POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [30.01.2024, 18:07:16] • Świnoujście

Grupa Morska: Ruszyła nasza internetowa Telewizja. Prędkość w tunelu temat nr1!

Grupa Morska: Ruszyła nasza internetowa Telewizja. Prędkość w tunelu temat nr1!

fot. Organizator

Internetowa Telewizja Grupy Morskiej.



Zgodnie z zapowiedzią dostępny jest już premierowy program w naszej tv. Radny Sławomir Nowicki opowiada m. in. o problemie zbyt dużego ograniczenia prędkości w tunelu. Jedni jadą zbyt wolno, a inni chcą wyprzedzać, co rodzi sytuacje niebezpieczne... Więcej w samym materiale, zapraszamy! - czytamy w opisie.


komentarzy: 117, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 117

Gość • Piątek [02.02.2024, 19:21:28] • [IP: 5.173.233.**]

Zróbcie odcinek o tym czy będzie wreszcie pobocze lub ścieżka na Sąsiedzkiej.

Gość • Piątek [02.02.2024, 11:10:06] • [IP: 37.248.210.**]

Może ten człowiek, Nowicki tylko na tym się zna i dlatego ten temat męczy. Miasto potrzebuje bombowych pomysłów jak przyciągnąć turystów bo z tego tutaj żyjemy. Nie wystarczy choinka na placu czy koncert Dody raz w roku. Świnoujście ma wilekąm plażę a na niej ch** się dzieje przez cały rok.

Gość • Czwartek [01.02.2024, 23:04:04] • [IP: 37.47.147.***]

Czy w tym mieście naprawdę nie ma normalnych ludzi którzy chcieliby zrobić coś wartego uwagi?! Agatowska wykończy Konkolewską, jeszcze Jaworowicz niech naśle na szpital, Ryfczyński w trakcie nagrywki dla Uwagi promuje Agatowską na tapecie w komputerze w trakcie gdy ta leje zupę pod urzędem. I teraz jeszcze kolejny" Sławkuje" przez kilka minut o niczym ważnym. Szok i niedowierzanie-gdzie są normalni ludzie z klasą w tym cudownym mieście??

Gość • Czwartek [01.02.2024, 21:00:13] • [IP: 37.109.162.**]

GŁOSOWALI ZA PŁATNYMI PARKINGAMI, NIE SŁUCHAM TYCH BREDNI.

Gość • Czwartek [01.02.2024, 19:34:11] • [IP: 185.53.147.***]

Gamonie co nie jeżdżą codziennie przez tunel to im nie przeszkadza 50 km/h

Gość • Czwartek [01.02.2024, 15:58:27] • [IP: 46.113.14.**]

a [31.01.2024, 08:51:46] • [IP: 80.208.30.**] Tylko po Grupie Morskiej widać, że coś robi, , No podaj konkrety co zrobili z chęcią poczytam co zrobił ?? Przez 5lat możesz z roku 23r podać co ?

Gość • Czwartek [01.02.2024, 14:28:45] • [IP: 178.238.249.**]

To są FARMAZONY. 50km. i ani grama więcej!!

Gość • Czwartek [01.02.2024, 11:08:46] • [IP: 212.244.211.***]

Słabo to wygląda, mógłby spróbować na leżąco. ..

Gość • Czwartek [01.02.2024, 10:24:54] • [IP: 5.173.178.**]

Pani Justyna naprawdę bardzo dobrze wypadła. Co za uśmiech.

Gość • Czwartek [01.02.2024, 10:00:51] • [IP: 176.221.125.***]

PKW Państwowa Komisja Wyborcza nie Wygasiła Mandatów Posłom Dostali za Luty Uposazenie i Dietę

Gość • Czwartek [01.02.2024, 09:16:26] • [IP: 88.218.253.***]

KTO PŁACI ZA TĄ TELEWIZJĘ ??

Gość • Czwartek [01.02.2024, 08:37:52] • [IP: 83.20.16.***]

sa chyba wazniejsze sprawy w miescie, niz takie popierdolki, z tego mlyna maki nie bedzie,

Gość • Czwartek [01.02.2024, 08:06:14] • [IP: 195.43.84.***]

Pani prowadząca pełen szacunek. Moje serce Pani skradła.

Gość • Czwartek [01.02.2024, 01:17:15] • [IP: 176.221.125.**]

Nie będzie nigdy takiej prędkości. Możecie pomarzyć

Gość • Środa [31.01.2024, 22:17:01] • [IP: 176.221.125.**]

rozumiem że pan radny z własnej kieszeni zapłaci za przeprogramowanie wszystkich systemów w tunelu i dostosowanie ich do 70km?h.to jest zwykły kotlet wyborczy bo pan radny nie ma bladego pojęcia o tunelu i zapewne nigdy nie był u obsługi tunelu żeby zapytać czy to jest możliwe i ile by kosztowało.

Gość • Środa [31.01.2024, 22:07:08] • [IP: 176.221.125.***]

No i" wpuścili mieszkańców w tunel", całe szczęście że tylko bardzo nielicznych. Niech pojedzie chłopina do Gdańska i zapyta dlaczego w ich tunelu mają ograniczenie do 50 km / godz. Dla informacji podam, że Gdańsk to takie miasto nad morzem ponad dziesięciokrotnie większe od wioskowego Świnoujścia. Może wtedy, coś będzie kumał w temacie.

Gość • Środa [31.01.2024, 21:18:46] • [IP: 141.195.65.***]

Jak z koziej pupci wyrzutnia torped.

Jasny • Środa [31.01.2024, 19:25:38] • [IP: 178.238.245.**]

To jakaś katastrofa jest, nieeeeeee never, kto to jest ?

Gość • Środa [31.01.2024, 19:22:51] • [IP: 92.118.166.***]

Nie do wiary...

Gość • Środa [31.01.2024, 18:55:26] • [IP: 5.173.24.*]

Pani profesjonalnie, Pan lekko stremowany. Ale to chyba dobrze, znaczy normalny facet, chyba bym się nie odważył tak publicznie.

Gość • Środa [31.01.2024, 18:04:22] • [IP: 176.221.125.***]

jak Rząd nie da pieniędzy dla Budżetówki to będą Wybory do Sejmu

Gość • Środa [31.01.2024, 17:51:01] • [IP: 188.33.232.**]

Ja bym w tunelu zrobił pas startowy dla samolotów to i predkosc będzie większa.

Gość • Środa [31.01.2024, 17:13:28] • [IP: 83.23.165.***]

MASAKRA, STRACH SIĘ BAC CO ON ZNOWU WYMYSLI, CZY ON NIE MA WSTYDU WYMYSLAC TAKIE GŁUPOTY, ALE CO SIĘ DZIWIC JAKIE WYKSZTAŁCENIE TAKIE ŚWINSKIE POMYSŁY

Gość • Środa [31.01.2024, 16:45:53] • [IP: 5.173.233.**]

Problem ograniczenia prędkości w tunelu to nie problem, bo pewnie na tyle został zaprojektowany. Natomiast brak ścieżki pieszo rowerowej lub chociaż pobocza dla ludzi wzdłuż ul. Sąsiedzkiej to faktycznie problem, ponieważ poruszając się tam pieszo lub rowerami z dziećmi musimy narażać swoje życie i zdrowie.

Gość • Środa [31.01.2024, 16:20:55] • [IP: 176.221.124.***]

Grupa Morska i lider Grupy tworzą zespół ludzi prognozujące pozytywne zmiany! Powodzenia Panie i Panowie!

Oglądasz 1-25 z 117
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■