POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [27.06.2024, 10:12:43] • Świnoujście

Nowe ograniczniki wysokości: Kampery nie zajmą już miejsc parkingowych w Świnoujściu

Nowe ograniczniki wysokości: Kampery nie zajmą już miejsc parkingowych w Świnoujściu

fot. Sławomir Ryfczyński

To, co wydawało się niemożliwe, stało się faktem. Kampery, które często zajmowały miejsca na miejskich parkingach, szczególnie w weekendy, nie będą już problemem dla mieszkańców Świnoujścia. Zwłaszcza na parkingach przy ulicy Jachtowej i na końcu ulicy Uzdrowiskowej, gdzie często dochodziło do zajmowania całych dostępnych miejsc przez kampery, wywołując frustrację mieszkańców.

Miejskie władze postanowiły zareagować na liczne skargi mieszkańców i zainstalowały przed wjazdami na parkingi tzw. ograniczniki wysokości. Podobne rozwiązania można spotkać na wielopoziomowych parkingach, gdzie belki umieszczone na określonej wysokości uniemożliwiają wjazd większym pojazdom.

Nowe ograniczniki wysokości: Kampery nie zajmą już miejsc parkingowych w Świnoujściu

fot. Sławomir Ryfczyński

Na parkingach zamontowano takie ograniczniki. Na razie są one jeszcze otwarte, ale wkrótce zostaną ustawione w pozycji, która uniemożliwi wjazd kamperom. Podjęte działania mają na celu zapewnienie mieszkańcom dostępności miejsc parkingowych, zwłaszcza w weekendy, kiedy problem był najbardziej odczuwalny.

Nowe ograniczniki wysokości: Kampery nie zajmą już miejsc parkingowych w Świnoujściu

fot. Sławomir Ryfczyński

Świnoujście pokazuje, że można rozwiązywać problemy, które wydawały się niemożliwe do rozwiązania. To dowód na to, że chcieć to móc. Nowe władze powoli wdrażają rozwiązania.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 165, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 165

Gość • Czwartek [27.06.2024, 11:47:50] • [IP: 37.248.222.***]

Brawo nowa władza skończyło się eldorado 👏👏👍👍

Gość • Czwartek [27.06.2024, 12:12:56] • [IP: 37.248.163.***]

No i to mi się podoba Joanno! Zrobiłaś coś co poprzednia władza nie potrafiła przez dlugie lata

Gość • Czwartek [27.06.2024, 12:13:28] • [IP: 5.173.192.**]

To trzeba skontrolować jeszcze przy Forcie Zachodnim, ostatnio stała tam przyczepa kempingowa i jeden kamper na obcych blachach.

Gość • Czwartek [27.06.2024, 12:18:22] • [IP: 178.238.245.***]

No i proszę, można?

Gość • Czwartek [27.06.2024, 12:18:39] • [IP: 5.173.172.**]

Niemcy się uciesza, będą mieli komplet na swoim parkingu przy granicy, tepcie turystów dalej a będziecie w zimę jeść tynk z uśmiechniętych Blokuw .

Gość • Czwartek [27.06.2024, 12:23:10] • [IP: 176.221.124.***]

Buractwo z kamperów !

Gość • Czwartek [27.06.2024, 12:25:07] • [IP: 176.221.124.***]

Szczają, srają i śmiecą po krzakach, żeby tylko nie zaparkować na wyznaczonych do tego miejscach !

Gość • Czwartek [27.06.2024, 12:35:21] • [IP: 37.248.208.**]

Alleluja !

Gość • Czwartek [27.06.2024, 12:39:10] • [IP: 37.47.144.***]

Mądre rozwiązanie jak się chce to można.

Gość • Czwartek [27.06.2024, 12:41:59] • [IP: 87.204.153.***]

Pierwsza pozytywna wiadomość, sezonu turystycznego 2024.

Gość • Czwartek [27.06.2024, 12:42:43] • [IP: 176.221.113.***]

NARESZCIE!!

Gość • Czwartek [27.06.2024, 12:43:11] • [IP: 37.248.158.***]

znów mijanie się z prawdą. na prawobrzezu Pani Prezydent kontynuje projekt Poprzednika i buduje z budżetu Miasta kolejny parking przy. ulicy Norberta Barlickiego dla Dewoloperów i trudno zgadniąć dla kogo jeszcze

Gość • Czwartek [27.06.2024, 12:45:29] • [IP: 176.221.125.***]

super, w końcu przestaną blokować miejsca a miasto zarobi na wynajmie miejsc na polu campingowym, brawo !

Gość • Czwartek [27.06.2024, 12:53:14] • [IP: 83.23.23.*]

Brawo nareszcie porządek, tak trzymać

Gość • Czwartek [27.06.2024, 12:57:29] • [IP: 37.248.209.***]

Braci!!

Gość • Czwartek [27.06.2024, 12:58:40] • [IP: 46.231.58.**]

super pomysł. Brawo nowa władza, świeże pomysły

polski niewolnik • Czwartek [27.06.2024, 13:06:23] • [IP: 37.248.219.***]

Na Posejdonie jest dużo miejsca, zapraszamy niemieckie kampery i autobusy

Gość • Czwartek [27.06.2024, 13:07:41] • [IP: 185.246.208.***]

Bedny Pan Szysz, do czego będzie się teraz czepiał ;)

Gość • Czwartek [27.06.2024, 13:11:27] • [IP: 104.28.129.**]

BRAWO. Jednak można rozwiązać nierozwiązywalny problem

Gość • Czwartek [27.06.2024, 13:11:34] • [IP: 62.92.252.***]

Najlepiej ustawcie takie ograniczniki na wjeździe do tunelu i na przejściach granicznych, najlepiej na wysokości kolan, wtedy będzie pewność na 100%, że nikt nie wjedzie.

Gość • Czwartek [27.06.2024, 13:20:54] • [IP: 62.69.252.***]

Super

Gość • Czwartek [27.06.2024, 13:38:25] • [IP: 188.147.64.***]

SUPER, w końcu ktoś zabrał się za cwaniaczków

Gość • Czwartek [27.06.2024, 13:39:33] • [IP: 5.173.196.**]

Wreszcie, brawo !!

Gość • Czwartek [27.06.2024, 13:42:36] • [IP: 37.47.145.***]

Bardzo gustowne.

Gość • Czwartek [27.06.2024, 13:44:04] • [IP: 37.47.145.***]

Samochód z bagażnikiem dachowym lub rowerem na dachu tez nie - super pomysł urzędniczy.

Oglądasz 26-50 z 165
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■