POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [18.04.2024, 07:51:42] • Świnoujście

Relacja po turnieju KS Prawobrzeże Świnoujście

Relacja po turnieju KS Prawobrzeże Świnoujście

fot. Organizator

W dniu 13.04.2024 roku Klub Sportowy Prawobrzeże Świnoujście był organizatorem Turnieju pn. „Cykl turniejów o Puchar GAZ-SYSTEM” pod generalnym patronatem Sponsora Głównego: Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.

Na boisko sportowe przy ul. Białoruskiej 4 w Świnoujściu zawitały piłkarskie zespoły z roczników 2015-2016. Były to:
• Akademia Piłkarska RCR Międzyzdroje,
• Akademia Piłkarska Baltica Świnoujście,
• Klub Sportowy „FALA” Międzyzdroje
• drużyna gospodarzy Klub Sportowy Prawobrzeże Świnoujście.

Relacja po turnieju KS Prawobrzeże Świnoujście

fot. Organizator

Młodzi zawodnicy rozgrywali mecze w systemie każdy z każdym. Grali z pełnym zaangażowaniem i zadowoleniem, radując się z każdej udanej akcji i każdej strzelonej bramki. Spotkania cieszyły spontaniczną grą przepełnioną strzałami oraz interwencjami bramkarskimi. Zgromadzone drużyny należy pochwalić za wolę walki, zaangażowanie i przyjacielską, rodzinną atmosferę. Wszystko odbywało się w duchu Fair Play.

Relacja po turnieju KS Prawobrzeże Świnoujście

fot. Organizator

Nieletni gracze i przybyli goście mogli posilić się słodkościami, owocami, zimnymi i gorącymi napojami.

Relacja po turnieju KS Prawobrzeże Świnoujście

fot. Organizator

Wszystkim przybyłym dziękujemy za przybycie. Piłkarzom za świetną grę, rodzicom oraz gościom za kulturalny, budujący doping, a także patronatowi wydarzenia, dzięki któremu to wydarzenie mogło się odbyć, a był to: Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.

Relacja po turnieju KS Prawobrzeże Świnoujście

fot. Organizator

Na koniec rozgrywek młodzi adepci otrzymali pamiątkowe puchary dla drużyn oraz medale indywidualne dla każdego z zawodników.

Relacja po turnieju KS Prawobrzeże Świnoujście

fot. Organizator

Zarząd KS Prawobrzeże Świnoujście


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Komunikat prasowy, 1 lutego 2026 r. – aktualizacja 10:00, Ruch pociągów trakcją elektryczną po obu torach jest już możliwy na całej trasie między Świnoujściem a Szczecinem Dąbiem. Wszystkie linii kolejowe w regionie są przejezdne. Od poniedziałku ekipy techniczne Polskich Linii Kolejowych walczyły całymi dniami i nocami ze skutkami bezprecedensowego zjawiska pogodowego. Fala intensywnego marznącego deszczu spowodowała niespotykane dotąd na tę skalę oblodzenie. W terenie pracowały pociągi sieciowe i lokomotywy osłonowe. Skuto lód na setkach kilometrów sieci trakcyjnej oraz na dziesiątkach rozjazdów. Przywrócono ruch pociągów trakcją elektryczną na wielu ważnych liniach w regionie: 351 Krzyż – Stargard – Szczecin Dąbie – Szczecin Główny, 404 Białogard – Kołobrzeg, 405 Szczecinek – Piła, 202 Stargard – Runowo Pomorskie, 273 Szczecin – Kostrzyn oraz 401 Szczecin Dąbie – Świnoujście ■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w Świnoujściu odbędzie się od 25 lutego do 6 marca. Komisja lekarska będzie pracować w hotelu przy Amfiteatrze przy ulicy Chopina 30. Wezwania dotyczą m.in. mężczyzn z rocznika 2007, osób bez określonej kategorii wojskowej oraz kobiet z kwalifikacjami przydatnymi w wojsku ■