POGODA

Reklama


Wydarzenia

asta.redblog.gs24.pl • Czwartek [19.02.2009, 11:23:15] • Świnoujście

Jakie miasto, takie protesty…

Jakie miasto, takie protesty…

fot. Sławomir Ryfczyński

Jeden z mieszkańców podczas ostatniej nadzwyczajnej sesji rady miasta, kiedy radni debatowali nad sprawą budowy tunelu, zaprezentował kartkę z napisem: NIE CHCEMY CUDÓW! TYLKO TUNELU!

Z tym mini transparentem stanął nad radną Ireną Kurszewską. Dlatego większości jej kolegom radnym (zwłaszcza z drugiej strony stołu) akcja skojarzyła się jednoznacznie z hasłem wyborczym lidera partii, do której należy radna, premiera Donalda Tuska.

Część radnych mówiła, że takie zachowanie tylko nas ośmiesza. Inni, że mieszkaniec na swój sposób (dość groteskowy) chciał zwrócić uwagę (zwłaszcza rządzących polityków z PO) na potrzebę budowy tunelu w Świnoujściu.

Tylko czy oni zwrócą uwagę na jednego pana z nabazgraną naprędce kartką na sesji w Świnoujściu?


komentarzy: 173, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 151-173 z 173

Gość • Czwartek [19.02.2009, 12:53:14] • [IP: 92.42.114.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [19.02.2009, 12:51:03] • [IP: 80.54.123.***]

ludzie na miescie o nim roznie mowia?ale prawde o sobie samym zna tylko on sam...

Gość • Czwartek [19.02.2009, 12:50:07] • [IP: 66.207.56.*]

Niestety ten Pan ma racje. Koniec przedwyborczej kielbaski, tak dla SLD i PO.

Gość • Czwartek [19.02.2009, 12:48:50] • [IP: 217.97.199.*]

Dziwny to mało powiedziane.

Gość • Czwartek [19.02.2009, 12:47:37] • [IP: 80.54.123.***]

przeciez PO glosowalo za apelem.to co ten Pan z tym napisem chce?dziwny gosc.

Gość • Czwartek [19.02.2009, 12:40:21] • [IP: 217.97.199.*]

Tunel poza podziałami. Tak trzymać i nie dać się podpuszczać jakiemuś tam śmiesznemu człowieczkowi.

Gość • Czwartek [19.02.2009, 12:40:18] • [IP: 217.97.193.***]

Ot nasz mały radosny grajdołek, w którym jak widać dobrze bawią się najbardziej niedowartościowani mieszkańcy naszego miasta, mieniący się politykami. Świat się śmieje ze Świnoujścia, ale cóż, bawmy się dalej. Parlament Tajwanu jak widać wyznacza kurs...

Gość • Czwartek [19.02.2009, 12:38:46] • [IP: 217.97.193.***]

ROTFLMAO

marek • Czwartek [19.02.2009, 12:38:16] • [IP: 79.190.202.***]

jakie odwrócenie uwagi?? to tylko tekst o tym, że jakiś kolo stał z kartką - śmieszne albo poważne - można oceniać, ale nie doszukiwać się jakichś podtekstów i uprawiać spiskową teorię :)

Gość • Czwartek [19.02.2009, 12:38:07] • [IP: 92.42.112.***]

co jak co.Glosowalem na PO bo wiadomo, SLD nie miala szans wygrac wyborow jedynie PO moglo wygrac z PIS i wygralo.Chyba trzeba bylo glosowac na PIS, bylby dalej ten sam bajzel ale moze z tunelem :D

Gość • Czwartek [19.02.2009, 12:33:45] • [IP: 217.97.199.*]

Kto oglądał sesje ten wie ze miasto nie jest gotowe z papierami, mówiła o tym inż.miasta.Znowu propaganda mająca na celu odwrucenie uwagi od nieudolności prezydenta.

Gość • Czwartek [19.02.2009, 12:28:37] • [IP: 217.97.193.***]

Facet trochę zabawny jest ale w tym przypadku ma 100%.

Gość • Czwartek [19.02.2009, 12:26:37] • [IP: 217.97.199.*]

Obserwator Ty z SLD jesteś !!

Obserwator • Czwartek [19.02.2009, 12:23:53] • [IP: 88.156.233.*]

Według mnie stanął na właściwym miejscu i tylko w haśle powinno być jeszcze coś co o pragmatyzmie, zdrowym rozsądku i działaniu dla dobra wszystkich, coś czego miejscowa PO jest pozbawiona, nie rozumie tego i nie chce zrozumieć w odróżnieniu od reszty kraju. Tam akurat poparcie dla PO rośnie - u nas jest chyba na odwrót. Jeżeli miałbym mówić tylko za siebie to tak się stało i to bezpowrotnie chyba że wymieni się to Towarzystwo które mamy teraz tutaj nieprzyjemność oglądać

Codzienny Czytelnik • Czwartek [19.02.2009, 12:21:36] • [IP: 92.42.117.**]

akcja skojarzyła się jednoznacznie z hasłem wyborczym lidera partii, do której należy radna, premiera Donalda Tuska. Syłyszałem jak byłem na sesji pan szczerbiński powiedzaił że chce byc w telewizij słowianin i w tvp szczecin. a ten pan niejest z platformy obywatelskiej tylko z prawa i sprawiedliwości

Gość • Czwartek [19.02.2009, 12:19:34] • [IP: 80.245.179.***]

Zastanówmy się nad jednym, Świnoujście 40 000 mieszkańców, przed cała polska, za już tylko niemcy, czy to się opłaca, jaki sens w finansowaniu takiej mega inwestycji, od blisko 40 lat cały czas przebija się wątek tunelu i nic. Przestańmy się podniecać tym tunelem, trzeba usprawnić pozostałe Bieliki które straszą od kilku Lat i wykorzystywać w eksploatacji.W sezonie 4 promy powinny pływać i basta.

Gość • Czwartek [19.02.2009, 11:44:44] • [IP: 79.162.146.***]

jest jaki jest prawde mowi, obiecuja tylko na wyborach a jak maja juz stołek i pieniadze jakos sprawa cichnie PIS GORA

Gość • Czwartek [19.02.2009, 11:39:17] • [IP: 217.97.199.*]

Ten pan już nie wie jak zaistnieć.próbował juz w kazdej organizacji i wszędzie go pogonili i pozostał tylko smród.

Gość • Czwartek [19.02.2009, 11:37:32] • [IP: 212.14.58.***]

Jak dzialaja? Sa u wladzy a nie moga nic zrobic! Pisac pisac nekać i jeszcze raz nekać maja swoje 5 min niech dzialaja!

Gość • Czwartek [19.02.2009, 11:35:27] • [IP: 217.97.199.*]

Napewno w sprawie tunelu nie opierają się na Prezydencie.Nie uprawiają propagandy tylko działają.

Gość • Czwartek [19.02.2009, 11:34:51] • [IP: 80.245.180.**]

-Pomocnik Haszczy

Gość • Czwartek [19.02.2009, 11:30:02] • [IP: 62.69.202.**]

ale ześ sie Szczerbiński postarzał. Pismo jak miales paskudne tak masz dalej !!

Gość • Czwartek [19.02.2009, 11:27:56] • [IP: 212.14.58.***]

Mogl jej ta kartke na czolo przykleic! Moze by cos poskutkowalo! Ludzie w PO nie musza sie opierac tylko na prezydencie i z nim walczyc. Ich partia jest u wladzy w Polsce i mogliby naprawde duzo zdzialac z tunelem ale nie oni wola nie robic nic!!Widocznie sam Tusk nie chce tunelu !

Oglądasz 151-173 z 173
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■