POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [18.02.2024, 08:01:57] • Świnoujście

Pijani i agresywni - trafili w ręce policji

Pijani i agresywni - trafili w ręce policji

fot. Sławomir Ryfczyński

Dwaj mężczyźni zwrócili na siebie uwagę już w autobusie jednej z linii miejskich. Widać było, że są pod wpływem alkoholu, który najwyraźniej dodawał im animuszu, gdyż zachowywali się agresywnie. Jednak podróż autobusem nie była ich ostatnią tego dnia.

Pijani mężczyźni, jadący autobusem, byli na tyle agresywni, że o ich zachowaniu powiadomiono policję. Kiedy opuścili autobus, udali się w kierunku Galerii Corso. Nie wiedzieli, że ich tropem podążą policjanci z Komendy Miejskiej.

Pijani i agresywni - trafili w ręce policji

fot. Sławomir Ryfczyński

Patrol zlokalizował obu mężczyzn i przystąpił do ich zatrzymania. W tym czasie jeden z pijanych próbował ucieczki, która jednak się nie powiodła. Ostatecznie funkcjonariusze zdecydowali o doprowadzeniu 31- i 36- latka do wytrzeźwienia. Okazało się, że dla młodszego z mężczyzn nie jest to pierwsze tego typu wykroczenie, zaś jego kolega stanie przed Sądem.

Pijani i agresywni - trafili w ręce policji

fot. Sławomir Ryfczyński

- W dniu 09 lutego 2024 roku, około godziny 18:25, policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu zostali powiadomieni o dwóch mężczyznach, którzy będąc pod wpływem alkoholu, zachowywali się agresywnie w jednym z autobusów miejskich. Mężczyźni po wyjściu z autobusu mieli kierować się w stronę ulicy Dąbrowskiego. Na miejsce zgłoszenia niezwłocznie zadysponowani zostali policjanci z Referatu Patrolowo-Interwencyjnego, którzy ujawnili opisywanych mężczyzn. Policjanci podjęli decyzję o doprowadzeniu 31-latka oraz jego 36-letniego kompana do wytrzeźwienia. 31-letni mężczyzna odpowiedział już za popełnione wykroczenia, natomiast 36-latek niebawem stanie przed Sądem - informuje st. sierż. Kamil Zwierzchowski Komenda Miejska Policji w Świnoujściu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 46, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-46 z 46

Gość • Niedziela [18.02.2024, 12:33:12] • [IP: 178.238.246.**]

Dla tych co nie zrozumieli:zachowywali się agresywnie!Może z imienia i nazwiska podać w stosunku do kogo ?!Jak piszesz komentarz to myśl i jak czytasz to czytaj ze zrozumieniem.

Gość • Niedziela [18.02.2024, 12:30:17] • [IP: 185.210.36.**]

WYKORZYSTAĆ SŁUPY NA PLACU JAKO PRĘGIERZE I PRZYWIĄZAĆ TAKIEGO TAM NA TYDZIEŃ ?

Gość • Niedziela [18.02.2024, 12:03:56] • [IP: 31.11.128.***]

Zwykłe buraki po browarku szajba odbiła

CHAZARSKA DZICZ • Niedziela [18.02.2024, 11:57:32] • [IP: 176.221.125.**]

WYGLĄDA NA TO, ŻE ROZRYWKOWA ELITA NASZEGO KIBUCU NIE ODBIEGA NORMAMI OD ELITY SZCZYTÓW WŁADZY UBEKISTANU. WYOBRAŹNIE SOBIE, ŻE NIE DALEJ JAK KILKA DNI TEMU ANTEK PIJANICA POTRAKTOWAŁ PIĄCHĄ RYJ PIJANICY PEGASSUSO, BO TA GO ONILNE INWIGILOWAŁA. RYBA PSUJE SIĘ OD GŁOWY.

Gość • Niedziela [18.02.2024, 11:42:38] • [IP: 78.10.206.**]

Ale tak na prawdę, to co Oni odjebali? Bo to, że byli podchmieleni, to żadne z tego przestępstwo.

Gość • Niedziela [18.02.2024, 10:38:01] • [IP: 37.248.211.***]

Dwa pajace w kobiecych dresach i stringach. Mafia z krzywej

Gość • Niedziela [18.02.2024, 10:30:08] • [IP: 37.8.231.***]

nie potrafią pic to siedzieć w domu małpy !!

Gość • Niedziela [18.02.2024, 10:23:41] • [IP: 46.7.172.***]

Jakie to szczęście że policjanci NIGDY ale NIGDY nie są pijani i/czy agresywni! I te ochydne pogłoski o torturowaniu aresztowanych, to tylko ochydne pogłoski. Bo osoby pracujące w policji to wyjątkowa grupa ludzi, to nadzwyczajna kasta (oczywiście zaraz po prawnikach / sędziach).

Gość • Niedziela [18.02.2024, 10:00:18] • [IP: 216.128.3.**]

Że pijaństwo.jeszcze modne jest

Gość • Niedziela [18.02.2024, 09:54:57] • [IP: 5.173.136.**]

Ktoś wie kto to??

Gość • Niedziela [18.02.2024, 09:53:58] • [IP: 51.195.200.*]

Szukali w corso WC, ale bohaterska postawa policjantów spowodowała, że oddali mocz na dołku

Gość • Niedziela [18.02.2024, 09:50:36] • [IP: 62.69.252.**]

Urzekła mnie ta historia...

Milusiński. • Niedziela [18.02.2024, 09:49:22] • [IP: 31.0.54.**]

Powinni jeszcze dostać podwójną karę, bo teraz jest Wielki Post i się nie pije. Po to był" śledzik" aby teraz nie pić. Kara musi być.

Gość • Niedziela [18.02.2024, 09:37:14] • [IP: 31.0.71.***]

Czy to byli mieszkańcy Świnoujścia czy może Ukraińcy 🤔🤔🥱

Gość • Niedziela [18.02.2024, 09:31:22] • [IP: 178.238.252.***]

takie szczury do utylizacji...

Gość • Niedziela [18.02.2024, 09:17:11] • [IP: 88.218.255.**]

Sprzedają takie gówno w sklepach bo po ALKOCHOLU gorzej zrywa banię niż po twardych narkotykach

Gość • Niedziela [18.02.2024, 08:56:36] • [IP: 79.186.234.***]

Świnoujska patologia

Gość • Niedziela [18.02.2024, 08:51:35] • [IP: 88.218.252.**]

I bravo Wy👏💪

Gość • Niedziela [18.02.2024, 08:39:54] • [IP: 5.173.128.***]

Czyli ?

Gość • Niedziela [18.02.2024, 08:18:59] • [IP: 176.221.125.**]

Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Każdy musi poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem

Gość • Niedziela [18.02.2024, 08:09:20] • [IP: 176.221.124.***]

Ale coś zrobili konkretnego czy tylko jechali autobusem i byli pod wpływem.bo nic z tego nie wynika

Oglądasz 26-46 z 46
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■