POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [14.04.2024, 19:38:21] • Świnoujście

PEC: planowana przerwa technologiczna

PEC: planowana przerwa technologiczna

fot. Sławomir Ryfczyński

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Świnoujściu informuje, iż coroczna przerwa technologiczna w dostawie energii cieplnej na cele centralnego ogrzewania, wentylacji i ciepłej wody użytkowej nastąpi dnia 22.05.2024 r. od godziny 00:00 do godziny 24:00. Przedmiotowa przerwa związana jest z koniecznością wykonania niezbędnych remontów źródła ciepła i sieci ciepłowniczych.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Biuro Obsługi Klienta
PEC Sp.z o.o. w Świnoujściu

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 13, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-13 z 13

Gość • Wtorek [16.04.2024, 22:17:32] • [IP: 176.221.124.***]

Daremny trud, kotłownie mają być zaorane. Bo już brukselskie dałny planują zakazać ogrzewania domów węglem, gazem czy drewnem. Ma być tylko ogrzewanie elektryczne. Nasze elektrownie nie są w stanie dostarczyć tyle energii i brak jest sieci przesyłowej aby takie moce dostarczyć do mieszkań. Ale PO na wszystko się posłusznie zgodzi aby się tylko szkopom POdlizać. A nas nie będzie stać na takie koszty ogrzewania.

Gość • Wtorek [16.04.2024, 07:16:15] • [IP: 62.69.252.***]

Szanowni Państwo nie ma godziny 24.W temacie staruszki i procesji. To staruszka ma się dobrze i przerwy nie potrzebuje. Podobnie z procesją. One nigdy się nie kończą.

Gość • Wtorek [16.04.2024, 06:09:23] • [IP: 176.221.125.**]

jak zamykają tunel to jest więcej wypowiedzi fachowców

Gość • Poniedziałek [15.04.2024, 15:31:36] • [IP: 46.205.133.**]

14:00:06] • [IP: 89.151.18.***] jaśniej, jakiego filmiku, jaka sredident, gdzie, co i jak? Tu jest inny temat a jak wprowadzasz nowy, to jasno się wysławiaj.

Gość • Poniedziałek [15.04.2024, 14:00:06] • [IP: 89.151.18.***]

Odnośnie filmiku z panią sredident.Ona kupuje ziemię by sprzedawać bogatym którzy kupią hotele, a czy wiecie drodzy ludzie ?Drodzy państwo że to mam się te pieniążki należą?Nie wierzycie już udowadniam - ziemia gdy się rodzimy należy do każdego z nas tylko państwo sobie dało prawo do tego by sprzedawać ziemię o dla siebie kasę do własnej kieszeni ładować a nie nam.Bo z nami powinna sredident się podzielić czyli te pieniądze należą się nam, a że ludzie głupie to pozwolili zarządzić państwu w tym i przez to państwo rząd wykiwał ludzi ze wszystkim tak jest.Kiedyś w miarę uczciwie bylo w urzędach a teraz chcachmencą.Morał tak, że chcą okraść.Niby ona będzie pracować a to za nią będą pracować a ludzie jak głupi będą cieszyć się ładnymi domkami, a nic z tego nie będą mieć.A ona nie bierze się do roboty tylko za nią będą robić milionerzy a ona za ziemię weźmie kasę, a powinna podzielić się z nami.Naprawdę tak jest sprawdźcie prawo.

CHAZARSKA DZICZ • Poniedziałek [15.04.2024, 10:10:47] • [IP: 176.221.125.**]

IDIOTYCZNY POMYSŁ Z TĄ PRZERWĄ W DOSTARCZANIU CO2 DO ATMOSFERY LATEM. CO Z TEGO, ŻE GRZEJĄ ZIMĄ, A JA POMIDORY HODUJĘ LATEM. SPADEK CO2 POWODUJE, ŻE POMIDORY, TRUSKAWKI I INNE ZIEMIOPŁODY MAMY O WIELE MNIEJSZE PRZY TAK ZNACZĄCYM SPADKU CO2. W ZWIĄZKU Z TYM MUSIMY ZAPŁACIĆ WIĘCEJ ZA KILOGRAM. TO CO WYEMITOWALI ZIMĄ SPADA Z DESZCZEM TO OCEANU, ROBOTA GŁUPIEGO, ROBIĄ Z NAS WARIATÓW.

Gość • Poniedziałek [15.04.2024, 09:36:22] • [IP: 185.210.36.**]

Nie ma godziny 24:00 jest 23:59:59 i potem 00:00:00

Gość • Poniedziałek [15.04.2024, 09:35:40] • [IP: 176.221.125.***]

To dopiero za półtora miesiąca, bo zgodnie z wiarygodną informacją to przerwa technologiczna będzie 22.05.2024, a więc informacja z takim wyprzedzeniem, żeby mieszkańcy mogli zaplanować sobie wyjazdy w tym okresie.

Gość • Poniedziałek [15.04.2024, 06:06:35] • [IP: 46.205.133.**]

Zaintrygowały mnie te godziny, najpierw 00:00, potem 24:00 - tak jakby w ciągu doby były dwie północe.

Gość • Poniedziałek [15.04.2024, 03:23:40] • [IP: 5.184.112.**]

A jakby tak planowana była sobie przerwa techniczna staruszki ? A to mogła być przecież wasza matka ! Albo gdyby tak planowana była przerwa procesji ?

Gość • Poniedziałek [15.04.2024, 02:22:41] • [IP: 62.69.229.**]

Tylko 1 dzień? Kiedyś to były przerwy, prawie miesięczne. A Gość • Niedziela [14.04.2024, 21:31:08] • [IP: 84.17.55.**] powinien nauczyć się czytać ze zrozumieniem.

Gość • Poniedziałek [15.04.2024, 00:14:29] • [IP: 169.155.240.***]

Cały rok

Gość • Niedziela [14.04.2024, 21:31:08] • [IP: 84.17.55.**]

W maju czy w kwietniu ?

Oglądasz 1-13 z 13
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Terminal kontenerowy do poprawki. Naruszono lub zignorowano szereg przepisów. Podczas podejmowania decyzji o lokalizacji terminala kontenerowego w Świnoujściu naruszono lub pominięto szereg przepisów. Całkowicie zignorowano kwestię m.in. interesu mieszkańców, uciążliwości, które odczuje lokalna społeczność, ale także bezpieczeństwa państwa w sytuacji, gdy inwestycja powstaje w sąsiedztwie terminala LNG. Świnoujski samorząd chce naprawić te błędy i odwołał się od wspomnianej decyzji Adama Rudawskiego, wojewody zachodniopomorskiego. Działania podjęto w szeroko pojętym interesie społecznym, w nadziei, że głos samorządu w końcu zostanie wysłuchany i uwzględniony. Nie było konsultacji, referendum, rzetelnych opracowań… ■ Druga edycja "Roztańczonych wysp" pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Świnoujście znów przyniosła niezapomniane chwile. Ponad 200 tancerzy z różnych regionów zaprezentowało swoje umiejętności, w tym zespoły z Dance Studio Paa Szczecin, Good Dance Academy Dobra, Strefy Ruchu Dagmara Błaszczak Nowogard oraz lokalne kluby Atu i 8 Flotylli Obrony Wybrzeża. Dla wielu młodych tancerzy była to pierwsza okazja do występu przed publicznością, co wzbudzało wyjątkowe emocje wśród ich rodziców. Najlepsze zespoły, które zdobyły nagrody Grand Prix, to Dance Studio Paa, Good Dance Academy oraz Studio Tańca "Etiuda". Sponsorem nagród była Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa „Słowianin” w Świnoujściu. Organizacja tego wydarzenia była możliwa dzięki zaangażowaniu wielu osób. Serdecznie dziękujemy trenerom Agacie Midzie, Marcie Zienkiewicz oraz rodzicom tancerzy za ich wsparcie. Specjalne podziękowania składamy Pani Prezydent Joannie Agatowskiej za jej obecność i wsparcie ■ Nowi zastępcy: Joanna Agatowska będzie miała dwóch zastępców. Zastępcą do spraw społecznych będzie pan Roman Kucierski, zastępcą do spraw inwestycyjnych będzie pan Arkadiusz Mazepa. Natomiast sekretarzem miasta zostanie pan Paweł Juras ■ Ryszard Teterycz Przewodniczącym Rady Miasta Świnoujścia ! Nowy przewodniczący był jedynym zgłoszonym kandydatem. Poparło go 19 radnych. 2 było przeciw ■ 21 nowych radnych Rady Miasta Świnoujście odebrało zaświadczenia o wyborze oraz uroczyście złożyło ślubowanie. Wśród nich jest wielu społeczników. Na tej samej sesji nowa prezydent Świnoujścia Joanna Agatowska złożyła ślubowanie i formalnie objęła urząd. ■ Na poniedziałek 6 maja 2024r. Komisarz Wyborczy w Szczecinie zwołał I sesję Rady Miasta Świnoujście IX kadencji. Obrady odbędą się w sali numer 315 Miejskiego Domu Kultury przy ulicy Wojska Polskiego 1/5. Początek o godzinie 10.00. Porządek obrad 1. Otwarcie inauguracyjnej sesji rady. 2. Wręczenie zaświadczeń o wyborze na radnego. 3. Złożenie ślubowania przez radnych. 4. Stwierdzenie kworum i przyjęcie porządku obrad. 5. Wybór przewodniczącego rady. 6. Wręczenie zaświadczenia o wyborze na Prezydenta Miasta Świnoujście. 7. Złożenie ślubowania przez prezydenta. 8. Zakończenie obrad ■ Joanna Agatowska Prezydentem Świnoujścia w I turze! To historyczne zwycięstwo! Oczywiście musi być potwierdzone oficjalnymi danymi z PKW ale na podstawie protokołów z 27 komisji wyborczych w Świnoujściu Joanna Agatowska w mistrzowskim stylu pokonała trzech swoich konkurentów i w I turze została prezydentem Świnoujścia! ■ Ostateczne rozliczenie tunelu nie zostało jeszcze dokonane. Nastąpi po wydaniu Świadectwa Wykonania, co spodziewane jest ok. września br. Roszczenia obu stron w związku z prowadzonymi mediacjami są objęte tajemnicą mediacji - tłumaczy Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście ■