POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [14.04.2024, 17:15:52] • Świnoujście

Interwencja przy ulicy Konstytucji 3 Maja: Mężczyzna pod wpływem alkoholu

Interwencja przy ulicy Konstytucji 3 Maja: Mężczyzna pod wpływem alkoholu

fot. Sławomir Ryfczyński

Dzisiaj, tuż po godzinie dwunastej, w jednym z mieszkań przy ulicy Konstytucji 3 Maja doszło do niepokojącego zdarzenia. Mężczyzna w wieku około 30 lat, znajdujący się pod wpływem alkoholu, zaczął zachowywać się w sposób niekontrolowany, co wzbudziło zaniepokojenie.

Sytuacja wymagała interwencji policji oraz pogotowia, które szybko pojawiły się na miejscu. Na szczęście, dzięki profesjonalizmowi i zdecydowanemu działaniu, funkcjonariuszki policji zdołały opanować sytuację.

Mężczyzna został zabrany na Komendę Policji w celu wytrzeźwienia i przeprowadzenia dalszych niezbędnych czynności. Sprawa jest obecnie analizowana, aby ustalić, jakie dalsze kroki będą potrzebne, w tym możliwe skierowanie do odpowiednich służb zdrowia psychicznego.

Na załączonym zdjęciu widoczne są dwie policjantki, które skutecznie radziły sobie z zaistniałą sytuacją, demonstrując nie tylko umiejętności zawodowe, ale także empatię i zrozumienie dla trudnej kondycji mężczyzny.

Czekamy na więcej informacji.

Komentarz:
Interwencja ta jest przypomnieniem o wyzwaniach, z jakimi codziennie mierzą się służby ratunkowe, a także o znaczeniu wsparcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Wydarzenie to podkreśla również potrzebę edukacji społecznej na temat wpływu alkoholu na zachowanie i zdrowie psychiczne.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 42, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-42 z 42

Gość • Niedziela [14.04.2024, 20:57:02] • [IP: 5.173.155.**]

Przegrał w totka. Drobny pijaczek

Gość • Niedziela [14.04.2024, 20:56:06] • [IP: 176.221.124.***]

Bardzo ładne policjantki

Gość xxx • Niedziela [14.04.2024, 20:53:01] • [IP: 37.109.162.***]

Ratujcie pijaków bo oni są solą i chlebem tej ziemi, o jakie smutne byłoby życie bez pijanej hołoty...

Gość • Niedziela [14.04.2024, 20:49:29] • [IP: 5.173.155.**]

Ktoś wie kto to?

Gość • Niedziela [14.04.2024, 20:49:06] • [IP: 5.173.155.**]

Shrek ostatnio regularnie pijany siedzi naprzeciwko Poczty i ze swojego trzeszczącego głośnika puszcza 20 letnie hity. Fred często z nim przesiaduje a Prosiaczkowa finansuje tego pasożyta. Oj Prosiaczkowa prosiaczkowa twój syn patrzy na to ale już nie reaguje

Gość • Niedziela [14.04.2024, 20:16:14] • [IP: 89.151.24.***]

Strasznie dużo osób jest zaangażowanych w sprawie jednego pijaka. Policjantki, ratownicy, analitycy, odpowiednie służby od zdrowia psychicznego i nie tylko.

Gość • Niedziela [14.04.2024, 20:09:02] • [IP: 104.28.64.**]

Mi się podobają te policjantki, które można zauważyć w radiowozach aktualnie, ale różne opinie o nich tam wśród współpracowników krążą.

Gość • Niedziela [14.04.2024, 20:00:52] • [IP: 176.221.124.***]

Tylko pałowanie przywraca przygłupowi równowagę psychiczną.

Gość • Niedziela [14.04.2024, 19:24:27] • [IP: 46.7.172.***]

Czy załucał ciszę nocną? A może szarpał kogoś na ulicy będąc u siebie w domu? a może życał czymś przez okno? Bo jeżeli nic z powyższego to albo tuskoeby cichaczem zmieniły prawo i nie wolno juz pić w domu albo ów łosobnik ma sąsiada donosiciela. I znowy bohaterska wadza policyjną pałką rozwiązuje problemu które sama stwarza!

Gość • Niedziela [14.04.2024, 19:06:03] • [IP: 94.254.239.*]

DO KLATKI PIJANEGO KRETYNA I POLEWAĆ WODĄ !

Gość • Niedziela [14.04.2024, 19:02:13] • [IP: 78.10.206.*]

Uprowadzili człowieka z zamiarem wyłudzenia pieniędzy i zrobienie z niego wariata, tylko dlatego, że wziął o jeden łyk za dużo niskiej jakości alkoholu.

Gość • Niedziela [14.04.2024, 19:00:47] • [IP: 78.10.206.*]

Uprowadzili człowieka z zamiarem wyłudzenia pieniędzy, tylko dlatego, że wziął o jeden łyk za dużo niskiej jakości alkoholu.

Gość • Niedziela [14.04.2024, 18:44:04] • [IP: 5.173.222.**]

Ta cała konstytucji to jedna wielka melina, dajcie jeszcze więcej pozwoleń na sprzedaż wódy na tej ulicy i więcej sklepów 24h w każdym kącie chlanie ale po chleb to trzeba pół miasta schodzić?

Gość • Niedziela [14.04.2024, 17:52:07] • [IP: 37.248.209.*]

Doskonała robota, kolejna osoba potrzebująca pomocy uratowana

Gość • Niedziela [14.04.2024, 17:49:27] • [IP: 37.47.190.***]

Bardzo miłe, pełne empatii oraz zrozumienia policjantki jeżdżądze na Prawobrzeżu Świnoujścia. Zawsze udzielą pomocy z uśmiechem na twarzy, pełen profesjonalizm oraz kompetencja zawodowa. Takich ludzi powinno sięnagradzac.

Gość • Niedziela [14.04.2024, 17:48:35] • [IP: 176.221.125.**]

znajdujący się pod wpływem alkoholu, zaczął zachowywać się w sposób niekontrolowany a od kiedy to pijany zachowuje się kontrolowanie :)

Gość • Niedziela [14.04.2024, 17:47:33] • [IP: 178.238.252.**]

I karetka jest...

Oglądasz 26-42 z 42
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■