POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [15.04.2024, 16:27:06] • Świnoujście

Ruszają świnoujskie Czwartki Lekkoatletyczne

Ruszają świnoujskie Czwartki Lekkoatletyczne

fot. Organizator

Czwartki Lekkoatletyczne 2023/2024 w Świnoujściu – cykl zawodów dla dzieci klas IV-VI ze Szkół Podstawowych.

Już w tym tygodniu w czwartek 18 kwietnia 2024 rozpocznie się Sesja Wiosenna VII Edycji Świnoujskich Czwartków Lekkoatletycznych. Zawody przeznaczone są dla dzieci ze Szkół Podstawowych, będą odbywać się na Stadionie Lekkoatletycznym w Świnoujściu ul. Matejki 22 od godz. 16:00.
Organizatorem zawodów jest: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz".

Więcej informacji na temat Czwartków Lekkoatletycznych można znaleźć na stronie internetowej www.osir.swinoujscie.pl w zakładce Czwartki Lekkoatletyczne.

Zapisy: w dniu zawodów od godziny 15.00

Terminy zawodów wiosennych:
18.04.2024 r. godz. 16.00
25.04.2024 r. godz. 16:00
09.05.2024 godz. 16.00
23.05 2024 godz.16.00 Finał Miejski

OSiR „Wyspiarz"


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia dotyczące burz dla powiatów w czterech województwach: zachodniopomorskim, lubuskim, dolnośląskim oraz wielkopolskim. "Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć silne opady deszczu od 20 mm do 30 mm oraz porywy wiatru do 65 km/h. Lokalnie grad" ■ Za nami pierwszy dzień 17. Baltic Business Forum (BBF). Omawiano przyszłość Ukrainy, jej odbudowę i rolę w systemie gospodarczym oraz energetycznym Europy. W panelach i wystąpieniach udział wzięli wybitni eksperci, politycy i przedstawiciele biznesu z Polski i Ukrainy. Pierwszy dzień 17. Baltic Business Forum: Ukraina w centrum uwagi Tegoroczna, 17. edycja Baltic Business Forum rozpoczęła się od znaczących wystąpień liderów politycznych i ekspertów, którzy wskazali jednoznacznie: przyszłość Europy Środkowo-Wschodniej kształtuje się dziś w dialogu z Ukrainą ■