Na KKW Koalicja Obywatelska oddano 47,21 proc. (6578 g³osów), na KW Prawo i Sprawiedliwo¶æ 24,59 proc. (3426 g³osów), KKW Lewica 12,69 proc. (1768 g³osów), KW Konfederacja Wolno¶æ i Niepodleg³o¶æ 8,93 proc. (1244 g³osów), KKW Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Ho³owni – Polskie Stronnictwo Ludowe 5,55 proc. (773 g³osów), KWW Bezpartyjni Samorz±dowcy – Normalna Polska w Normalnej Europie – 0,78 proc. (109 g³osów), KW Polexit – 0,26 proc. (36 g³osów).
Jaros³aw Jaz
Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta ¦winouj¶cie
Biuro Informacji i Konsultacji Spo³ecznych
Urz±d Miasta ¦winouj¶cie




















informacja : tych 36 mo¿e siê ju¿ pakaowaæ i wypad do rosji
Miasto dalnuw i komuchuw
"Tylko niewolnik chodzi na wybory wybiera sobie pana oprawcê i na dodatek z drugim niewolnikiem k³óci siê który oprawca jest lepszy..." Komisja Wyborcza jest zarejestrowana pod numerem D-U-N-S®. Wybory, to tylko teatrzyk, ¿eby ludzie my¶leli, ¿e maj± na co¶ wp³yw." Gdyby wybory mia³by cokolwiek zmieniæ, to zabroniliby wyborów." A tak poza tym, to nie wa¿ne, kto wygra - rz±dz± zawsze ci sami. "... komisje wyborcze musz± byæ instytucjami Suwerena, poza kontrol± Pañstwa, tylko i wy³±cznie Narodu..."
Pisowczykom ju¿ dziêkujemy.
Jak mo¿na g³osowaæ na lewicowe ¶cierwo po tym wszystkim?! Jebane zawszone komuchu s± wszêdzie jak pluskwy i karaluchy...
Jeszcze ludziom ma³o POPIS...wstyd... Ko³o historii lubi siê zataczaæ ca³y czas tak samo, a potem narzekania od 30 lat, , czemu w tym kraju nic siê nie zmienia, , no w³a¶nie temu...
Gdzie PO wygra³o z PIS z gigantyczn± przewag±? Wskazówka: nie w Gdañsku, nie w Warszawie, nie w innych najwiêkszych miastach. Odpowied¿: W WIÊZIENIACH I ARESZTACH. Kto jest zdziwiony, r±czka do góry.
6578 g³osów dla KO. Nie ma ju¿ nadziei dla tego grajdo³u
No to WYGRALISMY!!My ktorzy NIE g³osowali¶my !!
Zielonym siê oberwa³o, dewotki ko¶cielne g³osowa³y na by³ych i obecnych kryminalistów widocznie dobrze im z tym ze okradali kraj przez ostatnie 8 lat. Czarnecki kryminalistów od Pegasus i Orlenu nie zawiezie kabrioletem z muzyka Kurskiego do Brukseli. Kraj reprezentowany przez kryminalistów z PIS wstyd dla Polski. Takich mamy wyborców widaæ po udziale w wyborach, potem p³at i lament ¿e wprowadzi³ PIS" zielony ³ad" sztandarowy program PIS.
Go¶æ • Poniedzia³ek [10.06.2024, 10:19:58] • [IP: 83.26.243.***] Po tym jak pis okrad³ wiezniow z kasy z funduszu sprawiedliwosci to sie dziwisz? Te pieniadze mialy ilsc na resocjalizacje a nie kampanie wyborcza pisu. pis dokladnie to samo robilo z reszta spoleczenstwa, ale widocznie wiezniowie maja wiecej oleju w glowie niz wyznawcy pislamu.
Biedna Ró¿a Thun siê nie dosta³a do PE. Ale nie ma tego z³ego, teraz bêdzie mia³a wiêcej czasu i bêdzie mog³a pojechaæ na granicê z Bia³orusi± i stan±æ murem za afrykañskim ogórem :)
243*** czy bêdziesz tak pisa³ jak czê¶æ twojej ulubionej partii znajdzie siê tam tz za kratami?? Bezkarno¶æ minê³a bezpowrotnie!!👍
Rozmawialem z nauczycielk± z wyspy Wolin. Nie rozumiala mojego sceptycyzmu wobec Unii, sprzeciwu wobec presji ze strony UE w przypadku np.mg³awicowo rozumianej praworzadnosci (nigdzie nie ma definicji tego terminu i nie jest on w traktatach lizbonskich ujêty jako warunek statusu w Unii). Dopiero po chwili, gdy przypomnia³em sobie, czym sie zajmuje ta nauczycielka i jak ¿yje, zrozumialem, ¿e inaczej rozumie ona ¿ycie w wolnym panstwie, a raczej wolno¶c pañstwa. Dla niej istotne sa otwarte granice, du¿e zarobki, lubi ona podró¿e, dobrze zarobiæ, nie jest wa¿ne, by Polska sama stanowi³a o sobie, przeciez wystarczy wielki organizm pañstw obcych powiazanych umow±. Tak, patriotyzm wcale nie jest powszechn± wartosci± w ¿yciu Polakow i dlatego glosuja na partie antynarodowe, skupiajace sie na glownej idei PO, ciep³ej wody w kranie. Bez dostrze¿enia takich ludzi, ze sa blisko nas nie zrozumiemy, dlaczego czesc Polakow teskni do klatki podobnej do tej z PRL. Mimo praktykowania przez nich katolickich i narodowych ¶wi±t.
miasto bolszewików i lewaków, PFU g³upcy
Dlatego nie by³em g³osowaæ bo to cyrk kto ma jedynkê bo ca³uje w zad prezesa ten zostaje europoslem i znowu 60 tys miesiêcznie przez 4 lata wpada a wyjdzie czasem i powie co¶ do pustej sali i fajrant.
dramat. .. nie ma w tym mie¶cie chyba m±drych ludzi . ...
Stan trocin w g³owach wyborców bez zmian...co nie dziwi patrz±c na niektórych wyborców i s³uchaj±c co mówi±, tu potrzebny jest lekarz.
Pensji wiêkszej dziêki unii mieæ nie bêdê wrêcz przeciwnie i jeszcze mówi± co mam je¶æ, czym paliæ a czym nie ogólnie co mi wolno a czego mi nie wolno.
PiS upad³o, bo widzimy jakie przekrêty robili przez 8 lat, ale jeszcze do niektórych owieczek i baranków to nie dotar³o.
dlatego podwy¿ki pr±du i gazu bêd± od lipca, czyli PO wyborach :-D jednak ludzie od kilkunastu lat lubi± byæ r±bani w ty³ek przez tych samych mocodawców :-P :-D Czekaæ teraz na skowyt starych partyjniaków w komunistycznym mie¶cie jak im bêdzie brakowa³o na op³aty :-P
Komusze miasto zabugowców i s³oików
dziady znów g³osowali na z³odziei z PO/ZSL/i innych babdytów... lepiej wam jak junta zamyka fabryki albo je spredaje za groszê?a skad wezn± pieniadze na budzet? wyprzedaja co siê da a znów bedzie tak jak kiedy¶...bez podwy¿ek dla emerytów... ( 2, 5 z³j jak by³o za z³odziei..)
dziêkujê wam ziomkowie ¿e m±drze wybrali¶cie, ¿e nadal bêdê móg³ chodziæ z podniesion± g³ow±
10:02:55] • [IP: 62.69.241.**] a np.6578 zapraszamy na pokazy dla dzieci urzadzane w Holandii w ramach wychowania seksualnego, gdzie dorosli faceci pokazywani sa na estradzie nago. Zapraszamy ich te¿ na zorganizowane dla dzieci spotkania z drag queens.