POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [19.05.2024, 10:01:19] • Świnoujście

Zobacz „Przeminęło z wiatrem” na wielkim ekranie Multikina!

Zobacz „Przeminęło z wiatrem” na wielkim ekranie Multikina!

fot. Organizator

Już 20 maja w kinach sieci Multikino w ramach cyklu „Kultowe Kino” widzowie będą mogli zobaczyć „Przeminęło z wiatrem”. Bilety można już nabyć w kasach kin, na stronie internetowej www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną.

We wszystkich kinach sieci Multikino w każdy poniedziałek w ramach cyklu „Kultowe Kino” na widzów czekają filmy, które trwale wpisały się w kanon kultury popularnej. W repertuarze znalazły się: „Przeminęło z wiatrem” (20 maja), „Miś” (27 maja), „Na samym dnie" (3 czerwca), „Wejście smoka" (10 czerwca), „Kiler" (17 czerwca) oraz „Matrix” (24 czerwca).

„Przeminęło z wiatrem” to kostiumowy melodramat, który miał światową premierę w 1939 roku, a w Polsce można było go zobaczyć w kinie po raz pierwszy w 1963 roku. „Przeminęło z wiatrem" to ekranizacja bestsellerowej powieści Margaret Mitchell, o tym samym tytule. Film opowiada o losach Scarlett O'Hary (Vivien Leigh), beztroskiej, pięknej i otoczonej kawalerami dziewczyny, której przyjemne i bogate życie przerywa niosąca ze sobą śmierć i zniszczenie wojna. Równocześnie spada na nią wieść o ślubie Ashleya (Leslie Howard), w którym potajemnie się kochała, z nienawistną jej Melanią (Olivia de Havilland). Scarlett, chcąc zrobić mu na złość, przyjmuje oświadczyny pierwszego z brzegu mężczyzny, który bardzo szybko umiera. Jako wdowa Scarlett zostaje pozbawiona wszelkich zabaw i przyjemności. Wtedy w jej życiu zjawia się awanturnik - Rhett Butler (Clark Gable). 

Bilety na seans filmu w ramach cyklu „Kultowe Kino” są dostępne w kasie kina, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Natalia Kaleta-Nguyen | PR Manager | Dział Marketingu i Sprzedaży


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Poniedziałek [20.05.2024, 00:43:06] • [IP: 185.210.36.**]

Czyżby to zapowiedż choć trochę ambitniejszego kina?!

Gość • Niedziela [19.05.2024, 19:42:55] • [IP: 79.186.48.***]

Mój ulubiony

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu informuje, że w związku z budową sieci wodociągowej w ulicy Sienkiewicza nastąpi przerwa w dostawie wody w dniu 22.07.2025 r. przy ulicy Sienkiewicza na odcinku od ulicy Prusa do ulicy Małachowskiego oraz przy ulicy Ujejskiego na odcinku od ulicy Sienkiewicza do ulicy Konopnickiej. Przewidywany czas przerwy w dostawie wody: 22.07.2025r. w godz.: 09.00 - 14.00 ■ Zabierzmy dowód lub paszport. Od poniedziałku 7 lipca na granicy z Niemcami będą obowiązywały czasowe kontrole. W województwie zachodniopomorskim funkcjonariusze Straży Granicznej wspierani przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej i Żandarmerię Wojskową będą prowadzić kontrole na 19 przejściach granicznych. Zmiany w zasadach ruchu granicznego przybliżyli podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Szczecinie wojewoda zachodniopomorski Adam Rudawski wraz z zastępcą komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej kmdr SG Wojciechem Heninborchem. - Kontrole będą miały charakter selektywny - funkcjonariusz Straży Granicznej zdecyduje jaki samochód, czy osobę należy poddać kontroli. Pamiętajmy, że celem jest niedopuszczenie do przypadków nielegalnego przekraczania naszej zachodniej granicy w stronę Polski. Dlatego kontrole mają być prowadzone tak, by w jak najmniejszym stopniu wpływać na przekraczanie granicy przez naszych mieszkańców, z których wielu pracuje po stronie niemieckiej oraz turystów odwiedzających nasz region – mówi wojewoda Adam Rudawski. Czasowe kontrole graniczne zostały wprowadzone na 30 dni, z możliwością ich przedłużenia ■