POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedzia貫k [12.02.2024, 17:54:05] • 安inouj軼ie

痂urkiewicza czas tera幡iejszy, mieszkaniowo niedokonany

痂urkiewicza czas tera幡iejszy, mieszkaniowo niedokonany

fot. S豉womir Ryfczy雟ki

Po tylu latach na stanowisku prezydenta 安inouj軼ia, Janusz 痂urkiewicz, prawdopodobnie nie odr騜nia s這wa budowa, od s這wa kupno, i terminu wybudowane (czas przesz造 dokonany) od terminu budowane (czas tera幡iejszy, w przypadku 痂urkiewicza niedokonany). Przypominamy prezydentowi, bo widocznie nie pami皻a, 瞠 w swoim programie wyborczym przed 5-ciu laty zobowi您a si do wybudowania 300 mieszka ale ich nie wybudowa i mo瞠my si dzisiaj za這篡 o jego fotel prezydencki 瞠 nie wybuduje do 7 kwietnia. Prezydent 痂urkiewicz, wys豉 do redakcji iswinoujscie.pl interwencyjne pismo w kwestii artyku逝 w kt鏎ym to przedwyborcze zobowi您anie opisali鄉y, osobi軼ie je podpisuj帷. Czujemy si wyr騜nieni i oprawimy je sobie w ramki jako pami徠k po panu prezydencie, ale nie b璠ziemy t瘰kni. Pan odchodzi my zostajemy. Czas na zmiany.

Skoro prezydent 痂urkiewicz, poruszy ju temat swoich niezrealizowanych obietnic wyborczych, to pomo瞠my mu i w kolejnych artyku豉ch przypomnimy mieszka鎍om te najbardziej niezrealizowane. B璠zie to z pewno軼i ciekawa lektura dla potencjalnych wyborc闚 Janusza 痂urkiewicza, kt鏎y zamierza kandydowa do Sejmiku Wojew鏚ztwa Zachodniopomorskiego. Warto aby ewentualni wyborcy zastanawiaj帷 si nad jego kandydatur, wiedzieli czego przysz造 radny 痂urkiewicz, mo瞠 ewentualnie niezrealizowa.

autor: chat.openai.com

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 75, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 75

Go嗆 • Czwartek [15.02.2024, 20:07:49] • [IP: 185.220.101.**]

Pacjent" Zero".

Go嗆 • 字oda [14.02.2024, 23:46:10] • [IP: 176.221.125.***]

Tak to si niestety ko鎍zy, gdy si nie my郵i. Smutek na licu, g這wa opuszczona, r璚e za豉mane, bo zaawansowana SKS nadejsz豉 !

Go嗆 • 字oda [14.02.2024, 21:09:11] • [IP: 176.221.125.***]

Temu panu" podzi瘯owa" - koniec" kariery" i oszukiwania (razem z Michalsk) ludzi.

Adam Woronecki • 字oda [14.02.2024, 18:17:03] • [IP: 37.30.116.**]

Fakty s takie 瞠 czas zainteresowa media krajowe, kt鏎e kupuj od w豉軼icieli tego portalu newsy z miasta, jest dobry czas przekaza info do stacji i prywatnych i publicznych o tym jak portal zachowuje wolno嗆 s這wa i publikuje wszystkie zgodne z liter prawa wypowiedzi - nie publikuje i faworyzuje tylko jedn w豉軼iw strone, taka jest prawda. To 瞠 portal IS jest medium prywatnym nie oznacza faktu 瞠 musi publikowa wypowiedzi wszystkich stron - a tego nie robi i stosuje cenzur. Wiele razy publikowa貫m wpisy zgodne z liter zasad regulaminu tego portalu i … cenzura … wi璚 teraz postanowi貫m 瞠 poinformuj redakcj kt鏎e publikuj newsy realizowane przez Was ze wsp馧pracuj z kim kto nie jest transparentny i nie ma poj璚ie co to wolno嗆 s這wa - nie chamstwo i obra瘸nie a prawo do wypowiedzi. Jestem przekonany 瞠 to co teraz tu opisuje redakcja tego nie opublikuje ale, to wstyd dla tego miasta i brzydko pachnie.

Go嗆 • 字oda [14.02.2024, 12:56:44] • [IP: 178.238.246.**]

Piszcie te wasze niesprawiedliwe komentarze, uwa瘸m jak wielu mieszka鎍闚, ze prezydent zrobi du穎 dobrego dla naszego miasta, nie wszystko, wysz這 po my郵i niekt鏎ych malkontent闚, ale to w ka盥ym mie軼ie tak jest, mo瞠 popatrzmy wstecz jak nasze miasto wygl康a這, przed kadencja pana prezydenta Zmurkiewicza i wtedy oce闓y, czy wszystko by這 tak jak piszecie, Ja mieszkam w Swinoujsciu od 45 lat i wiem jak nasze miasto wypi瘯nia這, wi璚ej obiektywizmu wszystkim komentuj帷ym zycze i oby nast瘼ca bardziej si stara !!

Go嗆 • 字oda [14.02.2024, 12:10:45] • [IP: 176.221.125.***]

Przed laty m闚i w tv, 瞠 z Niemcami mo積a uzyskiwa dofinansowanie na wsp鏊ne projekty transgraniczne, wi璚 trzeba to robi, 瞠by si jak najwi璚ej, (cytat) " nachapa" . Takiego s這wnictwa " nachapa " nie u篡waj publicznie nawet najbardziej prymitywni so速ysi wiosek, a tutaj prosz bardzo !! Dlatego wreszcie nadejdzie ulga dla tego miasteczka, bo 瘸den nowy kierownik UM takiego s這wnictwa publicznie nie b璠zie u篡wa .

Go嗆 • 字oda [14.02.2024, 09:29:04] • [IP: 176.221.125.***]

dlaczego Gen Sikorski zabra WP Wojsko Polskie z Komunistycznej Rosji do Iranu Nie chcia Wyzwalac Polski z Wojskiem Rosyjskim tak by polska by豉 Katolicka a tak zosta豉 na Lata Komunistyczna dopiero Katolicy odebrali W豉dz Komunistom

Zdybmunt • 字oda [14.02.2024, 05:00:37] • [IP: 37.248.168.**]

o嗆 • Wtorek [13.02.2024, 18:48:23] • [IP: 83.20.46.***] Bo ludzie w wi瘯szo軼i to idioci. Us造sz kilka t瘼ych hase i biegn skandowa jak stado baran闚, zamiast racjonalnie skre郵a kolejne pozycje. Po drugie to jak mo積a wybiera wci捫 tych samych ludzi i oczekiwa innych efekt闚? Trzeba by idiot.

Go嗆 • Wtorek [13.02.2024, 21:23:15] • [IP: 185.246.208.***]

Ju dla wszystkich jest wszystko jasne, 瞠 staruszek znika z przestrzeni miasta, po 34 latach od upadku jego partii PZPR, systemu komunistycznego PRL i ca貫j plejady organizacji i instytucji jak ORMO, WUML, ZOMO, TPPR, ZMS, itd, itp ! Dlatego ju teraz mo瞠my 酥iewa :" Weso造 nam dzie dzi nasta, Bo staruszek z PZPR si z nami ju rozsta, Ca貫 miasto z rado軼i si buja, Olejwuja !, Olejwuja !

Go嗆 • Wtorek [13.02.2024, 18:48:23] • [IP: 83.20.46.***]

Deweloperzy buduj mieszkania ca造 rok, a urz璠nicy przy Ka盥ych Wyborach tylko w obietnicach na Papierze, i tak na okr庵這 mami Ludzi !!

Go嗆 • Wtorek [13.02.2024, 17:53:19] • [IP: 37.47.152.**]

Jak si rozmawia z lud幟i kt鏎zy pracowali w UM za jego kadencji i odeszli, lub z pracownikami UM, to to co m闚i o nim jest po prostu dyskwalifikacj tego czlonka PZPR - ORMO, jako urz璠nika takiego miasteczka.

Go嗆 • Wtorek [13.02.2024, 15:30:25] • [IP: 37.47.189.**]

Nawet poczyna tego starca ludzie jest ju nie chc komentowa, prawda bo nie warto, szkod czasu

Go嗆 • Wtorek [13.02.2024, 15:10:57] • [IP: 185.210.39.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Wtorek [13.02.2024, 14:53:07] • [IP: 79.186.190.***]

Dziadek 76 lat dalej do koryta chce do sejmiku takie czerwone z lewicy dziadki to czas na 豉wce siedzie p.真rkiewicz A nie do koryta do sanatorium jed bo m闚isz 瞠 nie masz wolnych trzech tygodni

Go嗆 • Wtorek [13.02.2024, 13:56:56] • [IP: 81.111.123.***]

I jak tam ***** ***? Ju nie ma dro篡zny? HAHAHA BRAVO!!

Go嗆 • Wtorek [13.02.2024, 13:13:06] • [IP: 185.210.38.***]

To jest pryszcz. Wg. Kisiniaka kamasza, trzeba zape軟i luk przez polak闚 na froncie wschodnim. Tak 瞠 z mieszkaniami nie b璠zie k這potu.

Go嗆 • Wtorek [13.02.2024, 12:44:42] • [IP: 5.173.178.**]

ale do kogo miec pretensje do swanego zyda ktory rozpieprzyl miasto cz do tych ktorzy tego chcieli bo na niego glosowali i dalej beda to robic?

Go嗆 • Wtorek [13.02.2024, 12:28:32] • [IP: 37.47.146.***]

Poka盧ie mi cho熲y 1 (JEDNEGO) developera, kt鏎y jest niezadowolony ze wsp馧pracy z tym czerwo鎍em.

Go嗆 • Wtorek [13.02.2024, 12:24:22] • [IP: 5.184.117.***]

A mo瞠 Redakcja poruszy temat domu Opieki Bydgoska dla bogatych ludzi ?Prywatny folwark, mia這 by dla miasta a co zrobili, wszystko Prywatne Dramat

Go嗆 • Wtorek [13.02.2024, 12:20:05] • [IP: 88.218.254.***]

Chat.openai.com??

Go嗆 • Wtorek [13.02.2024, 12:06:58] • [IP: 94.254.232.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Wtorek [13.02.2024, 12:05:53] • [IP: 94.254.232.**]

Atrakcje w 安inouj軼iu!promedanowe knajpy dla Niemc闚!😥

Go嗆 • Wtorek [13.02.2024, 11:19:48] • [IP: 78.10.206.**]

Oj wy g陰by 瞠by nie on to by鄉i mieli wioche nie jestem ani komunistom ani psiorem wielki szacunek dla niego opamietajcie sie mimo ze ten czlowiek pochodzi z Szczecinka to dla miasta zrobiwiele zobaczcie sobie historiea co zrobili poprzednicy nic by造 prezydent miasta kupi sobie za 1 pln hotel prosze b康zici sprawiedliwi jakby startowa do wyborw to podejzewam ze wygra by bo ta reszta to plew obiecuj帷a z這te g鏎y i rybke pe貫n szacung dla pana 禦urkiewicza

Go嗆 • Wtorek [13.02.2024, 11:15:16] • [IP: 89.151.34.**]

Do go軼ia 200 - sk康 tw鎩 r鏚 propagandzisto czy瘺y prosto z UB?

Go嗆 • Wtorek [13.02.2024, 10:43:28] • [IP: 198.98.51.***]

Zamiast mieszka powsta這 mn鏀two apartament闚. Czyli jest bogactwo i luksus, co nie?

Ogl康asz 1-25 z 75
■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344
■ Jaros豉w Siergiej nowym prezesem Zarz康u Morskich Port闚 Szczecin i 安inouj軼ie. Sp馧ka Zarz康 Morskich Port闚 Szczecin-安inouj軼ie jest odpowiedzialna za zarz康zanie dwoma wa積ymi portami w wojew鏚ztwie zachodniopomorskim. Port w Szczecinie oraz port w 安inouj軼iu odgrywaj kluczow rol w obs逝dze morskiego transportu towarowego ■ W 鈔od w Bibliotece Narodowej w Warszawie og這szono wyniki 22. konkursu o Nagrody „Magazynu Literackiego KSI*KI”. Jednym z laureat闚 zosta Jaros豉w Molenda i jego ksi捫ka „Nienacki. Skandalista od Pana Samochodzika”, kt鏎 opublikowa這 Wydawnictwo Pr鏀zy雟ki i S-ka. ■ Projekt pod wod: Dlaczego Park Zdrojowy w 安inouj軼iu nie wytrzyma deszczu? Park Zdrojowy w 安inouj軼iu jest znanym miejscem wypoczynku i rekreacji. Obszar pomi璠zy ulicami Sikorskiego a Chrobrego zosta zalany wod, co stanowi znaczny problem dla terenu, kt鏎y jeszcze niedawno przechodzi proces rewitalizacji. Ostatni, trzeci etap renowacji mia na celu odnowienie i przywr鏂enie blasku tej zielonej przestrzeni. Jednak pomimo zapewnie o kompleksowym podej軼iu do projektu, dzisiaj widoczne s powa積e niedoci庵ni璚ia. Brak odpowiedniego systemu odwodnienia jest najbardziej widoczny w chwili, gdy deszcz pada; nie musz to by ulewy, aby teren parku zamieni si w rozlewisko ■ W ostatni weekend (3,4 luty) zespo造 ratownictwa medycznego udziela造 pomocy 18 razy. By造 to wezwania do zaburze i problem闚 kardiologicznych, zas豉bni耩, duszno軼i, infekcji, krwawienia z przewodu pokarmowego, udaru, jednego zdarzenia drogowego i z貫go samopoczucia ■