POGODA

Reklama


Wydarzenia

asta.redblog.gs24.pl • Czwartek [19.02.2009, 11:23:15] • Świnoujście

Jakie miasto, takie protesty…

Jakie miasto, takie protesty…

fot. Sławomir Ryfczyński

Jeden z mieszkańców podczas ostatniej nadzwyczajnej sesji rady miasta, kiedy radni debatowali nad sprawą budowy tunelu, zaprezentował kartkę z napisem: NIE CHCEMY CUDÓW! TYLKO TUNELU!

Z tym mini transparentem stanął nad radną Ireną Kurszewską. Dlatego większości jej kolegom radnym (zwłaszcza z drugiej strony stołu) akcja skojarzyła się jednoznacznie z hasłem wyborczym lidera partii, do której należy radna, premiera Donalda Tuska.

Część radnych mówiła, że takie zachowanie tylko nas ośmiesza. Inni, że mieszkaniec na swój sposób (dość groteskowy) chciał zwrócić uwagę (zwłaszcza rządzących polityków z PO) na potrzebę budowy tunelu w Świnoujściu.

Tylko czy oni zwrócą uwagę na jednego pana z nabazgraną naprędce kartką na sesji w Świnoujściu?


komentarzy: 173, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 173

Gość • Wtorek [24.02.2009, 12:27:47] • [IP: 83.31.187.*]

--Dzisiejszy Nowy Wyspiarz: JAK JANUSZ ŻMURKIEWICZ TUNEL ZAPRZEPAŚCIŁ

Mały pływak • Sobota [21.02.2009, 00:12:07] • [IP: 88.156.232.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [20.02.2009, 20:02:53] • [IP: 217.97.199.*]

Buraczyna chciał zaistnieć, no i udało się, bo ponton nie umie zareagować na głupie zachowania na sesji i niejednokrotnie swoim zachowaniem też zaniża poziom debat.Buractwo i tyle.

Gość • Piątek [20.02.2009, 16:32:09] • [IP: 83.21.165.***]

chłopie tłusty czwartek już za nami, wiec luz!!

Gość • Piątek [20.02.2009, 14:07:41] • [IP: 80.245.190.*]

Wpierw sie zapytaj, czy zbiórki organizowane przez Huszcze i Kruszniakową sa legalne ?

Gość • Piątek [20.02.2009, 13:21:05] • [IP: 80.245.179.***]

jak zawsze nie mają czym się zajmować tylko sprawdzać kto kogo i jaka partia -absurd.

Gość • Piątek [20.02.2009, 13:17:18] • [IP: 217.97.193.**]

A co sie stało z 8.000 tys zl ktore dostal Huszcza od urzedu miasta na paczki? Były te paczki w końcu dla biednych czy nie, bo w zadnej gazecie tego nie napisali.

donald tusk • Piątek [20.02.2009, 12:54:25] • [IP: 217.97.199.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [20.02.2009, 12:36:28] • [IP: 217.97.199.*]

Przepraszam miało być wnuczek

Gość • Piątek [20.02.2009, 12:35:24] • [IP: 217.97.199.*]

Wnbuczek jaki psedinim durny taki wpis

Wnuczek z Wermachtu • Piątek [20.02.2009, 12:07:35] • [IP: 88.156.232.***]

162 wpisy..tysiące ludzi przeczytało o" staraniach" PO a pani Starosta ma wątpliwości czy"oni" - PO zauważy problem ? "Tylko czy oni zwrócą uwagę na jednego pana z nabazgraną naprędce kartką na sesji w Świnoujściu?"

Gość • Piątek [20.02.2009, 11:26:15] • [IP: 80.245.182.***]

Świnoujście jest małym miastem na pograniczu. Nie dziwmy się więc, że żądania ogromnych pieniędzy na tunel powodują w Warszawie nie tylko uśmiechy politowania. Tunel- to się nigdy nie uda. Aby powstało jakiekolwiek połączenie stałe z polskiej części wyspy Uznam konieczny jest wspólny transgraniczny projekt niemiecko polski. Idę o zakład, że budowa estakady (w części grobli) przez zalew, nie tylko byłaby o co najmniej połowę tańsza, skracała o połowę trasę do Szczecina ale miałaby ogromne błogosławieństwo komisji UE, która projekty transgraniczne uznaje za super priorytetowe.

Gość • Piątek [20.02.2009, 11:06:58] • [IP: 217.97.193.***]

Z prostej przyczyny.Limit cudów za pierwszy kwartał 09r. cudak już wyczerpał.

Kiepski • Piątek [20.02.2009, 11:06:28] • [IP: 80.245.176.***]

Pozdrwiam wszystkich leszczy ktorzy tutaj pisza!!

Gość • Piątek [20.02.2009, 09:55:00] • [IP: 93.94.185.***]

dupa dupa dupa F.KIEPSKI

Gość • Piątek [20.02.2009, 09:54:15] • [IP: 212.160.162.**]

A dlaczego ten cudak nie chce cudów, którym Polska tak wiele zawdzięcza?

Gość • Piątek [20.02.2009, 09:46:49] • [IP: 213.115.90.***]

ludzie dziela sie na myslacych i na tych co popieraja koalicje+ tego pana na zdjeciu z dziura w brzuchu :)

Gość • Piątek [20.02.2009, 09:28:52] • [IP: 80.54.123.***]

naturalnym prawem opozycji jest patrzenie władzy na rece i wytykanie błędów, tak jest na całym świecie oprócz krajów trzeciego świata..

Gość • Piątek [20.02.2009, 09:08:12] • [IP: 217.97.199.*]

Tunel poza podziałami. nie dajcie się sprowokować śmiesznemu facetowi

Gość • Piątek [20.02.2009, 09:06:10] • [IP: 217.97.199.*]

SLD iprzystawkom już dziękujemy.Oni nic nie robią tylko bezmyślnie ręce podnoszą.Z pracy radnego nic nie rozumieją.Koalicja z Huszczą już ich dyskwalfikuje.

Gość • Piątek [20.02.2009, 09:01:04] • [IP: 80.54.123.***]

Bzdury opowiadasz ogladałem sesję i nikt z PO nie krytykował pomysłu apelu tylko go poparli toczemu piszesz ze ciagłe krytykanctwo gosciu z 8.38

Gość • Piątek [20.02.2009, 08:54:28] • [IP: 217.97.199.*]

Komętatorzy czy wy oglądaliście sesje.Ta właśnie inż.miasta mówiła że miasto nie jest gotowe z dokumętami.Wy jak zwykle ulegacie komuszej propagandzie albo sami ją uprawiacie.

Gość • Piątek [20.02.2009, 08:38:27] • [IP: 92.42.113.***]

Tak zgadzam się Kurszewskiej, Mireńaskiemu i Puszowi już dziekujemy. Krytykanctwo to nie wszystko i na tym sie daleko nie zajedzie.

Gość • Piątek [20.02.2009, 06:55:46] • [IP: 91.6.0.***]

CAŁE MIASTO JAKBY WYSZŁO NA ULICE I BY PROTESTOWAŁO TO MOŻE ODNIEŚLI BYŚCIE SKUTEK. JEDEN NIE WYSTARCZY, A NIE SIEDZICIE NA KOMPIE I BZDURY PISZECIE RUSZCIE SIĘ!!

Gość • Piątek [20.02.2009, 00:03:25] • [IP: 87.96.86.***]

Czepiliście się chłopa, że protestuje, zobaczcie komuszki jak wasz fasola robi z siebie wała w różnych sondażach dedykowanych. ..

Oglądasz 1-25 z 173
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■