POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [02.02.2024, 18:07:48] • Świnoujście

Chwile grozy przy budynku kolejowym: Auto przelatuje przez barierki

Chwile grozy przy budynku kolejowym: Auto przelatuje przez barierki

fot. iswinoujscie.pl

W czwartek, tuż po godzinie osiemnastej, na ulicy Barlickiego doszło do niecodziennego zdarzenia drogowego. Kierowca samochodu marki Skoda stracił panowanie nad pojazdem, przebijając się przez barierki ochronne wpadł do tak zwanego technicznego zjazdu przy budynku kolejowym. Dzięki obecności drugiego murku, pojazd nie zakończył swojej niekontrolowanej podróży na torach kolejowych, co mogłoby doprowadzić do znacznie poważniejszych konsekwencji.

Na miejscu szybko pojawiły się służby ratunkowe. Policja przystąpiła do czynności związanych z wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia. Kierowca został przesłuchany w radiowozie, podczas gdy dwaj pozostali uczestnicy zdarzenia, również młodzi mężczyźni, czekali na zewnątrz pojazdu.

Chwile grozy przy budynku kolejowym: Auto przelatuje przez barierki

fot. iswinoujscie.pl

Z wstępnych informacji wynika, że wszyscy uczestnicy wypadku wyszli z niego bez większych obrażeń, co można uznać za duże szczęście w obliczu potencjalnego zagrożenia.

Chwile grozy przy budynku kolejowym: Auto przelatuje przez barierki

fot. iswinoujscie.pl

Na razie nie są znane dokładne przyczyny, dla których doszło do utraty kontroli nad pojazdem.

Czekamy na informacje z policji.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 32, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 32

Gość • Środa [07.02.2024, 07:27:40] • [IP: 5.173.190.**]

Debil popierdolił gaz z hamulcem

Gość • Niedziela [04.02.2024, 23:44:06] • [IP: 176.221.125.***]

Gość • Sobota [03.02.2024, 17:59:55] • [IP: 46.112.4.**] Jakis debil, wszyscy to wiedza.

Gość • Sobota [03.02.2024, 18:04:03] • [IP: 46.112.4.**]

Do Gość • Piątek [02.02.2024, 18:57:52] • [IP: 178.238.253.**] Co to jest" głąb"!! Gąbie

Gość • Sobota [03.02.2024, 18:00:32] • [IP: 46.112.4.**]

Wiadomo BMW

Gość • Sobota [03.02.2024, 17:59:55] • [IP: 46.112.4.**]

Ktoś wie kto to??

Gość • Sobota [03.02.2024, 15:11:12] • [IP: 46.205.140.**]

00:15:56] • [IP: 213.155.174.***]To przez to paliwo E10. ----------Nie, raczej przez paliwo C2 (C2H5OH).

Gość • Sobota [03.02.2024, 12:03:42] • [IP: 5.173.196.***]

Drifterzy

Gość • Sobota [03.02.2024, 11:35:33] • [IP: 37.248.214.***]

Do Tubulca Sobota [03.02.2024, 07:47:46] • [IP: 176.221.125.***] No właśnie słabo coś doczytałeś tłuku przed napisaniem swoich wypocin każdym pojazdem zrobisz drift ale trzeba mieć umiejętności których ty napewno nie masz i raczej mieć nie będziesz poprawiłeś mi humor specjalisto👍🤣

Gość • Sobota [03.02.2024, 11:08:30] • [IP: 46.205.136.**]

07:47:46] • [IP: 176.221.125.***] skąd ta agresja?! Musisz go od razu wyzywać?!

Gość • Sobota [03.02.2024, 10:59:21] • [IP: 5.173.158.**]

Można też probowac driftowac przednionapedowka ale efekty mogą być jak widać. Jak ktoś nie umie jeździć to nie umie jak widać.

Gość • Sobota [03.02.2024, 10:45:34] • [IP: 176.221.124.**]

Odebrać pawko, ktoś kto odwalil takie coś nienadaje się jako kierowca

Tubylca • Sobota [03.02.2024, 07:47:46] • [IP: 176.221.125.***]

Gość • Piątek [02.02.2024, 19:32:07] • [IP: 37.248.214.***. Doczytaj czym jest drift i samochodem z jakim napędem możesz go wykonać. TŁUKU INTERNETOWY.

Gość • Sobota [03.02.2024, 07:36:05] • [IP: 83.26.234.***]

NARKOTYKI !! i to wojskowi !!

Gość • Sobota [03.02.2024, 04:02:48] • [IP: 46.205.136.**]

A drogi rowerowe buduje się obok takich szos, bez barierek stalowych. Tam ma być dalszy ciąg drogi rowerowej. I wydawałoby się, że to ulica, a nie szosa. Te ostatnie wypadnięcia z jezdni to gdyby nie nieobecność pieszych, sposoby na zabicie ludzi. A sięgnijmy do grudniowych wypadnięć na ulicy Dąbrówki w Międzyzdrojach (dwa wypadnięcia w odstępie kilku dni) i na ul.Bałtyckiej w Ś-ciu, na Dąbrówki zabił naćpany rodzinę, 3 osoby. Pora na zaostrzenie kar i częstsze kontrole, które mogą jednak byc bezskuteczne wobec pewnych obyczajowych tendencji. Ważne osoby w Polsce są za tolerancją wobec obyczaju ćpania, Hołownia optuje za prawem posiadania marychy na własne potrzeby, a wg terapeutów marycha to oswajanie z kulturą ćpania, furtka do większych uzależnień i mocniejszych narkotyków. To przekłada się na trzeźwość kierowców i ich obliczalność.

Gość • Sobota [03.02.2024, 00:15:56] • [IP: 213.155.174.***]

To przez to paliwo E10.

Gość • Piątek [02.02.2024, 23:50:31] • [IP: 37.248.178.***]

To naprawdę trzeba mieć talent w powożeniu żeby coś takiego zrobić... Brawo mistrzu!🐲🐲

Gość • Piątek [02.02.2024, 23:02:18] • [IP: 78.10.206.**]

Szoszony?

Gość • Piątek [02.02.2024, 21:36:11] • [IP: 5.173.188.**]

Zabrać samochód 🤭

Gość • Piątek [02.02.2024, 21:32:50] • [IP: 176.221.125.***]

Juz chyba wolalbym sobie cos zrobic w wypadku niz byc takim dzbanem. Kosci sie zrosna, iq co najwyzej spadnie...

troll • Piątek [02.02.2024, 21:19:18] • [IP: 178.238.252.***]

Idealne parkowanie.

Gość • Piątek [02.02.2024, 21:10:03] • [IP: 46.205.207.***]

A co by było gdyby pojechał tunelem 70 km/godz ?

Gość • Piątek [02.02.2024, 21:01:48] • [IP: 51.89.165.***]

Ciepłe towarzystwo, zajęci sobą nie zauważyli płotu

Murlok • Piątek [02.02.2024, 21:00:36] • [IP: 37.47.155.**]

Banda gówniarzy, prawda jest taka że w 2010 za takie coś by po pysku dostali, a teraz bananowcy auto od tatusia i auto rozjebane i wypadek a żadnych konsekwencji, powinni ich przymknąć, wstyd…

Gość • Piątek [02.02.2024, 20:29:05] • [IP: 178.238.249.**]

To tacy jak oni, młodzi chcą zarządzać Świnoujściem.

Gość • Piątek [02.02.2024, 20:16:04] • [IP: 46.112.4.**]

Kolejne tępe dzbany z małymi siuśkami, o ile je mają w ogóle

Oglądasz 1-25 z 32
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■