POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [23.02.2024, 16:35:58] • Świnoujście

Grupa Morska zaprezentowała strategię i cele swojego Komitetu Wyborczego Wyborców

Grupa Morska zaprezentowała strategię i cele swojego Komitetu Wyborczego Wyborców

fot. Grupa Morska - Cała Naprzód

"Zapraszamy do obejrzenia najważniejszych momentów z konferencji prasowej naszego Komitetu Wyborczego Wyborców. Nie wystawiamy kandydata na prezydenta Świnoujścia. Chcemy - tak jak dotychczas - współpracować z każdym, kto wspiera i inicjuje wartościowe przedsięwzięcia dla mieszkańców. Przyglądamy się poszczególnym propozycjom, jakie kandydaci składają i będziemy o nich pamiętać przez całą kadencję. W naszej internetowej telewizji sami zadajemy też kandydatom na prezydenta pytania.



Sławomir Nowicki zaprezentował naszą strategię i główne cele, a Krystian Kośmider, Justyna Duczmańska i Daria Dziedzicka opowiedzieli o szczegółach naszego programu wyborczego. " - czytamy na Facebook Grupy Morskiej.


komentarzy: 102, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 76-100 z 102

Gość • Piątek [23.02.2024, 21:07:56] • [IP: 37.109.164.**]

Teraz będą się wylewać w mediach, ale za płatnymi parkingami podnieśli łapy w górę -tak dbaja o mieszkańców!

Gość • Piątek [23.02.2024, 20:39:43] • [IP: 88.218.254.**]

[IP: 188.239.177.***]O Wojciechowskim piszesz??Duma kaczynskiego teraz kazł mu kaczor abdykowac a ten go olał..ma kase jeszcze 3 miesiace z Brukseli..Pajac z ciebie.tuman pisowski.

Gość • Piątek [23.02.2024, 20:36:32] • [IP: 88.218.254.**]

19:20:20] • [IP: 5.173.139.***]Jestem za...Ubaw jak dyzma -sujka cos powie logicznie.Czekam na ten wystep pajaca zmurkowego

Gość • Piątek [23.02.2024, 20:35:56] • [IP: 88.156.235.**]

Grupa Morska idzie po zwycięstwo. Pełne pory innych widać w komentarzach.

Gość • Piątek [23.02.2024, 20:06:35] • [IP: 176.221.125.***]

Nie dla Sujki

Gość • Piątek [23.02.2024, 20:06:00] • [IP: 176.221.124.**]

Właściwie dlaczego ta grupa nazywa się morska, marynarskim krokiem chodzą, czy co?

Gość • Piątek [23.02.2024, 20:04:06] • [IP: 103.231.91.***]

Blondi Justyna ma prawo nie wiedzieć, że remont budynków po starej stoczni przy ul. Jachtowej to koszt grubo ponad 100 mln zł. Te budynki wpisane są do rejestru zabytków, co dodatkowo podnosi koszty. Radny Nowicki chyba spał na sesjach, że zrobił taką wrzutkę do programu. A co z emisją pyłów z OT Port? Właśnie rejon Jachtowej najbardziej odczuwa ten pylasty węglowy zdrój emitowany z OT PORT. Ani słowa w programie o pieniądzach na realizację programu. Miasto zadłużone na lata, a tu takie ambitne postulaty

Gość • Piątek [23.02.2024, 19:52:51] • [IP: 176.221.124.***]

140 - ten przydupas złodzieja adidasów?Ta złodziejska mafia dopiero dostanie po łapskach w najbliższych wyborach.

Gość • Piątek [23.02.2024, 19:36:48] • [IP: 5.184.242.**]

Nie dla Grupy Morskiej

Gość • Piątek [23.02.2024, 19:35:45] • [IP: 37.30.4.*]

Grypa morska cała wstecz!

Gość • Piątek [23.02.2024, 19:20:20] • [IP: 5.173.139.***]

Tylko p.Paweł Sujka na prezydenta !! Ustawcie debate w naszej lokalnej telewizji i zapytajcie o miasto o wyspy o dole i niedole naszego miasta. Wteddy dowiemy sie kto co wie i co z tym zrobić.

Gość • Piątek [23.02.2024, 19:19:14] • [IP: 37.248.208.**]

W pierwszym punkcie mają śmietniki i kible hehehe. Ani wzmianki o problemie mieszkaniowym! Precz!

Gość • Piątek [23.02.2024, 19:11:24] • [IP: 188.239.177.***]

Eurokołchoz rekami rudej wrony likwiduje polskie rolnictwo.

Gość • Piątek [23.02.2024, 19:11:24] • [IP: 46.205.140.**]

Napiszcie raczej o przewrocie pałacowym w lokalnym PiSie. Mija era Mrozka a chyba i Jurkiewicza. Żelazną rózgą pasie dziś ludzi prawicy w mieście Iron Lady Sołtysik, stoi za nią sam szef Ernaker.

Gość • Piątek [23.02.2024, 18:58:41] • [IP: 89.151.38.**]

..."więcej moglibyśmy zrobić jakby było nas więcej"... genialna myśl...

Gość • Piątek [23.02.2024, 18:49:25] • [IP: 103.77.235.**]

Zaprezentowana strategia jest bardzo lakoniczna. Zbyt duży poziom ogólności, a cele mgliste i mało realne. Wielu mieszkańców będzie zawiedzionych. Zabrakło najważniejszych ram programowych: bon na kleik ryżowy dla seniorów, karma bezglutenowa dla łabędzi, nieodpłatny pakiet antykoncepcyjny dla młodzieży. Teraz najważniejsze: smaczna zdrowa wędlina w każdym świnoujskim domu według przepisu docenta Nowickiego. Rozważyć rówież przeniesienie centrum miasta do Przytoru

Gość • Piątek [23.02.2024, 18:48:52] • [IP: 176.221.124.***]

Gość • Piątek [23.02.2024, 17:22:33] • [IP: 46.231.56.**]- szkoa, że gościu nie odróżnia kandydowanie do rady miasta od kandydowania na prezydenta. Zdarza się.

Gość • Piątek [23.02.2024, 18:39:10] • [IP: 162.247.74.***]

Cel: Koryto. Strategia: Każdy sposób dobry.

Gość • Piątek [23.02.2024, 18:32:18] • [IP: 46.205.137.**]

Kefir na prezydenta!!

Gość • Piątek [23.02.2024, 18:31:14] • [IP: 37.8.215.***]

Poza Panią Justyną nic godnego zainteresowania

Gość • Piątek [23.02.2024, 18:10:08] • [IP: 92.118.166.***]

Ale ściema

Gość • Piątek [23.02.2024, 17:52:43] • [IP: 209.58.142.***]

Fascynujący program i jedyny taki w Polsce. W każdym nawet najdrobniejszym elemencie wyczuwa się natchnioną myśl inżyniera Nowitzkiego. To program przepełniony pasją, który zabierze nas w nieznany wymiar fantazji i banialuki

Roman • Piątek [23.02.2024, 17:45:24] • [IP: 88.156.235.**]

Bardzo dobry program. Oddam głos na Grupę Morską!

Gość • Piątek [23.02.2024, 17:22:33] • [IP: 46.231.56.**]

nie macie szansy tylko P. Agatowska na Prezydenta...

Gość • Piątek [23.02.2024, 17:18:14] • [IP: 5.173.139.***]

zawszy przy tobie (kto by nie wygral) byle przy zlobie?

Oglądasz 76-100 z 102
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■