POGODA

Reklama


Wydarzenia

asta.redblog.gs24.pl • Czwartek [19.02.2009, 11:23:15] • Świnoujście

Jakie miasto, takie protesty…

Jakie miasto, takie protesty…

fot. Sławomir Ryfczyński

Jeden z mieszkańców podczas ostatniej nadzwyczajnej sesji rady miasta, kiedy radni debatowali nad sprawą budowy tunelu, zaprezentował kartkę z napisem: NIE CHCEMY CUDÓW! TYLKO TUNELU!

Z tym mini transparentem stanął nad radną Ireną Kurszewską. Dlatego większości jej kolegom radnym (zwłaszcza z drugiej strony stołu) akcja skojarzyła się jednoznacznie z hasłem wyborczym lidera partii, do której należy radna, premiera Donalda Tuska.

Część radnych mówiła, że takie zachowanie tylko nas ośmiesza. Inni, że mieszkaniec na swój sposób (dość groteskowy) chciał zwrócić uwagę (zwłaszcza rządzących polityków z PO) na potrzebę budowy tunelu w Świnoujściu.

Tylko czy oni zwrócą uwagę na jednego pana z nabazgraną naprędce kartką na sesji w Świnoujściu?


komentarzy: 173, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 173

Gość • Czwartek [19.02.2009, 23:13:43] • [IP: 92.42.112.***]

śmieszna jest ta PO w naszym mieście, zreszta w skali kraju też, mogli by juz odejść bo szkodzą nie tylko w mieście i województwie

Gość • Czwartek [19.02.2009, 23:13:08] • [IP: 80.245.180.**]

Ile To można o RÓŻOWYCH gACIACH

Gość • Czwartek [19.02.2009, 23:10:01] • [IP: 80.245.189.***]

Nie przeczę, jednak chciałbym zobaczyć efekty pracy chociażby nad udrożnianiem instalacji wodociągowej w urzędzie miasta w Twoim wydaniu. To takie proste, grzebać w g...nie. Dobranoc

Gość • Czwartek [19.02.2009, 22:59:25] • [IP: 195.117.222.*]

To zawsze wiecej niz ty:-)))))

Gość • Czwartek [19.02.2009, 22:56:45] • [IP: 80.245.189.***]

Może i masz rację, ale poza tym nic.

Gość • Czwartek [19.02.2009, 22:53:53] • [IP: 195.117.222.*]

Moze masz racje ale moja wymowa jest o pkilka poziomow lepsza niz rzady cudotworcow buhahahahah..

Gość • Czwartek [19.02.2009, 22:50:18] • [IP: 80.245.189.***]

Ciezko s twojom wymowom, s gramatiki to hyba sustka

LechRoch • Czwartek [19.02.2009, 22:49:52] • [IP: 80.245.176.***]

Wydaje mi sie ze to nastepna prowokacja p.Kruszewskiej pojawila sie na zdjeciach ponownie a to zwieksza popularnosc...

Gość • Czwartek [19.02.2009, 22:47:16] • [IP: 195.117.222.*]

Wcale sie nie dziwe sie ze nie rozumiesz:-))))

Gość • Czwartek [19.02.2009, 22:45:04] • [IP: 80.245.189.***]

Gość • Czwartek [19.02.2009, 22:39] • [IP: 195.117.222.*] Nie wiem co to slupki w sadazach za pomoca wibratoea ? To twój ojczysty język? Bo po mojemu nie rozumiem.

Gość • Czwartek [19.02.2009, 22:40:13] • [IP: 80.245.189.***]

Mógł chociaż wziąć prześcieradło, a nie A4.

Gość • Czwartek [19.02.2009, 22:39:53] • [IP: 195.117.222.*]

Do Gość • Czwartek [19.02.2009, 22:32] • [IP: 80.245.189.***]Nie naleze do partii ktora podnosi slupki w sadazach za pomoca wibratoea Palikota.

Gość • Czwartek [19.02.2009, 22:37:51] • [IP: 92.42.118.**]

można też napisać: jacy radni PO taki transparent:)

Gość • Czwartek [19.02.2009, 22:36:07] • [IP: 89.8.69.**]

Część radnych mówiła, że takie zachowanie tylko nas ośmiesza.Ciekawe co my Mieszkańcy tego miasta mamy powiedziec ile razy już były plany itp.to jest śmieszne że z takim obszarem jaki dysponujemy do wybudowania Mostu albo Tunelu i tego nie ma TO JEST WSTYD I NAS OŚMIESZA.Już nie mówiąc ile tracimy na turystach, a zresztą czy oni mają głowy na karku.I oni są radnymi to bym nie powiedział, jeśli tak to już powinni w tej sprawie zrobic

Gość • Czwartek [19.02.2009, 22:32:59] • [IP: 80.245.189.***]

Do Gość • Czwartek [19.02.2009, 22:27] • [IP: 195.117.222.*] Próbujesz na siebie zwrócić uwagę? To jeszcze nie wybory! Samokrytyka nic Ci nie da.

Gość • Czwartek [19.02.2009, 22:27:36] • [IP: 195.117.222.*]

Podziwiam poglad wyrazany w tresci artykulu ze brak wiary w cuda nas osmiesza. Wydaje sie ze wymieniany w postach Kononowicz bylby bardziej skuteczny w rzadzeniu niz Tusk i te cale PO buhahahahahaha...

Gość • Czwartek [19.02.2009, 22:24:28] • [IP: 80.245.191.**]

jaki tatuś taki synek-cwaniaczek w ortalionie[salceson]

Gość • Czwartek [19.02.2009, 22:17:39] • [IP: 195.117.222.*]

Jakie miasto taki tunel buhahahahaha...

Gość • Czwartek [19.02.2009, 21:23:18] • [IP: 80.245.189.***]

Każde miasto musi mieć swojego Kononowicza!

Gość • Czwartek [19.02.2009, 21:23:16] • [IP: 217.97.193.**]

Ten z kartką wygląd ma po piwku lub czymś mocniejszym pyszczek jakiś czerwony?

Gość • Czwartek [19.02.2009, 21:18:49] • [IP: 217.97.193.***]

Myśałem, że to Boguś, ale trochę za chudy

Gość • Czwartek [19.02.2009, 21:16:57] • [IP: 80.245.189.***]

Obudził się Kononowicz!

antyburak • Czwartek [19.02.2009, 21:15:22] • [IP: 85.230.238.***]

czytajac te wasze komenty doszedlem do wniosku...jestescie warci Zmura, i niczego innego.

Gość • Czwartek [19.02.2009, 21:14:12] • [IP: 80.245.189.***]

Różowe ty on ma gacie!

Gość • Czwartek [19.02.2009, 21:12:22] • [IP: 77.113.36.***]

Moj zyje ale chleje ale to tak jakby nie zyl! chcesz sie licytowac?

Oglądasz 26-50 z 173
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■