POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [20.01.2024, 09:36:51] • Świnoujście

„Zostań żołnierzem”- kto powinien wziąć udział w kwalifikacji wojskowej?

„Zostań żołnierzem”- kto powinien wziąć udział w kwalifikacji wojskowej?

fot. Organizator

Udział w kwalifikacji wojskowej jest obowiązkiem obywatelskim, określonym Konstytucją RP. Ma ona na celu wprowadzenie danych do ewidencji wojskowej oraz określenie zdolności do pełnienia służby wojskowej przez obywateli Rzeczypospolitej Polskiej.

Uchylnie się od stawiennictwa na komisji może zakończyć się grzywną i doprowadzeniem przez policję. 1 lutego 2024 r. rusza kwalifikacja wojskowa. Kandydatów do wojska oceniać będą powiatowe komisje lekarskie. Poniżej przedstawiamy informacje o przebiegu procedury.

„Zostań żołnierzem”- kto powinien wziąć udział w kwalifikacji wojskowej?

fot. Organizator

„Zostań żołnierzem”- kto powinien wziąć udział w kwalifikacji wojskowej?

fot. Organizator

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 52, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 52

Gość • Sobota [20.01.2024, 18:17:33] • [IP: 31.0.90.***]

Każdy kto lubi lizać knage polityczna powinien zostać żołnierzem

Gość • Sobota [20.01.2024, 18:13:02] • [IP: 37.8.230.***]

Kwalifikacja wojskowa w szczególności dla POlityków i wcielać tych cwaniaków do armii i potem na pierwszy rzut. Jak wykażą się jajami to wtedy może my zwykli obywatele się ruszymy.

Gość • Sobota [20.01.2024, 18:04:00] • [IP: 37.8.230.***]

Gość • Sobota [20.01.2024, 16:35:18] • [IP: 37.109.163.**] i ty wierzysz w takie bajdery, ale ty jesteś cienias po prostu.

Gość • Sobota [20.01.2024, 16:35:18] • [IP: 37.109.163.**]

Generałowie co brali z TVP 500 zł za chwalbę Płaszczaka.Hańba

Gość • Sobota [20.01.2024, 15:53:09] • [IP: 176.221.125.**]

20.01.2024, 13:21:48] • [IP: 176.221.124. do wojska idą tylko biedni lub głupi, ty ewidentnie jesteś z tej drugiej grupy

Gość • Sobota [20.01.2024, 15:47:59] • [IP: 176.221.125.**]

Zostań mięsem

Gość • Sobota [20.01.2024, 15:43:05] • [IP: 89.151.38.**]

Zwykli Ukraińcy oceniają, że zginęło ich już około miliona żołnierzy. Kończy się już siła żywa. Nawet jeśli Zachód da jeszcze pieniądze i broń to nie będzie komu walczyć. Dlatego Zachód już wyznaczył następny zasób" siły żywej" do wojny z Rosja. To Polaka i kraje nadbałtyckie. Po nas pójdą Rumuni.

Gość • Sobota [20.01.2024, 14:48:52] • [IP: 176.221.124.**]

Zacząć od polityków bo to dzięki nim mamy to co mamy.

Gość • Sobota [20.01.2024, 13:35:39] • [IP: 176.221.124.**]

Szukają mięsa armatniego

Gość • Sobota [20.01.2024, 13:26:28] • [IP: 37.47.157.***]

Polska powinnabyla zdobyć bombę atomowa to jedyne wyjście dla małego kraju bo nigdy w konwencjonalnej wojnie na czołgi i żołnierzy nie pokonamy wariatów ze wschodu.

Gość • Sobota [20.01.2024, 13:21:48] • [IP: 176.221.124.***]

Wszystkich fajterow do zasadniczej służby wojskowej, potem tych w rurkach, potem tych co kredyty zaciążyłi żeby szpanować samochodem ładnym a w mieszkaniu syf kiła i mogiła bo ludzie nie widzą, potem tych co mamusie odprowadzają na przeróżne pierdoły co im się w życiu nie przyda, wtedy wysłać ich na małpi gaj, musztra o 6 a o 22 rejony do do 5 !wtedy może cosik z nich będzie może powiadam !!

Gość • Sobota [20.01.2024, 13:14:40] • [IP: 37.47.187.***]

Mnóstwo komandorów, generałów więcej niż ma armia USA. Tak, już biegnę walczyć pod dowództwem tej patologii.

Gość • Sobota [20.01.2024, 13:11:27] • [IP: 5.173.111.***]

Radni są zwolnieni że służby w razie wojny, inni politycy tez

Pisobolszewik • Sobota [20.01.2024, 13:00:13] • [IP: 94.254.171.**]

Czy glista Płaszczak i ruski agent Macierewicz już siedzą za zgnojenie polskiej armii?Kaczyński, kto zamordował Leppera? Kuchciński, kto zamordował Kosteckiego mającego zeznawać jak brykałeś z ukraińskimi dziećmi?

Gość • Sobota [20.01.2024, 12:56:32] • [IP: 178.238.250.***]

A ty z tej procesji chce Ci się tak te głupoty pisać non stop, idź do wojska to odechce ci się takiego pisania haha. Pozdrawiam cie.

KASZTELAN WETRNEJ HORY • Sobota [20.01.2024, 12:55:22] • [IP: 176.221.125.**]

W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI WSZYSCY POWINNI DĄŻYĆ DO POKOJU !! NASTĘPNIE DO KLASYFIKACJI W PIERWSZEJ KOLEJNOŚĆ POWINNI ZAKWALIFIKOWAŃ NIEDOLNYCH PRZYGŁUPICH POLITYKÓW POWODUJĄCYCH WOJNĘ I ICH ZAPEWNE TEŻ GŁUPAWE BĘKARTY. WYSŁAĆ TO BYDŁO NA FRONT I ZOBACZYMY NASTĘPNYM RAZEM CO POWIEDZĄ O WOJNIE.

Gość • Sobota [20.01.2024, 12:19:43] • [IP: 176.221.125.***]

Czy apel smolenski nadal jest obowiazkowy? Czy bedzie mozna nosic parasolke za podwladnymi ministra?

Gość • Sobota [20.01.2024, 12:09:42] • [IP: 83.26.235.***]

Ukraina się wykrwawiła. Czas dokonać eksterminacji kolejnego narodu... Amerykanie biją się teraz do ostatniego Ukraińca a potem do ostatniego Polaka. Nasi przyjaciele he he he

Gość • Sobota [20.01.2024, 11:37:03] • [IP: 37.47.157.***]

Mam walczyć w obronie posiadania tych co mają po 10 apartamentów? Jakim cudem kraj który od 70 lat nie prowadził wojny ma tylu komandorów itp.? Za co oni to dostali i poborowi mają pod nimi służyć. Powinna być reforma armii.

Gość • Sobota [20.01.2024, 11:21:25] • [IP: 176.221.125.***]

do Naszego Kraju jedzie 100 tys Żołnierzy NATO odbęda sie Wielkie Manewry

Gość • Sobota [20.01.2024, 11:09:57] • [IP: 5.184.97.***]

A jakby tak w kwalifikacji wojskowej chciała sobie wziąć udział staruszka ? a to mogła być przecież wasza matka akurat ! Albo gdyby tak w kwalifikacji wojskowej chciała wziąć udział procesja ?

Gość • Sobota [20.01.2024, 11:06:44] • [IP: 178.238.246.**]

Przywrócić zasadniczą służbę wojskową i to minimum 15 m-cy.

Gość • Sobota [20.01.2024, 11:06:24] • [IP: 31.11.128.***]

W pierwszej kolejności niech idą rządzący, radni, ministrowie itp niech dadzą przykład

Gość • Sobota [20.01.2024, 11:03:35] • [IP: 176.221.125.***]

jak masz Kartę Pływacką to możesz zostac Mundurowym

Gość • Sobota [20.01.2024, 10:51:16] • [IP: 176.221.125.***]

Białoruś liczy 50 tys Żolnierzy Niemcy 300 tys Żołnierzy Rosja Nasz Sąsiad to Państwo Atomowe liczy 1 mln Żołnierzy USA to Państwo Atomowe liczy 2 mln Żołnierzy te Mocarstwa Atomowe pilnują aby nie doszło do 3 Wojny Swiatowej bo by nastąpoł Koniec Swiata ale dzisiaj nikt tego nie chce

Oglądasz 26-50 z 52
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■