POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [04.10.2024, 07:38:26] • Szczecin

Trzymiesięczny areszt dla 24-latki za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Trzymiesięczny areszt dla 24-latki za posiadanie znacznej ilości narkotyków

fot. Policja

Policjanci z Komisariatu Policji Szczecin Nad Odrą zatrzymali 24-letnią kobietę, u której odnaleziono niemal 220 gramów środków odurzających. Funkcjonariusze, działając na podstawie zdobytych informacji, podejrzewali, że kobieta może zajmować się handlem narkotykami oraz przechowywać je w swoim miejscu zamieszkania. Dzięki szybkiej reakcji i profesjonalizmowi kryminalnych, substancje te nie trafiły na czarny rynek.

Podczas przeszukania, funkcjonariusze odkryli ukryte narkotyki w piwnicy należącej do zatrzymanej. Kobieta usłyszała zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz ich wprowadzania do obrotu, co jest poważnym przestępstwem zagrożonym karą wieloletniego pozbawienia wolności.

Na wniosek prokuratury, sąd zdecydował o zastosowaniu wobec podejrzanej trzymiesięcznego aresztu tymczasowego. Działania policjantów pozwoliły na zablokowanie wprowadzenia kolejnych niebezpiecznych substancji na rynek, a śledztwo w tej sprawie nadal jest w toku.

Dziękujemy za czujność i wsparcie obywateli, które pozwalają nam skutecznie przeciwdziałać przestępczości narkotykowej i chronić społeczeństwo przed zagrożeniami związanymi z narkotykami.

ZKS KMP


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Wtorek [08.10.2024, 01:56:55] • [IP: 188.147.76.**]

Narkotyk to jak bomba atomowa, niszczy wiele różnych rzeczy, zdrowie, psychikę, rodzinę, więzi, małżeństwa, produktywność pracowników, itd. Ostro z dealerami czy ćpunami! Inni przez nich stracą zdrowie, życie, wolę życia.

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ 539 milionów złotych po stronie dochodów oraz 668 mln rezerwowanych na wydatki oraz zapewnienie finansowania deficytu w wysokości 129 milionów złotych, to najważniejsze dane przyszłorocznego planu finansowego Świnoujścia. Rada Miasta zgodziła się na propozycję prezydentki miasta i przyjęła budżet Świnoujścia na 2026 rok. Projekt poparło 15 radnych ■ Tunel pod Świną w Świnoujściu: w nocy 18/19 grudnia 2025 r. w godz. 22:00–05:00 wprowadzony zostanie ruch wahadłowy, natomiast w nocy 19/20 grudnia 2025 r. od 22:00 do 23:00 obowiązywać będzie ruch wahadłowy, a od 23:00 do 05:00 tunel zostanie całkowicie zamknięty ■