POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [15.02.2024, 15:14:27] • Świnoujście

Walentynkowy cud w Świnoujściu!, z Placu Wolności prosto na Bal Marzeń. Zobacz film!

Walentynkowy cud w Świnoujściu!, z Placu Wolności prosto na Bal Marzeń. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Ta pełna uczucia i niespodziewanych zwrotów akcji historia, rozpoczęła się na Placu Wolności, gdzie przypadkowi przechodnie, mieszkańcy Świnoujścia, stali się bohaterami walentynkowej przygody. Z nieoczekiwanym, ale zachęcającym zaproszeniem w dłoni, otrzymanym na placu od organizatorów spotkania, wsiedli do tajemniczego autobusu. Nie podejrzewając, że wkrótce staną się uczestnikami magicznego popołudnia.






Tajemnicza podróż do przystanku Miłość. Podróż, owiana aurą tajemnicy i oczekiwania, zakończyła się przed szeroko otwartymi drzwiami hotelu Hamilton, który na to popołudnie zamienił się w zaczarowany zamek pełen niespodzianek. Dostojne w formie przywitanie, przez samego pana Grzegorza Dobosza, właściciela hotelu i mecenasa tej bajecznej odysei, rozpoczęło wyjątkowy wieczór Walentynkowy.

Walentynkowy cud w Świnoujściu!, z Placu Wolności prosto na Bal Marzeń. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Była to uczta zarówno dla ducha i ciała. Na stołach czekał słodki poczęstunek, a pod talerzami kryły się losy pełne skarbów i niespodzianek gotowych do odkrycia. Były też vouchery do spa, które stanowiły spełnioną obietnicę relaksu i odnowy.

Walentynkowy cud w Świnoujściu!, z Placu Wolności prosto na Bal Marzeń. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Był to Bal, jakiego Świnoujście jeszcze nie widziało. Niezależnie od wieku, świnoujścianie stali się uczestnikami radosnego balu Walentynkowego. Zabawa w hotelu Hamilton wydobyła z uczestników - spontaniczność, radość i euforię, tworząc wspomnienia trwalsze niż czas.

Walentynkowy cud w Świnoujściu!, z Placu Wolności prosto na Bal Marzeń. Zobacz film!

fot. Organizator

A ta historia to dopiero początek. Zapowiedziana została kolejna niespodzianka, tym razem przeznaczona dla Świnoujskiej młodzieży. Mimo że szczegóły pozostają jeszcze sekretem, my już wiemy, że będzie to wydarzenie równie przebojowe, które na pewno nie powinno umknąć uwadze Mieszkańców naszych wysp.

Walentynkowy cud w Świnoujściu!, z Placu Wolności prosto na Bal Marzeń. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Dzięki hojności właścicieli hotelu Hamilton i organizatorom, te Walentynki na zawsze pozostaną w sercach Mieszkańców naszego miasta, którzy zdecydowali się przyjść tego dnia na Plac Wolności i skorzystać z zaproszenia na Bal.

Walentynkowy cud w Świnoujściu!, z Placu Wolności prosto na Bal Marzeń. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Zapytana przez nas Joanna Agatowska liderka „Wspólnych Wysp” stwierdziła - Świnoujście potrzebuje zmian - także w strefie społecznej i kulturalnej. Przy współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami i społecznikami oraz mocnym wsparciu samorządu nasze miasto może tętnić prawdziwym, kulturalnym i rozrywkowym życiem przez cały rok. Obiecuję że tak będzie.

Podkreśliła, że oferta kulturalna powinna być skierowana do każdej grupy wiekowej i zapowiada kolejna niespodziankę - tym razem dedykowaną dla młodzieży. I to za kilkanaście dni. Czekajcie z niecierpliwością, warto.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 71, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 71

Gość • Piątek [23.02.2024, 18:16:01] • [IP: 88.164.37.***]

Ciekawe jsk bedzie sie potem odwdzieczac gdy wygra wybory, jeszcze nikt nikomu za darmo nic nie dal i nie zorganixowal, mowie wam, badzcie czujni.

Gość • Sobota [17.02.2024, 15:06:50] • [IP: 176.221.125.***]

Ten staruszek z Ognicy na sesjach gada to samo w kółko panie Macieju. Dla normalnego wystarczyłyby 3 minuty, to on goda 30 minut, a nuż widelec nie zorientują się mieszkańcy wioski i wpadną w zachwyt, jaki to un mundry. Ale mieszkańcy nie gęsi własny rozum mają. Szkoda, że kandydatka na kierownika UM oddaje w ten sposób głosy na rzecz zapaśnika.

Gość • Piątek [16.02.2024, 22:23:18] • [IP: 5.173.129.***]

Normalni autentyczni ludzie i widać świetnie się bawią 🥂

Gość • Piątek [16.02.2024, 21:32:00] • [IP: 37.248.176.***]

Chodzą słuchy, że na listach P.S i PO są tacy siwi staruszkowie starsi o kilka ładnych lat od tego z Ognicy, któremu sylwetki i rozumu w czasie sesji mogą zazdrościć dużo młodsi właściciele opiętych przymałymi marynarkami brzuchów.

Gość • Piątek [16.02.2024, 19:08:47] • [IP: 92.118.166.***]

No fajnie, przynajmniej kreatywnie, na wesoło w tej szarej codzienności, Brawo za pomysł i zaangażowanie :-), pozdrawiamy prowadzącego imprezę ;-)

Gość • Piątek [16.02.2024, 18:22:48] • [IP: 37.47.154.***]

Rzeczywiście trzyma ze staruszkiem siwym PZPR z Ognicy, marne szanse! Potrzebni młodzi nie skażeni PZPR - em!!

Gość • Piątek [16.02.2024, 17:51:09] • [IP: 176.221.124.**]

Ach- miejscowi nie ośmieszajcie się tymi komentarzami

Gość • Piątek [16.02.2024, 16:11:28] • [IP: 176.221.125.***]

6 kobiet przypada na 1 mężczyznę

Gość • Piątek [16.02.2024, 14:08:16] • [IP: 176.221.125.***]

dziwnym trafem na wszystkich imprezach dla mieszkańców zawsze są prawie te same Panie jak Ula, Kaśka, Jadwiga... w komunikacie było zaproszenie 50 par. ...a na parkiecie prawie same Panie... i tym sposobem p AGATOWSKIEJ NIE PRZYBEDZIE GŁOSÓW

Gość • Piątek [16.02.2024, 13:42:58] • [IP: 185.210.39.***]

Single, bezdzietni, którzy to wszystko utrzymują, czekają na obchody swojego święta

Gość • Piątek [16.02.2024, 12:34:31] • [IP: 5.173.128.***]

Śmieszne i po taniości...

Gość • Piątek [16.02.2024, 12:01:20] • [IP: 37.248.212.**]

Chyba jednak trzeba zapytać jak p.Agatowska odwdzięczy się Hamiltonowi za organizowanie jej poparcia w wyborach, trochę tego za dużo

Gość • Piątek [16.02.2024, 11:17:39] • [IP: 176.221.125.***]

Tam był nawet staruszek siwiutki ze wsi Ognica, ale chyba nie dlatego, że chce jeszcze załapać się na radnego. Wszyscy starzy z PZPR zadeklarowali, że nie będą już startować, włącznie z naczelnym staruszkiem UM. Dla kandydatki na prezydenta to kula u nogi, dzięki czemu wygra P.S.

Gość • Piątek [16.02.2024, 10:51:04] • [IP: 88.156.233.**]

O każdej porze można zajść do Hamiltona, ładny widok z ostatniego tarasu, swojskie ciemne piwo i muzyka p. Bogdana. A spotkania - był karnawał. Śledzik to też tradycja. TROOLLLE obecnego magistratu na posterunku :) :) :)

Gość • Piątek [16.02.2024, 10:10:06] • [IP: 178.238.251.***]

A te dzieciaki po co tam potrzebne.

Gość • Piątek [16.02.2024, 09:41:48] • [IP: 212.180.252.***]

Tylko JOANNA AGATOWSKA na PREZYDENTA ŚWINOUJŚCIA :-) !!

Gość • Piątek [16.02.2024, 09:35:39] • [IP: 185.210.36.**]

trzecia impreza organizowana w Hamiltonie dla p. Agatowskiej,

Gość • Piątek [16.02.2024, 09:03:53] • [IP: 88.218.254.**]

, 22:29:10] • [IP: 176.221.124.***]Nic, , ale dla pislamu zakaz wstępu.

Gość • Piątek [16.02.2024, 09:02:38] • [IP: 88.218.254.**]

22:47:43] • [IP: 5.173.136.***]To że wy wożicie taczkami kasę do Torunia nie znaczy iż inni są takimi debilami.

Gość • Piątek [16.02.2024, 07:34:10] • [IP: 88.156.232.***]

Bylam tam nie bylo p Sujki to poszlam

Gość • Piątek [16.02.2024, 06:11:38] • [IP: 78.11.16.***]

Gratuluję pomysłów i pokazania że mieszkańcy są ważni.

Gość • Piątek [16.02.2024, 00:16:53] • [IP: 176.221.124.***]

Kto uwierzy w te komusze cuda? Chyba tylko głupek, bo nawet komuchy uważają że cudów nie ma!

Gość • Piątek [16.02.2024, 00:11:49] • [IP: 5.173.250.***]

Sujka na prezydenta.

Gość • Czwartek [15.02.2024, 23:51:25] • [IP: 5.173.136.***]

Wyścigi przed wyborami... Komu uda się bajer i manipuluje większość... Jak widać po ostatnich wyborach. Ludzie jak 🐑🐑🐑

Gość • Czwartek [15.02.2024, 22:51:21] • [IP: 46.205.141.*]

To dowód jak można za prawie nic kupować poparcie.

Oglądasz 1-25 z 71
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■