POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [04.01.2025, 12:11:40] • zachodniopomorskie

Nowy rok rozpoczął aresztem za posiadanie narkotyków

Nowy rok rozpoczął aresztem za posiadanie narkotyków

fot. Policja

Policjanci z wałeckiej komendy zatrzymali 46- latka, który posiadał w różnych miejscach znaczne ilości narkotyków. Nowy rok rozpoczął się dla niego 3 miesięcznym aresztem, a grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

46- letni mieszkaniec Wałcza został zatrzymany podczas legitymowania na terenie miasta, kiedy to policjanci przeszukali jego plecak, a w nim znaleźli zakazane substancje. Substancje psychotropowe i odurzające znajdowały się także w miejscu zamieszkania 46- latka. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli znaczne ilości amfetaminy, ponadto tabletki ecstazy oraz marihuanę.

Wczoraj (02.01.br.) podejrzany został doprowadzony do Sądu, który postanowił zastosować wobec 46 latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. W polskim prawie posiadanie znacznej ilości narkotyków jest poważnym przestępstwem, które regulowane jest przez Ustawę o przeciwdziałaniu narkomanii.

Kto posiada znaczną ilość środków odurzających lub substancji psychotropowych, podlega karze pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Komenda Powiatowa Policji w Wałczu


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Zaproszenie na obchody Narodowego Dnia Zwycięstwa 8 maja 2025 r. Uroczystość rozpocznie o godz. 11.00 na Placu Słowiańskim pod pomnikiem „Bohaterom Walki o Niepodległość Rzeczpospolitej” poprzez złożenie kwiatów przez władze administracyjne i samorządowe, służby mundurowe, poczty sztandarowe, delegacje organizacji, związków, stowarzyszeń, szkół oraz mieszkańców i gości. Druga część uroczystości odbędzie się o godzinie 11.30 na Cmentarzu Komunalnym w Świnoujściu przy „Kwaterze Wiecznego Spoczynku Weteranów II Wojny Światowej” ■