iswinoujscie.pl • Sobota [29.06.2024, 20:07:10] • Świnoujście
Niepokojące zdarzenie przy ulicy Wojska Polskiego: Mężczyzna przetransportowany do szpitala

fot. Sławomir Ryfczyński
W piątek przed godziną czternastą doszło do szokującego incydentu przy ulicy Wojska Polskiego w Świnoujściu. Młody mężczyzna został pobity w biały dzień, tuż obok budynku Miejskiego Domu Kultury (MDK). Świadkowie zdarzenia byli wstrząśnięci bezprecedensową agresją w centrum miasta.
Na miejscu zdarzenia, przypadkowo przejeżdżający strażacy, udający się na inną akcję, zauważyli leżącego na chodniku mężczyznę. Natychmiast przystąpili do udzielenia pomocy poszkodowanemu. Młody mężczyzna, potrzebował pomocy medycznej.
Wkrótce na miejsce przyjechali policjanci oraz karetka pogotowia. Strażak wraz z ratownikiem medycznym pomógł przetransportować poszkodowanego do karetki, która następnie przewiozła go do szpitala.

fot. Sławomir Ryfczyński
Na jednym z opublikowanych zdjęć widać, jak poszkodowany jest prowadzony przez strażaka i ratownika do pojazdu ratunkowego, co dodaje dramatyzmu całej sytuacji.
To niepokojące zdarzenie wzbudziło ogromne zainteresowanie przechodniów, którzy zastanawiają się nad bezpieczeństwem na ulicach Świnoujścia. Pobicia w biały dzień stają się niepokojącym problemem, wymagającym pilnych działań ze strony władz miasta oraz służb porządkowych.
Oczekujemy na dalsze informacje od służb porządkowych w tej sprawie i apelujemy do mieszkańców o zachowanie czujności oraz zgłaszanie wszelkich podejrzanych sytuacji. Każdy z nas może przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa w naszej lokalnej społeczności.
źródło: www.iswinoujscie.pl
A co robili obserwatorzy, nagrywali?
Ekipa floty
BO ZA MAŁE KARY
Świnoujście robi się bardzo niebezpiecznym miastem, ale zza szyby radiowozu nie wiele widać. Czas na więcej patroli pieszych.
LEWACKA pobłażliwość i łagodność wobec wszelkich PATUSOW PSYCHOLI bandziorów... zaostrzyć KK i KKW oraz wszędzie monitoring WSZĘDZIE monitoring...
Ten rejon to patologia, niezliczone monopolowe, nielegalne punkty hazardowe, tłumy pijaczków i tzw.kiboli a to wszytko w centrun miasta pod nosem magistratu?!
a ponoć miasto jest monitorowane. ..
Na krzyżówce są kamery, dlaczego nie namierzyli kto co zrobił ? Po co ten monitoring?!
Świnoujście to bandyckie i niebezpieczne miasto.
Flaka zombie
Tam jest jakis pub czy coś w tym rodzaju. Jakiś młotek, który tam idzie, czy gdzieś zaraz obok, regularnie zostawia hulajnogę na samej ścieżce rowerowej, na wysokości przystanku, raz słyszałem jak z daleka, z tego obniżenia przy pubie wyzywał wkurzonego rowerzystę, ktory wywalił hulajnogę z często używanej wąskiej drogi rowerowej na trawę.
Ktoś wie kto to?
To pewnie ktoś skundlony z PiS. Grunt coraz bardziej się im pali pod kopytami
bardzo niebezpieczne miasto rany, co na to komendant policji!? ranyyyy
pobity, a może to on chciał kogoś pobić ale tamten się nie dał.
🫣nasza milicja
Dużo gnoi ostatnio się kręci przy Kościuszki 9 i Witosa, jeden mało nie oberwał po ryju, zaczepiają ludzi kogo popadnie, zachowują się jak zwykłe cwele. Zaczepiali matkę z dzieckiem na ławeczce.
Gość • Sobota [29.06.2024, 20:51:51] • [IP: 5.173.186.**] Pis to tobie robią na twarz.
, 20:51:51] • [IP: 5.173.186.**]nawet przez chwilę nie przyszło mi do głowy, by to przypisywać politycznie do PiS, PO, N.Lewicy czy gdziekolwiek. Zamilcz, głupi prowokatorze!
A jakiej narodowości sprawca i poszkodowany?
Wincyj gosci z krainyU. Do tego dojdą Ci co ich ryży łeb zaprosił na rozkaz von der Leyen. Wybraliście. Teraz przemykać z głową spuszczoną i pełnymi gatkami.
Nożownicy z bliskiego wschodu już tez tutaj są, no i wyborcy PO opuścili więzienia. A to wszystko na własne życzenie …
IP 233 wyjątkowy inteligent inaczej.
moze czas zamontowac kamery co 200 metrow by wylapac tego typu gandytow w akcji
bardzo bliskotych co rozprowadzajai i sa skutki
22:31:13] • [IP: 176.221.125.***] wystarczy blisko tego pubu Sfinks i innych takich chlarni, magnesów dla patologii - ja też tam raz byłem zagrożony. W ogóle policja powinna kręcić się blisko takich miejsc, a nawet wysyłać, np. dla pozornej konsumpcji nieumundurowanych funkcjonariuszy.
Czarna czapeczka, krótkie pory, skarpety, buty elpo, typowy gamoń bez gimnazjum urodzony po 89 roku. Zbadajcie mu krew na narkotyki, wjazd na hate i tym podobne. Praca, kolegium za unikanie pracy, bykowe za unikanie małżeństwa. do kompletu spakować gada.
, 21:39• 31.0.177.***] od razu dzwoń na policję, i staraj się zrobić zdjęcie - jest taki numer na policję 47-78-31-512 omijający irytujące pośrednictwo nr-u 112, bo tam czasem trzeba im tłumaczyć topografię miejsca, choć dobrze są tam ci spod nr-u 112 wyszkoleni.
Sądząc po komentarzach to Świnoujście jest miastem ćwierćinteligentów bez szkoły
Czas się zaopatrzyć w gaz pieprzowy...
A skąd wiadomo, że to pobicie? Może utrata przytomności z innego powodu.
Polak czy ukrainiec ? Kto pobił coś wiadomo?
Uśmiechnięta EUROPA, uśmiechnięta POLSKA - początek i ciąg dalszy !
Był sfrustrowany poziomem sztuki awangardowej w miejskiej galerii bohomazów i musiał dać upust złych emocji
Może wracał z ćpalni przy skateparku, młodzież notorycznie tam przesiaduje lub na wejściu do mdk i wcale nie kryje się z tym co robią.
Bezradność policji przeraża w tym mieście pobicia podpalenia handel narkotykami kradzieże. Rozumiem tak jest wszędzie ale nie taką skalę !! Bierzcie się Panowie do roboty !!
Jakie to wspaniałe możliwości do popisu dla pani prezydentki. Nie tylko lansiki ale i cos dla miasta i jego obywateli.
Strach ulicami chodzić, pobicie w biały dzień w tak uczęszczanym, ruchliwym miejscu...szok.
Policja sprawdza zwykłych ludzi bo patologii się boi.
Piątek koło 14 przecież tam pełno ludzi chodzi, wszyscy ślepi czy co !! Pewnie pomyśleli ze pijany naćpany czy co ludzie ogarnijcie się !! Znieczulica pierdolona
O proszę na Lewobrzeżu bijatyki patola do potęgi a ciągle przypieprzają się do Prawobrzeża
Guliwer?🙂
Taki mamy klimat
Nie wierzę żeby został pobity w biały dzień w centrum miasta.
wszyscy winni tylko nie my, którzy tolerujemy takie zachowania
Więcej policji dać po cywilnemu w miejscach patologii - a oni unikają takich miejsc, przyzwalają udając że nic nie widzą a doczepiają się do porządnych ludzi.
Pani Prezydent Miasta ma do Dyspozycji Straż Miejską w Poniedziałek powinna zrobić zebranie ze Służbami Mundurowymi Policji Straży Granicznej Wojska i Żandarmerii zrobić Patrole Mieszane tych Służb
Mięśniaki na sterydach terroryzują Polskę od lat 90. i żaden rząd temu nie przeciwdziała. Przecież takie typy nie mają żadnych ludzkich uczuć. Dla nich zabić to jak wypić piwo.
Gość • Sobota [29.06.2024, 21:23:52] • [IP: 37.47.144.**] 🫣nasza milicja...Durniu jeden jaka milicja? Ty jeszcze żyjesz w czasach realnego komunizmu a twoja tępota nie zna granic...Milicja była kiedyś a twój stary należał do ORMO...Jest różnica i to bardzo wielka między milicją a policją...Policja ma psy, a milicja miała Ormowców.📷📷📷
Coś cicho o dodatkowych policjantach/ze szkół policyjnych/ tworzących dodatkowe patrole na ulicach Ś-cia w tym sezonie. Czyżby brak już chętnych do tej profesji?
IP.37.47.213: z soboty 🥶😨taki jesteś półmózg. nikomu nie pomagaj to zostaniesz sam skąd wiesz co się stało?A ludzie powinni reagować wystarczy zadzwonić i prosić o dyskrecje.
Skowyt w stylu : WIECEJ POLICJI PO TAJNIAKU. ... Co jeszcze ORMO na każdym rogu. .. Tfu wasza mać. Ludzie, przestańcie być bierni jak widzicie przemoc na ulicach miast ! Normalny facet podwija rękawy i staje w obronie osoby zaatakowanej ! Ale przecież teraz jest czas CIEPLAKÓW W RURKACH 😀😀😀 Oni nic nie zrobią gdyż boją się o swój pedicure 😀😀😀
No właśnie, kolejny incydent,. ktorych będzie wiele dotąd, dokąd życie i zdrowie przestępcy będzie traktowane, że posiada jakąkolwiek wartość, czas w końcu z tym idiotyzmem skończyć i walczyć, aby usunięto z kodeksu karnego artykuł o przekroczeniu obrony koniecznej przez ofiarę lub broniącego ofiarę. Czas w końcu zrozumieć, że życie czy zdrowie bandyty bez względu na jego wiek czy stan psychiczny nie posiada żadnej wartości.
PEWNIE TO TE SKURWIELE UKRAINCE TAK WOJUJĄ NA NASZYCH ULICACH, LAC DZIADÓW I GONIC Z POLSKI NIEROBÓW, PASOŻYTÓW, PEWNIE FACET WYMÓWIM MU MIESZKANIA BO OD DZIS PANSTWO NIE BĘDZIE ŁOZYC NA TYCH BANDEROWCÓW, VON Z POLSKI DO SIEBIE WOJOWAC A NIE PASOŻYTOWAC DZIADY
Hejterzy prawicowi siedzą cicho ? Nic nie piszą w stylu" Jakiego koloru skóry był napastnik, Jakiej narodowości. ..". Bo kolejny raz okazało się że bandytami byli polscy matołkowie.
Czy to przypadek, czy zamierzony cel??
Przecież od lat wiedzą to mieszkańcy że w tej dziurze nie jest bezpiecznie policja na gdzieś tylko jak szkółka przyjeżdża chodzą po paru policjantów i wypisują mandaty żeby się wykazać a tylko spróbuj odmówić bo nie słuszny tu tylko staż pożarna pracuje reszta ma gdzieś no i jak już ktoś napisał prezydentowa tylko lans prowadzi zamiast za pracę się wziąć póki jeszcze początek niech się wykarze co robi tak naprawdę
Redaktor rzucił artykuł gawiedzi, która dostała pożywkę do pląsania w głupocie, a powinno być, że jak widzisz leżącą osobę gdziekolwiek na ziemi, to masz obowiązek udzielić jej pomocy i to niezależnie od pochodzenia, bo to jest człowiek, a nie przedmiot, któremu więcej znaczenia przywiązujecie niż życiu ludzkiemu. Jak nie umiecie udzielić pomocy, to powiadomcie inną osobę, by ta udzieliła pomocy, bo nigdy i przenigdy nie wiecie, co los wam sprawi za zakrętem. To jedna rzecz, a teraz druga, gdzie w czasie bijatyki należy zgłaszać fakt Policji, bo możecie być sami ofiarą napaści i też wam nikt nie udzieli pomocy, bo... taki macie w głowie" zakodowany klimat". Pamiętajcie o jednym, że jak sobie pościelicie, to tak się wyśpicie, a waga ma TYLKO 2-e szale i na jednej jest WASZE ŻYCIE, a wybór należy do was.
Przy bloku Kościuszki 9 stoi ławka. Co ta patologia tam wyprawia wieczorem i nocą to nie sposób tego opisać.Codziennie rano stosy butelek po piwie i wódkach. Zlikwidować tę ławkę bo ona nie jest tam potrzebna. Ale Urząd Miasta jest głuchy na prośby mieszkańców. Uśmiechnięta Polska.
Co robi policja? Stają na mulniku koło domu Alberta albo na 4 wiatrach i nic nie robią. Pozdrawiam panie na służbie! Głowa do góry a nie jajami się bawicie...
Proszy nie zlikwidowac lawka, tilko patologia. Lawka jest dla kazdego. Patologia jest do niczego.