POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [14.04.2024, 17:15:52] • Świnoujście

Interwencja przy ulicy Konstytucji 3 Maja: Mężczyzna pod wpływem alkoholu

Interwencja przy ulicy Konstytucji 3 Maja: Mężczyzna pod wpływem alkoholu

fot. Sławomir Ryfczyński

Dzisiaj, tuż po godzinie dwunastej, w jednym z mieszkań przy ulicy Konstytucji 3 Maja doszło do niepokojącego zdarzenia. Mężczyzna w wieku około 30 lat, znajdujący się pod wpływem alkoholu, zaczął zachowywać się w sposób niekontrolowany, co wzbudziło zaniepokojenie.

Sytuacja wymagała interwencji policji oraz pogotowia, które szybko pojawiły się na miejscu. Na szczęście, dzięki profesjonalizmowi i zdecydowanemu działaniu, funkcjonariuszki policji zdołały opanować sytuację.

Mężczyzna został zabrany na Komendę Policji w celu wytrzeźwienia i przeprowadzenia dalszych niezbędnych czynności. Sprawa jest obecnie analizowana, aby ustalić, jakie dalsze kroki będą potrzebne, w tym możliwe skierowanie do odpowiednich służb zdrowia psychicznego.

Na załączonym zdjęciu widoczne są dwie policjantki, które skutecznie radziły sobie z zaistniałą sytuacją, demonstrując nie tylko umiejętności zawodowe, ale także empatię i zrozumienie dla trudnej kondycji mężczyzny.

Czekamy na więcej informacji.

Komentarz:
Interwencja ta jest przypomnieniem o wyzwaniach, z jakimi codziennie mierzą się służby ratunkowe, a także o znaczeniu wsparcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Wydarzenie to podkreśla również potrzebę edukacji społecznej na temat wpływu alkoholu na zachowanie i zdrowie psychiczne.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 42, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 42

Gość • Poniedziałek [22.04.2024, 16:02:21] • [IP: 89.151.18.***]

Po co to piszecie kogo to obchodzi s druga rzecz może ta osoba by chciała żeby o niej nie pisać ...karalne. Nie życzy sobie przykładowo.

Gość • Niedziela [21.04.2024, 11:03:09] • [IP: 37.248.163.***]

Bardzo ładna blondynka 😉

Gość • Sobota [20.04.2024, 11:48:52] • [IP: 176.221.124.***]

Popieram. Jeśli jest interwencja policjant powinien być umundurowany czyli czapka z orzełkiem powinna być na policyjnym zakutym łbie

Gość • Czwartek [18.04.2024, 06:28:51] • [IP: 46.170.248.***]

Policja to bardzo ciężka praca decydują się na nią nie liczni lecz bardzo wyjątkowi ludzie strzegą prawa, porządku dzięki wykonywaniu tej ciężkiej i niebezpiecznej pracy. Jako mieszkańcy mamy poczucie bezpieczeństwa.Dziekuję za wspaniałą pracę którą wykonujecie. Pozdrawiam serdecznie

Gość • Środa [17.04.2024, 17:53:51] • [IP: 62.69.252.***]

Niektórzy jeżdzą po pijaku

Gość • Wtorek [16.04.2024, 21:24:28] • [IP: 89.151.28.**]

Sierżancik sztabowy Witkowski powinien tam się udać na interwencję. W końcu jak się obwiesi sprzętem, to zaczyna budzić grozę i powagę.

Gość • Wtorek [16.04.2024, 15:31:29] • [IP: 46.205.140.**]

Umundurowany policjant, przebywając poza budynkiem, ma obowiązek noszenia nakrycia głowy w postaci czapki służbowej. Czy te kobiety zwane policjantkami nie znaja przepisow? Czy moze czapeczka w glowke gniecie

Gość • Poniedziałek [15.04.2024, 16:38:35] • [IP: 185.210.38.***]

a czy to wazne kto to cham i koniec

Gość • Poniedziałek [15.04.2024, 15:29:13] • [IP: 46.205.133.**]

11:49:11] • [IP: 185.243.218.***] raczej TWOJE imię, nudziarzu forumowy trzymajacy sie jednej frazy od miesiąca jak pijany płotu.

Gość • Poniedziałek [15.04.2024, 15:00:25] • [IP: 46.205.133.**]

07:55:52] • [IP: 5.173.155.**] wiedzieć to nie znaczy po...wiedzieć

Gość • Poniedziałek [15.04.2024, 14:15:53] • [IP: 195.116.253.**]

Nie wiem jak się te panie nazywają, ale już widziałem je w akcji, bardzo kompetentne, kulturalne i wiedzą co robią.

Gość • Poniedziałek [15.04.2024, 13:39:14] • [IP: 94.254.128.**]

Mile, młode policjantki z Warszowa jednak brakuje im stanowczości, co przekłada się na efekty. Gdzie jest poprzedni dzielnicowy z którym można było załatwiac naprawdę ważne tematy mieszkańców.

Gość • Poniedziałek [15.04.2024, 12:53:37] • [IP: 37.248.164.***]

👍

Gość • Poniedziałek [15.04.2024, 12:15:27] • [IP: 176.221.125.***]

u nas we Wsi Funkcjonariuszka Policji i Funkcjonariuszka Strazy Granicznej Pijany domownik Wyzwał je i Pobił Szybko Przxyjechał Patrol Strazy Granicznej i Obezwładnił Damskiego Boksera

Gość • Poniedziałek [15.04.2024, 12:07:05] • [IP: 176.221.125.***]

jest Obowiązek aby Patrole to Policjantka i Policjant a tu widzimy Że Komendant Policji Łamie Zarzadzenia o sprawie Powiadomilismy Wiceministra MSW odpowiedzialnego za Policję

Gość • Poniedziałek [15.04.2024, 11:49:11] • [IP: 185.243.218.***]

"Mężczyzna pod wpływem alkoholu" to drugie imię skorumpowanych i nieudolnych władz Świnoujścia.

Gość • Poniedziałek [15.04.2024, 10:03:18] • [IP: 5.173.170.***]

Agresja to zaburzenie psychiczne bo nikt normalny nie jest agresywny.

Gość • Poniedziałek [15.04.2024, 09:29:30] • [IP: 89.72.111.***]

Dużo słów o alkoholu a żadne na temat wyniku badania na jego zawartość. Jak w PRL, kiedy zatrzymywano" pijanych" opozycjonistów. I do tego sugestia dot. zdrowia psychicznego zatrzymanego.

Gość • Poniedziałek [15.04.2024, 08:07:45] • [IP: 176.221.125.**]

Kobiety sobie poradziły? Niesamowite

Gość • Poniedziałek [15.04.2024, 07:55:52] • [IP: 5.173.155.**]

Do Goś Jak wiesz kto to to powiedz kto to ć • Poniedziałek [15.04.2024, 06:22:29] • [IP: 46.205.133.**]

Gość • Poniedziałek [15.04.2024, 06:24:22] • [IP: 46.205.133.**]

21:21:28] • [IP: 77.222.254.***] NIE MOŻNA JUŻ PIĆ ? ---' pić można, ale nie chlać.

Gość • Poniedziałek [15.04.2024, 06:22:29] • [IP: 46.205.133.**]

20:49:29] • [IP: 5.173.155.**] Ktoś wie kto to?●●● Wszyscy wiemy, kto to, niedoinformowana prostoto!

Kobiety-policjantki?! • Poniedziałek [15.04.2024, 06:20:16] • [IP: 46.205.133.**]

Skoro państwo sprzedaje napój działający w sposób niekontrolowany, produkuje go/ma z tego akcyzę, to państwo musi wydawać pieniądze na działania policji po działaniach niekontrolowanych.● Zabawny jest ten fragment tekstu policji:" demonstrując nie tylko umiejętności zawodowe, ale także empatię i zrozumienie dla trudnej kondycji mężczyzny". Trudna kondycja mężczyzny? Nie po polsku to, a w dodatku wywoluje zabawne asocjacje - płeć policjantek jest jakby przeciwstawiona kondycji mężczyzny... A tak w ogóle podstawową prawdą naukową, biologiczną jest to, że kobiety są słabsze od mężczyzn, stąd np.podział w sporcie na sport damski i męski - czy wysyłanie kobiet-policjantek przeciw mężczyznom nie doprowadza do sytuacji, gdy nie znajdując w sobie dość siły fizycznej są zmuszone do użycia specjalnych środków przymusu fizycznego, groźniejszych dla ciała niż ręka? A jak wygląda powrót matek-policjantek z akcji, z pracy do domu, do dzieci, z konfrontacji ze złodziejami, bandytami, pijakami ćpunami? Jak nie odreagowywać?

Gość • Niedziela [14.04.2024, 21:27:42] • [IP: 94.134.36.**]

Na amo trzeba??lepiej do szpitala, tam pomagają🤣🤣😂

Gość • Niedziela [14.04.2024, 21:21:28] • [IP: 77.222.254.***]

NIE MOŻNA JUŻ PIĆ ?

Oglądasz 1-25 z 42
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Terminal kontenerowy do poprawki. Naruszono lub zignorowano szereg przepisów. Podczas podejmowania decyzji o lokalizacji terminala kontenerowego w Świnoujściu naruszono lub pominięto szereg przepisów. Całkowicie zignorowano kwestię m.in. interesu mieszkańców, uciążliwości, które odczuje lokalna społeczność, ale także bezpieczeństwa państwa w sytuacji, gdy inwestycja powstaje w sąsiedztwie terminala LNG. Świnoujski samorząd chce naprawić te błędy i odwołał się od wspomnianej decyzji Adama Rudawskiego, wojewody zachodniopomorskiego. Działania podjęto w szeroko pojętym interesie społecznym, w nadziei, że głos samorządu w końcu zostanie wysłuchany i uwzględniony. Nie było konsultacji, referendum, rzetelnych opracowań… ■ Druga edycja "Roztańczonych wysp" pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Świnoujście znów przyniosła niezapomniane chwile. Ponad 200 tancerzy z różnych regionów zaprezentowało swoje umiejętności, w tym zespoły z Dance Studio Paa Szczecin, Good Dance Academy Dobra, Strefy Ruchu Dagmara Błaszczak Nowogard oraz lokalne kluby Atu i 8 Flotylli Obrony Wybrzeża. Dla wielu młodych tancerzy była to pierwsza okazja do występu przed publicznością, co wzbudzało wyjątkowe emocje wśród ich rodziców. Najlepsze zespoły, które zdobyły nagrody Grand Prix, to Dance Studio Paa, Good Dance Academy oraz Studio Tańca "Etiuda". Sponsorem nagród była Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa „Słowianin” w Świnoujściu. Organizacja tego wydarzenia była możliwa dzięki zaangażowaniu wielu osób. Serdecznie dziękujemy trenerom Agacie Midzie, Marcie Zienkiewicz oraz rodzicom tancerzy za ich wsparcie. Specjalne podziękowania składamy Pani Prezydent Joannie Agatowskiej za jej obecność i wsparcie ■ Nowi zastępcy: Joanna Agatowska będzie miała dwóch zastępców. Zastępcą do spraw społecznych będzie pan Roman Kucierski, zastępcą do spraw inwestycyjnych będzie pan Arkadiusz Mazepa. Natomiast sekretarzem miasta zostanie pan Paweł Juras ■ Ryszard Teterycz Przewodniczącym Rady Miasta Świnoujścia ! Nowy przewodniczący był jedynym zgłoszonym kandydatem. Poparło go 19 radnych. 2 było przeciw ■ 21 nowych radnych Rady Miasta Świnoujście odebrało zaświadczenia o wyborze oraz uroczyście złożyło ślubowanie. Wśród nich jest wielu społeczników. Na tej samej sesji nowa prezydent Świnoujścia Joanna Agatowska złożyła ślubowanie i formalnie objęła urząd. ■ Na poniedziałek 6 maja 2024r. Komisarz Wyborczy w Szczecinie zwołał I sesję Rady Miasta Świnoujście IX kadencji. Obrady odbędą się w sali numer 315 Miejskiego Domu Kultury przy ulicy Wojska Polskiego 1/5. Początek o godzinie 10.00. Porządek obrad 1. Otwarcie inauguracyjnej sesji rady. 2. Wręczenie zaświadczeń o wyborze na radnego. 3. Złożenie ślubowania przez radnych. 4. Stwierdzenie kworum i przyjęcie porządku obrad. 5. Wybór przewodniczącego rady. 6. Wręczenie zaświadczenia o wyborze na Prezydenta Miasta Świnoujście. 7. Złożenie ślubowania przez prezydenta. 8. Zakończenie obrad ■ Joanna Agatowska Prezydentem Świnoujścia w I turze! To historyczne zwycięstwo! Oczywiście musi być potwierdzone oficjalnymi danymi z PKW ale na podstawie protokołów z 27 komisji wyborczych w Świnoujściu Joanna Agatowska w mistrzowskim stylu pokonała trzech swoich konkurentów i w I turze została prezydentem Świnoujścia! ■ Ostateczne rozliczenie tunelu nie zostało jeszcze dokonane. Nastąpi po wydaniu Świadectwa Wykonania, co spodziewane jest ok. września br. Roszczenia obu stron w związku z prowadzonymi mediacjami są objęte tajemnicą mediacji - tłumaczy Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście ■