cmikow ruskiego reżomu..nie wiem jak jest dzisiaj ale jak wieść gl9si-niedaleko pada jablko od jabloni...oby stalo sie zupelnie inaczej...

Gość • Sobota [11.01.2025, 08:53:27] • [IP: 93.214.189.**]

mam nadzieje ze zajmie sie narkomania w miescie // wszyscy wiedza kto rozdaje karty a oni spia ? czy sami biora ? // wlodar/charli/urban//

Gość • Sobota [11.01.2025, 10:31:12] • [IP: 37.248.168.**]

Kiedyś to była policja odnajdywała skradzione zeczy a teraz nawet głupiego rowera niemogą znaleźć a nie mówiąc o czymś innym

Gość • Sobota [11.01.2025, 10:47:21] • [IP: 37.31.140.**]

Dobrze że spoza Świnoujścia.Mniej układów. Zanim się zżyje to przeniosą. Tak powinno być.

Oglądasz 26-50 z 66
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■