POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [05.06.2024, 18:12:31] • Świnoujście

Salon Vectry w Świnoujściu ciągle zamknięty bez przyczyny – klienci oburzeni

Salon Vectry w Świnoujściu ciągle zamknięty bez przyczyny – klienci oburzeni

fot. Mieszkaniec

Nie chodzi o jakość świadczonych usług, bo te – zdaje się – są na w miarę przyzwoitym poziomie. Niestety, tego nie można powiedzieć o pracy salonu Vectry mieszczącym się przy ul. Monte Cassino. Od dłuższego czasu salon ten jest przeważnie zamknięty i – co gorsza – bez podania przyczyny. Tak było np. w dniu 31 maja. Kilka dni wcześniej obsługa salonu zapewniała, że salon będzie tego dnia otwarty. Mimo to był zamknięty. Dlaczego? Nie wiadomo. Podobnie jest od początku tego tygodnia – od poniedziałku do dzisiaj (środa) punkt nadal jest zamknięty na głucho – i znowu nie wiadomo, jaki jest tego powód.

Właściwie nigdy nie wiadomo, czy punkt będzie otwarty, czy nie – denerwują się klienci Vectry. Podane godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku 8:00 – 16:00 to całkowita fikcja – mówią. Ale jeszcze gorsze jest, że nigdy nie ma informacji o przyczynie zamknięcia ani jak długo potrwa. A przecież można choćby przykleić zwykłą kartkę z informacją.

W tym tygodniu jestem tu już chyba szósty raz i nic. Zamknięte bez podania przyczyny. To nie jest poważne traktowanie klientów – oburza się pani Zofia. Nie mamy innej możliwości skontaktowania się z salonem. Jest wprawdzie numer telefon do pomocy technicznej, ale on działa tylko w weekendy. Więc biegam w tę i z powrotem, tracąc czas, bo komuś chyba nie chce się pracować.

Ciekawi jesteśmy opinii mieszkańców w tej sprawie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 34, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 34

Gość • Środa [12.06.2024, 09:56:08] • [IP: 37.248.162.***]

Normalka, w dodatku internet wiecznie zanika a telewizja jest kiepskiej jakości. Dlatego zmieniłam na AC Systemy i jestem zawodolona.

Gość • Piątek [07.06.2024, 17:53:54] • [IP: 2.106.93.**]

Widać pani ma szerokie plecy ;)

tak czy nie • Piątek [07.06.2024, 16:42:39] • [IP: 37.47.154.***]

Nigdy wiecej tego badziewia!! Obsluga w tem punkcie do bani. Pani caly czas pretensjonalny glosa ma mimo ze sama mowi ze wszystkiego wiedzieć mie moze ale pozycja zza biurka nie pozwala jej powiedziec przepraszam zle zrobilam lub zle poinformowalam.

Gość • Piątek [07.06.2024, 14:13:20] • [IP: 37.47.244.***]

Dziadostwo i jeszcze raz dziadostwo

Gość • Piątek [07.06.2024, 09:05:32] • [IP: 85.30.160.***]

vectra jest żałosna, dobrze, że niedługo mogę rozwiązać umowę. podnoszą ceny w środku umowy

Gość • Piątek [07.06.2024, 08:42:54] • [IP: 62.69.231.**]

No i stał się cud - od dzisiaj wisi kartka z informacją. Szkoda, że dopiero po interwencji w mediach.

Gość • Piątek [07.06.2024, 05:49:45] • [IP: 92.118.165.***]

To ktoś jeszcze korzysta z ich usług? Oni są jak Poczta Polska kablówki :D

Gość • Czwartek [06.06.2024, 22:34:09] • [IP: 2.139.182.***]

Czekam.na technika juz 2 lata bo net nie dzialał kiedyś Naszczęszie sam.sobie naprawilem

Gość • Czwartek [06.06.2024, 15:40:52] • [IP: 80.50.123.***]

Na szczęście pożegnałem się ozięble z VECTRĄ i oczywiście na koniec podobnie zresztą jak i na początku trwania umowy chcieli mnie naciąć na większą kasę ale dzięki pomocy pracownika z zamkniętego teraz salonu VECTRY finalnie odpuścili. Obecnie mam święty spokój po przejściu do AC Systemy i mogę tą firmę szczerze polecić.

Gość • Czwartek [06.06.2024, 09:47:31] • [IP: 185.210.38.**]

Po co ten salon skoro podpisuję tam umowę a i tak w siedzibie głównej vectry nie mają tego w systemie i trzeba pisać na ebook.Od dawna wszystkie sprawy załatwiam przez formularz na profilu klienta i jest bokay.

Gość • Czwartek [06.06.2024, 09:46:39] • [IP: 185.210.38.**]

Po co ten salon skoro podpisuję tam umowę a i tak w siedzibie głównej vectry nie mają tego w systemie i trzeba pisać na ebook.

Gość • Czwartek [06.06.2024, 08:15:35] • [IP: 178.238.247.**]

Ja już dawno im podziękowałam ciągle były problemy jak salon zamknięty to brak informacji, na infolinię jak się zadzwoni to też niewiele się dowiesz, w końcu przeszłam do słowianina, najlepsze jest AC systemy ale oni nie wszędzie są

Gość • Czwartek [06.06.2024, 06:12:34] • [IP: 185.210.39.***]

Zlikwidowac placowke i VECTRE ku radosci odbiorsow

Gość • Czwartek [06.06.2024, 01:14:04] • [IP: 37.47.158.***]

A znam tą sytuację z pierwszej ręki. Jedna z pracownic faktycznie odeszła a druga szkoliła się 3 miesiące za najniższą krajową. Skończyła szkolenie i miała mieć najniższą plus prowizje od umów które podpisala. Tak kombinowali że dostała znowu najniższą. Więc nie dziwcie się...

Gość • Środa [05.06.2024, 23:36:08] • [IP: 176.221.124.**]

I tak otwierała jak chciała

Mieszkaniec • Środa [05.06.2024, 23:31:13] • [IP: 46.112.4.**]

Nie dziwie się ze odchodzą pracownicy. Wystarczy wejsc na opinie pracy w Vectrze i już człowiek się dowiaduje że nawet najmniejszej krajowej nie dostają w tym biurze. Z takimi zarobkami nikogo nie znajdą do pracy wiec można się szykować że długo nie będzie otwarte, No chyba że ktoś jest desperatem aby tam iść do roboty.

Gość • Środa [05.06.2024, 23:18:24] • [IP: 84.17.55.*]

Po prostu nie nauczyli się jeszcze pisać, więc nie napiszą informacji dla klientów.

Gość • Środa [05.06.2024, 22:27:30] • [IP: 88.156.233.**]

Niestety płacą w tej firmie psie pieniądze jak na to miasto. Najniższa krajowa 😱 Kto by chciał pracować za taką kasę. Rotacja pracowników na okrągło. Zaniedbane i niechlujne biuro z wytartymi kanapami świadczą o tej korporacji wiele. Pozdrawiam dziewczyny z obsługi są świetne ale każdy jest tylko człowiekiem. Na infolinii można wszystko załatwić.

Gość • Środa [05.06.2024, 22:22:47] • [IP: 78.30.82.**]

Powinno być otwarte ale to już tragedia od tamtego roku. chciałam zwiększyć pakiet na ulotce pisze opiekun bloku nr tel i dzwoniłam 4 razy pań nie przyszedł czyżby nowy, , , problem. ..oj gruby i duży

Gość • Środa [05.06.2024, 22:19:24] • [IP: 37.248.160.*]

Na przyzwoitym poziomie...?ciągle brak internetu

Gość • Środa [05.06.2024, 22:02:16] • [IP: 37.47.148.***]

Niestety płacą w tej firmie psie pieniądze jak na to miasto. Najniższa krajowa 😱 Kto by chciał pracować za taką kasę. Rotacja pracowników na okrągło. Zaniedbane i niechlujne biuro z wytartymi kanapami świadczą o tej korporacji wiele. Pozdrawiam dziewczyny z obsługi są świetne ale każdy jest tylko człowiekiem. Na infolinii można wszystko załatwić.

Gość • Środa [05.06.2024, 21:52:06] • [IP: 89.151.21.**]

Gość • Środa [05.06.2024, 21:25:20] • [IP: 46.112.64.**] Zwrot" nie będzie" pisze się OSOBNO, nie łącznie.

Gość • Środa [05.06.2024, 21:52:04] • [IP: 46.112.4.**]

Pracownik się zwolnił a drugi co został poszedł na chorobowe

Gość • Środa [05.06.2024, 21:25:20] • [IP: 46.112.64.**]

Już nic tam.niebedzie zapraszamy do Szczecina tak jak ze wszystkim sprawami w tym zamulonym mieście.

Gość • Środa [05.06.2024, 20:49:03] • [IP: 176.221.125.***]

zawsze było bardzo dobrze wykonywali swoje obowiązki dokładnie i sumiennie ale to jutro sprawdzimy

Oglądasz 1-25 z 34
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■