POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [20.03.2024, 16:00:32] • Świnoujście

Konwencja Wyborcza Agatowskiej z rządowym udziałem. Zobacz film!

Konwencja Wyborcza Agatowskiej z rządowym udziałem. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Taka Konwencja Wyborcza na wyspach mogła być tylko jedna. Sprawności i rozmachu Joannie Agatowskiej mogłaby pozazdrościć stołeczna Warszawa i pozazdrościła w scenie warszawskich polityków obecnych na scenie. Na ponad dwa tysiące osób zgromadzonych w amfiteatrze spłynęła ze sceny pozytywna energia będąca zapowiedzią zmian. Bo takie jest główne hasło kandydatki na prezydenta Świnoujścia Joanny Agatowskiej i jej drużyny. Ten zespół po raz kolejny pokazał, że w swoim działaniu jest sprawną organizacyjnie, skuteczną i nowoczesną drużyną. Która ma przemyślany plan i konsekwencje by go zrealizować. Drużynę zdeterminowaną na zwycięstwo - na scenie zaprezentowali się niemal wszyscy kandydaci, wsparci na scenie przez silną ekipę warszawskich polityków, którzy nie szczędzili kandydatce Agatowskiej i jej drużynie gorących słów uznania. Jak widać nie trzeba sięgać po przedsądowe wezwania aby wywołać emocje wśród mieszkańców Świnoujścia.



W wyścigu po głosy w wyborach samorządowych Społecznicy ze „Wspólnych Wysp” wyprzedzają swoją polityczną konkurencje o lata świetle i to pod każdym względem! Wydarzenie Joanny Agatowskiej był jedyną konwencje na którą zaproszono Mieszkańców i jedyną na którą mieszkańcy tak licznie przybyli.

Konwencja Wyborcza Agatowskiej z rządowym udziałem. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Warto przypomnieć, że konwencja organizowana przez Platformę Obywatelską, której kampania w Świnoujściu wpierana jest mocno przez szczecińskie struktury partyjne i profesjonalną agencję PR (sic!) odbyło się w ciasnym pokoju w jednym ze świnoujskich hoteli.

Konwencja Wyborcza Agatowskiej z rządowym udziałem. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Jeden z komitetów postanowił zamiast żywej publiczności dodać do nagrania oklaski z taśmy, inny w ogóle zrezygnował z publicznej prezentacji kandydatów. Natomiast Joanna Agatowska zaprosiła wszystkich mieszkańców do współpracy. Pamiętajmy o tym, wybory już 7 kwietnia.

Konwencja Wyborcza Agatowskiej z rządowym udziałem. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 128, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 101-125 z 128

Gość • Środa [20.03.2024, 19:11:28] • [IP: 37.248.211.**]

Pani Joanno, życzę Pani prezydentury oraz determinacji w rozliczeniu poprzedników. Jeżeli tego nie będzie wejdzie Pani do bardzo mętnej wody. Życzę powodzenia i kąpieli tylko w krystalicznej wodzie. Serdecznie pozdrawiam.👍

Gość • Środa [20.03.2024, 19:07:46] • [IP: 92.118.165.***]

Pani Joanno trzymamy kciuki!!

Gość • Środa [20.03.2024, 19:07:02] • [IP: 185.210.39.***]

Do dwóch tysięcy to jeszcze sporo brakuje ale u PANI KANDYDATKI WSZYSTKO JEST PRZESADZONE I CO JEJ ZROBICIE.I TE DZIECIACZKI WYKORZYSTANE W KAMPANII.

Gość • Środa [20.03.2024, 19:04:45] • [IP: 89.151.24.***]

Boże chroń Polskę przed peło i jego odlamami o innymi słupami. Powodzenia Pani Joanno i z dala od KO.

Gość • Środa [20.03.2024, 19:01:24] • [IP: 79.175.205.***]

Nie zesrajta się tam...czerwony to zawsze będzie czerwony

Gość • Środa [20.03.2024, 19:01:12] • [IP: 89.151.21.**]

Tak się zastanawiam, kto za płaci

Gość • Środa [20.03.2024, 19:00:46] • [IP: 176.221.125.**]

medialnie sztosik, jak na Świnoujście, Nowickiemu pewnie gól skacze, no ale. ...

Hampton • Środa [20.03.2024, 18:56:11] • [IP: 89.151.30.**]

Ciekawe kto panią Agatowską sponsoruje bo za darmo tej szopki nie robi, a ktoś będzie chciał żeby się odwdzięczyła, może jakaś budowę dokończy albo coś

Gość • Środa [20.03.2024, 18:54:45] • [IP: 37.248.213.***]

Takiej Konwencji nie było jeszcze w Świnoujściu.Po prostu rewelacja.Agatowska i jej ekipa są skazani na sukces w tych wyborach, przewiduję zwycięstwo Agatowskiej już w I turze i 11 mandatów dla jej radnych.Brawo Wy.

Gość • Środa [20.03.2024, 18:54:40] • [IP: 92.118.166.**]

lewica to rak, co ta idio***a żukowska tam robi? bedziecie miec krew wlasnych dzieci jak zaglosujecie na lewice

Gość • Środa [20.03.2024, 18:49:29] • [IP: 89.151.25.***]

Życzę powodzenia. Mój głos jest za TAK.

Gość • Środa [20.03.2024, 18:46:22] • [IP: 78.30.81.**]

Pamiętajcie, że nowa pani prezydent potrzebuje oddanych radnych, którzy pomogą jej przeforsować odpowiednie uchwały. Pamiętajcie przy głosowaniu LiSTA nr 12

Gość • Środa [20.03.2024, 18:46:11] • [IP: 5.173.26.**]

O i czerwoniak czarzasty z PZPR, i krzywy ryjek z peezelu.Uhahahaaa.

Gość • Środa [20.03.2024, 18:42:29] • [IP: 88.218.254.**]

Już się cieszę paliwo tańsze tankowanie na stacji autobusowej, Działką ROD za 1 zł, strefa parkowania za darmo, itd, poprawa komunikacji, szkolnictwa, służby zdrowia, park zdrojowy, koncerty dla wszystkich, szkolnictwo, sport, och jaka ja jestem fajna tylko ku….wa jak ja to zrobię, najwyżej zgonie że się nie da bo poprzednicy tak śpi.li że trzeba 4 kadencji A co powiem sponsorom. A co mi p zrobi że nie mam p płaszcza Życzę powodzenia ale słabo to widzę przeciwnicy będą punktować tak jak pani teraz to robiła. Krytykowac każdy umie

Gość • Środa [20.03.2024, 18:41:44] • [IP: 176.221.124.***]

Jedno wiem, że czyta bardzo ładnie. Myślę, że to tylko trema :-) Będzie dobrze :-)

Gość • Środa [20.03.2024, 18:38:05] • [IP: 78.30.81.**]

Popieram

Gość • Środa [20.03.2024, 18:01:06] • [IP: 37.47.148.*]

Pani Joanno trzymamy kciuki ! Oświata jest z panią. Życzymy wygranej.

Gość • Środa [20.03.2024, 17:54:57] • [IP: 31.60.229.***]

Konwencje czy programy nie mają najmniejszego znaczenia. Kandydaci zawsze dużo mówią o przyszłości, ale o nich zawsze najwięcej mówi przeszłość. A ta w przypadku pani Agatowskiej raczej laurki jej nie wystawia. Jest w świnoujskiej polityce od 20 lat i z niczym pozytywnym jej nie kojarzę. Ale miasto jest mentalnie czerwone, więc myślę że ma duże szanse.

Kpt. Zbik • Środa [20.03.2024, 17:52:06] • [IP: 185.210.37.***]

Bardzo dobra konwencja wyborcza. Jestem za tym komitetem no i najlepszą kandydatką na Prezydenta Panią Joannę Agatowską. Mam nadzieję że zmienicie pozytywnie to miasto. Życzę powodzenia!

Gość • Środa [20.03.2024, 17:46:27] • [IP: 46.205.136.***]

JESTEM ZA PANIA AGATOWSKA

Gość • Środa [20.03.2024, 17:43:29] • [IP: 178.238.252.**]

Darmowe parkowanie dla mieszkańców Świnoujścia...choćby pod szpitalem i przychodniami.Dostępność do zabiegów rehabilitacyjnych.Przedłużenie deptaka na wydmach od granicy do Wiatraka.Dbanie o zabytki.

Gość • Środa [20.03.2024, 17:43:26] • [IP: 46.171.15.***]

Asia cały urząd jest za tobą! Wszyscy boją się gadać jednak wszyscy wierza w zmiane. Czekamy na ciebie juz po 7 kwietnia. Rob porzadek!!

Gość • Środa [20.03.2024, 17:32:25] • [IP: 94.254.237.**]

brawo - obietnice rozliczymy! Macie mój głos.

Gość • Środa [20.03.2024, 16:38:46] • [IP: 95.160.85.***]

Z dumą oddam głos na JOANNA AGATOWSKA na Prezydenta Świnoujścia i na ROBERTA RACHUTA, na radnego! Oddani i pomocni dla ludzi.

Gość • Środa [20.03.2024, 16:28:25] • [IP: 5.173.192.**]

Świetna konwencja! Jestem pod ogromnym wrażeniem tak wspaniałego eventu. Z żoną do dziś rozmawiamy o fantastycznym pomyśle, scenografii, ustawieniu, światłach, muzyce, a przede wszystkim o pani Joannie. Wypadła bardzo dobrze! Nasz głos 7 kwietnia z pewnością trafi do pani druzyny

Oglądasz 101-125 z 128
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■