POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [30.01.2024, 18:07:16] • Świnoujście

Grupa Morska: Ruszyła nasza internetowa Telewizja. Prędkość w tunelu temat nr1!

Grupa Morska: Ruszyła nasza internetowa Telewizja. Prędkość w tunelu temat nr1!

fot. Organizator

Internetowa Telewizja Grupy Morskiej.



Zgodnie z zapowiedzią dostępny jest już premierowy program w naszej tv. Radny Sławomir Nowicki opowiada m. in. o problemie zbyt dużego ograniczenia prędkości w tunelu. Jedni jadą zbyt wolno, a inni chcą wyprzedzać, co rodzi sytuacje niebezpieczne... Więcej w samym materiale, zapraszamy! - czytamy w opisie.


komentarzy: 117, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 117

Gość • Środa [31.01.2024, 10:46:19] • [IP: 5.185.29.**]

fajnie sie ich ogląda. sympatycznie wygladaja.

Gość • Środa [31.01.2024, 10:30:55] • [IP: 185.210.39.**]

W tunelu powinno być 120 km/h. A co! Jednak niektórzy są niereformowalnie durnowaci. Co da podniesienie prędkości, czyste powietrze? To zamknij, jeden z drugim, na czas przejazdu zewnętrzny dopływ powietrza. Może warto wyregulować swoje rumaki, może nie jeździć na oleju frytkowym? Później będą jęki, że od tunelu do S3 też 70. To może od razu 120? Barany! A wystarczy tylko jechać prawidłowo.

Gość • Środa [31.01.2024, 10:27:25] • [IP: 78.30.82.***]

Proszę o odpowiedź, gdzie ma siedzibę TV i czy zapłacono za wynajem tego pomieszczenia?? Czy może jest to kolejna odsłona patologii z romansami i szantażem w tle, reprezentowana przez to towarzystwo?

Gość • Środa [31.01.2024, 10:22:06] • [IP: 185.53.147.***]

Ile ten człowiek ma lat i niczego się nie nauczył przy wjeździe. do tunelu 50 km na godzinę po wyjeździe jest zaraz 40 km na godzinę nie wiem jak ten człowiek? Sobie wyobraża taką szybkość i co by chciał osiągnąć no chyba że chce sobie Swoim audi poszpanować więc zapraszam do Przytoru tam nie ma radarów i jest szoła zerówka bo na naukę nigdy nie jest za późno. Może to pomoże pozdrawiam i jeżeli jest taka możliwosć to nie piszcie takich artykułów

Gość • Środa [31.01.2024, 09:56:58] • [IP: 89.151.37.**]

Kurrrr, co wy z tą prędkością, czy ludziom tak naprawdę się wszędzie spieszy ? czy te kilkanaście !! zaoszczędzonych sekund zmieni wasze życie ?

Gość • Środa [31.01.2024, 09:49:51] • [IP: 88.156.131.***]

jeśli dla nich to jest temat nr 1 to mój głos nie zostanie na nich oddany w wyborach samorządowych

Gość • Środa [31.01.2024, 09:34:56] • [IP: 212.180.252.***]

Tylko JOANNA AGATOWSKA na PREZYDENTA ŚWINOUJŚCIA !!

Gość • Środa [31.01.2024, 09:33:09] • [IP: 176.221.125.***]

a my jestesmy Grupa Katolicka

Gość • Środa [31.01.2024, 09:06:00] • [IP: 176.221.125.**]

Tu chodzi o emisje spalin oraz bezpieczeństwo. Wielu kierowców narzeka na unoszące się kłęby dymu. Trafny punkt. Brawo:)

Gość • Środa [31.01.2024, 09:04:25] • [IP: 46.205.128.***]

60km/h jak w projekcie i koniec dyskusji. Podstawa prawna obniżenia prędkości w tunelu do 50 km/h. Kto i na jakiej podstawie wydał taką decyzje Panie Starosto Żmurkiewicz? 60 km/h pozwala jechać na 4. biegu z najlepiej pracującym silnikiem, a nie jak do tej pory na 3 biegu, trując wszystkich nadmiernymi spalinami. Po za tym jedzie się o 20% dłużej w tej truciźnie. Jeszcze raz pytam się o podstawę prawną tej głupoty. Kto i na jakiej podstawie, dokumentacji tak zarządził? KTO?

Gość • Środa [31.01.2024, 09:00:37] • [IP: 89.200.42.***]

Co to za mop obok tej fajnej blondi?

Gość • Środa [31.01.2024, 08:59:03] • [IP: 37.248.214.***]

50 km/h jest bezpieczną prędkością przez tunel i nie kombinujcie po za tym znajduje się w terenie zabudowanym zajmicie się ważniejszymi sprawami dla mieszkańców.

Gość • Środa [31.01.2024, 08:57:28] • [IP: 86.171.121.**]

Zrobic 150 km...uklon dla czubow za kierownica ehheeh

Gość • Środa [31.01.2024, 08:56:05] • [IP: 46.113.10.**]

Bardzo ważny temat, , na miarę stowarzyszenia Masakra

Gość • Środa [31.01.2024, 08:52:18] • [IP: 37.248.162.***]

Widać, że jesteście zaangażowani. Pani Justyna świetnie się prezentuje.

Gość • Środa [31.01.2024, 08:51:46] • [IP: 80.208.30.**]

Tylko po Grupie Morskiej widać, że coś robi w tym mieście, inni tylko krytykują, lub obiecują gruszki na wierzbie a co jak przyjdzie to zgodnie z linią partii. Mają mó głosi mojej rodziny, a poza tym, grupa morska to nie tylko Pan N. widać, ze jest tam wielu młodych ludzi którym się chce. Do przodu!

Gość • Środa [31.01.2024, 07:54:55] • [IP: 178.238.251.**]

ile możemy zaoszczędzić czasu na większej prędkości? może 30 do 40 sekund -ale wynik. A ta kamizelka na nim zaraz pęknie!

Gość • Środa [31.01.2024, 07:24:13] • [IP: 94.254.233.*]

Świetny pomysł z tą tv. Dlatego głosuję na GM!

Gość • Środa [31.01.2024, 07:15:19] • [IP: 46.205.207.***]

Jak stało się w kolejce na prom, podjazd trwał kilka minut a zanim zjechało się na drugiej stronie to silnik cały czas na obrotach. To nie przeszkadzało? To był dopiero piękny moment. Po prostu żenada. Tunel to wygoda.

Gość • Środa [31.01.2024, 05:44:38] • [IP: 176.221.125.**]

Do Gość • Wtorek [30.01.2024, 19:57:12] • [IP: 37.47.186.***] jak w tedy ustawić odcinkowy pomiar prędkości??

Gość • Środa [31.01.2024, 05:09:11] • [IP: 176.221.124.***]

Murem za Dorotą Turlejską jest fajna i ładna, odpowiednio wykształcona i ma doświadczenie w pracy w UM, to moja kandydatka na Prezydent miasta.

Gość • Środa [31.01.2024, 01:33:35] • [IP: 5.173.188.**]

Katastrofa, proponuję wziąć korepetycje z języka polskiego. Kompletna kompromitacja. O co Panu chodzi Panie Nowicki??

Gość • Środa [31.01.2024, 01:25:31] • [IP: 5.173.172.**]

do Gość • Wtorek [30.01.2024, 20:18:10] • [IP: 176.221.125.*** Co ty za bzdury opowiadasz? Większość samochodów najbardziej ekonomiczna i ekologiczna jest przy prędkości około 70km/h i taka prędkość była by optymalna w tunelu.

Gość • Środa [31.01.2024, 01:05:05] • [IP: 176.221.125.**]

Wiejska Tv Przytór :D

Gość • Środa [31.01.2024, 00:45:24] • [IP: 94.254.238.*]

30.01.2024, 20:25:54] • [IP: 37.47.182.***]zgadzam się nie mamy bezpiecznego przejścia a 8 lat i dalej nic gdzie są namacalne ich działania ?lans, szkiełko i pieczone dziki tancerki wszystko na temat

Oglądasz 51-75 z 117
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■