POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [16.04.2024, 08:37:25] • Świnoujście

14 szkół z województwa zachodniopomorskiego w kolejnym etapie Drużyny Energii

14 szkół z województwa zachodniopomorskiego w kolejnym etapie Drużyny Energii

fot. Sławomir Ryfczyński

Jury Drużyny Energii ogłosiło listę szkół z całej Polski, które zakwalifikowały się do kolejnego etapu.

Z województwa zachodniopomorskiego są to następujące placówki:

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Bohaterów 11-go Września w Gogolewie
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Korytowie
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Jana Brzechwy w Koszalinie
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Jana Matejki w Koszalinie
Społeczna Szkoła Podstawowa w Ładzinie
Publiczna Szkoła Podstawowa w Bełcznie
Szkoła Podstawowa w Pieszczu
Szkoła Podstawowa w Reptowie
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Brzechwy w Suliszewie
Szkoła Podstawowa nr 56 im. Konstantego Maciejewicza w Szczecinie
Zespół Szkół Społecznych STO w Szczecinku
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Roberta Schumana w Wałczu
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu

Zachęcamy do zapoznania się z poniższą informacją prasową. Z przyjemnością odpowiemy również na dodatkowe pytania.


Zespół prasowy Drużyny Energii


komentarzy: 7, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-7 z 7

Gość • Środa [17.04.2024, 11:05:19] • [IP: 5.173.131.**]

Po co organizować konkursy, na szparagi tylko przeszkolenie potrzebne.

Gość • Wtorek [16.04.2024, 13:54:38] • [IP: 5.173.155.**]

🤠 Prestiż...😭

Gość • Wtorek [16.04.2024, 10:40:29] • [IP: 176.221.125.***]

Kiedy ta szkoła będzie wyglądała na miarę XXI wieku ? Ponad 20 lat na stanowisku kierownika UM i nie potrafił zmienić przedwojennej elewacji, najbardziej zasłużonej szkoły !! Czyżby dyrektorzy byli z niesłusznej, nie pezetpeerowskiej opcji ??

Gość • Wtorek [16.04.2024, 09:59:33] • [IP: 37.47.188.***]

Towarzysze towarzyszom Ku chwalę socjalizmu.

Gość • Wtorek [16.04.2024, 09:22:58] • [IP: 78.10.206.**]

Realizowana jest Agenda_2030. Brakuje jeszcze nauczycieli transwestytów i innych dziwadeł.

Gość • Wtorek [16.04.2024, 09:03:47] • [IP: 176.221.125.**]

A przepraszam sąsiednią gminę. A zwłaszcza Ładzin i mam dużą nadzieję że uda im się pokonać wszystkich no może poza jedynką do której uczęszczałem bardzo ale to bardzo dawno temu i z łezką wspominam kolegów którzy masowo teraz odchodzą na wieczne wakacje Akurat teraz żegnam ich dwóch naraz z jednak klasy podstawówki z tamtych roczników

Gość • Wtorek [16.04.2024, 08:57:11] • [IP: 176.221.125.**]

Brawo, choć jedną szkoła z miasta dostała się wyżej i uratowała prestiż miasta gdzie będzie jedną z części przemysłu energii odnawialnej a w każdej z innych szkół są wnuki byłych stoczniowców którzy powinni wiedzieć dużo o energii odnawialnej. Ale to i tak dobrze bo w wielkiej wiosce z tramwajami i szczycącej się że leży nad morzem, tylko że nikt tam nie wie którym tramwajem dojeżdża się na plażę, to też tylko jedną szkoła doświadczyła tego że może reprezentować wiedzę o odnawialnych źródłach. Bo chyba oto chodzi aby młodzi od początku swojej drogi życiowej wiedzieli że energia nie bierze się z nikąd jak np mleko pochodzi od krowy a woda z kranu też ma swoją historię obiegu w przyrodzie

Oglądasz 1-7 z 7
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■