POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [31.07.2024, 15:12:42] • Świnoujście

Mężczyzna wybił szybę w lokalu! Po chwili został zatrzymany przez policję

Mężczyzna wybił szybę w lokalu! Po chwili został zatrzymany przez policję

fot. iswinoujscie.pl

W niedzielę, tuż po godzinie 21:00, na jednej z najbardziej uczęszczanych ulic miasta - Konstytucji 3 Maja, doszło do niepokojącego zdarzenia.

Mężczyzna zaczął rozrabiać, co skończyło się wybiciem szyby jednego z lokali znajdujących się przy tej ulicy. Natychmiastowa reakcja świadków zdarzenia doprowadziła do wezwania służb.

Gdy policjanci pojawili się na miejscu, mężczyzna został zatrzymany i zaprowadzony do radiowozu.

To kolejny przypadek świadczący o tym, że w Świnoujściu, podobnie jak w innych miastach, nie brakuje osób, które po najprawdopodobniej spożyciu alkoholu lub środków odurzających tracą kontrolę nad swoim zachowaniem.

Lokalne władze apelują do mieszkańców o zgłaszanie wszelkich podejrzanych zachowań i incydentów, aby zapewnić jak najwyższy poziom bezpieczeństwa w mieście. Wandale, niezależnie od motywów swoich działań, muszą liczyć się z konsekwencjami prawnymi swoich czynów.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 26, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-26 z 26

Gość • Środa [31.07.2024, 15:28:11] • [IP: 188.147.68.***]

A gdzie wybił szybę to już nie napisane…a mieszkam nad lokalem, w którym są nielegalne maszyny hazardowe, co nikomu nie przeszkadzają? Ciekawe, że policja i CBŚ tego nie widzą, że Mareczek w całym mieście pootwierał kasyna nielegalne. Wystarczy zadzwonić dzwoneczkiem i spojrzeć w kamerę i cyk grasz na jednorękim…a i ubiór oczywiście odpowiedni trzeba mieć. Legnica i Świnoujście to dwa najbardziej skorumpowane miasta w Polsce, i gdzie jest najwięcej dilerów i narkomanów, ale….policja NIC A NIC NIE WIE

Gość • Środa [31.07.2024, 15:35:54] • [IP: 185.210.38.***]

Problem tego człowieka trzeba rozwiązać tak jak problemy imigrantów- nie karać, dać lokum, wypłacić emeryturę lub świadczenie 2600 zł, nakarmić, odziać.

Gość • Środa [31.07.2024, 15:43:57] • [IP: 5.173.172.**]

Gotten Sitti

Gość • Środa [31.07.2024, 15:51:50] • [IP: 5.173.26.**]

Ktoś wie kto to?

Mieszkaniec • Środa [31.07.2024, 15:56:20] • [IP: 89.151.21.**]

Bardzo dobrze. Niech pokutuje, wsadzony do więzienia. Kradzież z włamaniem = od 1 do 10 lat pozbawienia wolności.

Gość • Środa [31.07.2024, 16:00:06] • [IP: 62.69.253.***]

A po co krzyczał Ukrainie słava?

Gość • Środa [31.07.2024, 16:04:41] • [IP: 92.40.175.***]

A to nie Rysiu z Witosa Bo na maszynach staly gosc jest

Gość • Środa [31.07.2024, 16:26:07] • [IP: 46.231.56.**]

To nie kasyno a kafejka internetowa o nazwie BitCoin - tam przesiadują inwestorzy,

Gość • Środa [31.07.2024, 16:37:15] • [IP: 37.248.166.**]

Najpierw nożownicy teraz człowiek demolka. To miasto upada na dno.

Gość • Środa [31.07.2024, 16:46:02] • [IP: 88.156.234.**]

jaka narodowosc?

Gość • Środa [31.07.2024, 18:24:37] • [IP: 188.147.68.**]

, 15:51:50] • [IP: 5.173.26.**] to ty. Mogłeś nie pytać, nie mogę kłamać publicznie.

Gość • Środa [31.07.2024, 20:00:44] • [IP: 37.248.213.***]

A co to za akcja była wczoraj na zachodnim wielkopolska 1b ?

Gość • Środa [31.07.2024, 20:22:34] • [IP: 188.147.72.**]

Maszyny zamknięte były a grać się chciało!!Gdzie policja i KAS-a nowy lokal do odwiedzenia to nie jedyny na Konstytucji 😂😂

Gość • Środa [31.07.2024, 21:02:21] • [IP: 89.151.21.**]

Niech wstąpi do związku religijnego takiego jak Kościół Ewangelicznych Chrześcijan, będzie bardziej pobożny i nie będzie może szyb wybijał.

Gość • Środa [31.07.2024, 21:13:28] • [IP: 5.173.29.**]

Buraczynka

Gość • Czwartek [01.08.2024, 00:20:55] • [IP: 92.118.165.***]

Polskojęzyczny, nie Polak

Gość • Czwartek [01.08.2024, 01:02:19] • [IP: 213.155.174.***]

A czy czasami nie postawili gdzieś nadajników 5G na Konstytucji? Za często tam wpadają w szał bitewny.

Gość • Czwartek [01.08.2024, 04:17:09] • [IP: 5.173.26.**]

A gdyby tamtędy szła staruszka a to mogła być wasza matka a gdyby tamtędy szła procesja. To co??

Gość • Czwartek [01.08.2024, 08:35:46] • [IP: 37.47.136.***]

Jacy dzielni" chlopcy"kto by pomyslał, ze potrafią" zlapac"przestępcow..i to prawie na goracym, bo uczynku., bo u nich musi byc najpierw"trup"i to koniecznie, bo bez trupa nie mogą dzialac, nawet w chwili zagrozenia zycia zglaszajacego...koniecznie" muszą"mieć dowód, ze juz trup miał rację, bo tzw glina nie moze dochodzic prawdy-ma zakaz od przelozonych a posluszenstwo w policji przelozonym, to rzecz swięta..nawet, gdy ten przelozony ma osobiste powody, by chronic bandziorow i sprawy nalezy zamiatac pod dywan, bo grunt to porzadek...

Gość • Czwartek [01.08.2024, 10:42:05] • [IP: 78.10.206.**]

To chyba jakiś przybysz z Krainy-U, bo w laczkach...

Gość • Czwartek [01.08.2024, 12:18:56] • [IP: 5.173.31.**]

Wakacyjne przygody.

Gość • Czwartek [01.08.2024, 12:24:21] • [IP: 188.147.68.**]

10:42:05] • [IP: 78.10.206.**] To przybysz z adresu IP: 78.10.206.**, ta mentalność.

Gość • Czwartek [01.08.2024, 13:12:06] • [IP: 188.147.76.***]

kuzwa wszystko wszystkim przeszkadza temu szyba temu maszyny co tobie to przeszkadza nie twój cyrk nie twoje małpy zajmij sie sobą i swoją babą

Gość • Czwartek [01.08.2024, 15:30:37] • [IP: 78.10.206.**]

12:24:21 - Przybysz, to Twoja transmama.

Gość • Czwartek [01.08.2024, 18:39:44] • [IP: 5.173.176.***]

FRONT Wschodni natychmiast!!

Gość • Czwartek [01.08.2024, 18:53:14] • [IP: 77.252.46.***]

TO NIE MIASTO IDZIE NA DNO A TURYŚCI I MIESZKAŃCY CZYLI PATOLOGIA TEGO MIASTA.

Oglądasz 1-26 z 26
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■