POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [19.01.2024, 08:25:14] • Świnoujście

Grupa Morska: Mieszkańcy wnioskują o zwiększenie prędkości w tunelu do 70km/h!

Grupa Morska: Mieszkańcy wnioskują o zwiększenie prędkości w tunelu do 70km/h!

fot. Grupa Morska - Cała Naprzód

Otwarcie tunelu i nowa rzeczywistość była dla nas wszystkich wielką niewiadomą. Na szczęście nie miały miejsca żadne poważne wypadki i liczne utrudnienia, ponieważ ruch w tunelu odbywa się w sposób bezpieczny. Niestety, czasem zbyt wolno ze względu na ograniczenie prędkości do 50 km/h. Ciężko spotkać też takie ograniczenia w zachodnioeuropejskich tunelach!

Uważamy, że poza sezonem można zwiększyć dopuszczalną prędkość o 10 lub 20 km/h. Wpłynie to pozytywnie na tempo ruchu, a przez to podniesie codzienny komfort życia mieszkańców. Proponujemy, aby wyższa prędkość obowiązywała w okresie od 1 października do 30 kwietnia. Złożyliśmy już w tej sprawie oficjalną interpelację do Prezydenta." - czytamy na profilu Facebook Grupy Morskiej.


komentarzy: 207, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 126-150 z 207

Gość • Piątek [19.01.2024, 12:18:43] • [IP: 88.218.253.***]

Jestem ZA. Trzeba szybciej spie...ć (wyjeżdżać) jak by co.

Gość • Piątek [19.01.2024, 12:16:51] • [IP: 37.248.163.**]

Taaaaak 70

Gość • Piątek [19.01.2024, 12:14:52] • [IP: 80.151.3.**]

Patrz, czarodziej. Ja terz chce do grupy morskiej

Gość • Piątek [19.01.2024, 12:14:23] • [IP: 31.60.237.**]

W takich sprawach w normalnych cywilizowanych miastach, decydują specjaliści od logistyki ruchu i inspekcje infrastruktury drogowej, na podstawie wielokierunkowych analiz! W tym miasteczku mamy poziom ze średniowiecza, skoro ktoś z zawodu rzeźnik, wypowiada się w takich sprawach, w oparciu tylko o własne organoleptyczne odczucie! Czyżby to miasteczko to poziom trzeciego świata?

Gość • Piątek [19.01.2024, 12:13:57] • [IP: 80.151.3.**]

Ci co chcą świeżego powietrza to zapraszam na prom beż kolejek

Gość • Piątek [19.01.2024, 12:12:08] • [IP: 178.238.253.**]

Rozumiem że GM płaci za swoje pomysły Nowicki chlopek roztropek chce za błysnąć jak walczą o stołki

Gość • Piątek [19.01.2024, 12:12:03] • [IP: 37.47.152.**]

Sponsoring- biznesmen z Kataru i zwolnienia z podatków uprzywilejowanych wspomagających gospodarkę miasta.

Gość • Piątek [19.01.2024, 12:11:17] • [IP: 37.47.182.***]

Lans na bok, jest bezpiecznie i zgodnie z przepisami. Pomyślcie o czymś pożytecznym

Gość • Piątek [19.01.2024, 12:10:42] • [IP: 185.210.39.***]

Słusznie 👏. Przecież barany jeżdżą 35 zamiast 50. Szlag człowieka trafia. Ciągle piszą że zadymienie spalinami. Ale przejechać 50 to tylko późnym wieczorem albo w nocy bo w dzień tragedia.

Gość • Piątek [19.01.2024, 12:09:39] • [IP: 5.173.40.***]

To akurat racja

Gość • Piątek [19.01.2024, 12:05:55] • [IP: 37.47.181.***]

Bzdura i będą wypadki, on od czego fachowiec? Asa wiem już, sami zgadnijcie 🤣 teren zabudowany to jest 50 i spadaj do Lunowa może coś wymyślić innego

Gość • Piątek [19.01.2024, 12:05:25] • [IP: 176.221.125.***]

W końcu, przecież niektórzy jada 30, 40 na godzinę !! To jakaś masakra jak ktoś się boi tj na Bielika. Pełne poparcie 70km/h 👍👍👍

Gość • Piątek [19.01.2024, 11:57:13] • [IP: 37.248.208.**]

To że do tej pory nie było wypadków ro super. Uważam że 50 jest wystarczająco nie ma co kombinować tam gdzie nie trzeba. Jest dobrze szybciej niż promem a ludziom ciągle źle.

Gość • Piątek [19.01.2024, 11:56:42] • [IP: 176.221.124.***]

Czy tunel jest w strefie zabudowanej?. Jeżeli tak to obowiązuje tam prędkość zgodnie z przepisami czyli 50 km/h. Ulepszacze są tutaj zbędne.

Gość • Piątek [19.01.2024, 11:53:37] • [IP: 108.30.203.***]

brawo emigranci szybciej przyjada pensionatow mamy duzo

Gość • Piątek [19.01.2024, 11:46:43] • [IP: 78.30.83.***]

Her Nowicki ma długie nogi, to może zwiększyć prędkość przelotu do 80 km/h i pokona dystans tunelu w trzech susach...💢💢💢

Gość • Piątek [19.01.2024, 11:45:11] • [IP: 37.248.161.**]

Buuajahaaja co za darmozjady

Gość • Piątek [19.01.2024, 11:42:08] • [IP: 176.221.125.**]

tak 70 km na godz wystarczy

Gość • Piątek [19.01.2024, 11:40:46] • [IP: 5.173.41.*]

Postuluje by grypa morska wzięła się za jakąś porządna pracę zamiast postulować.

Gość • Piątek [19.01.2024, 11:35:48] • [IP: 212.180.252.***]

Ooooooooooooo !! Jest i nasz" GWIZDKOWY" co na Andrzeja Sz. ZASYGNALIZOWAŁ. ...!!

Gość • Piątek [19.01.2024, 11:28:05] • [IP: 176.221.124.***]

Panie Sławku, postulat w punkt! bardzo racjonalny wniosek! Mój szacun!

Gość • Piątek [19.01.2024, 11:25:46] • [IP: 83.23.67.***]

Z TĄ GRUPĄ TO JEST COS NIE TAK, JEGO POMYSŁY TO CIĄGLE ZASKAKUJĄ, CIESZ SIĘ ŻE JUŻ NIE MUSISZ STAC W KOLEJCE DURNIU A NIE WYMYSLASZ COS GŁUPIEGO, NIEDŁUGO WYBORY TO PRÓBUJE COŚ WYMYSLEC ŻEBY ZAISTNIEC ALE MYSLĘ ŻE JUŻ WIĘCEJ NIE BĘDZIE GO W RADZIE BO TO JAKAS PORAŻKA I CIĄGLE GŁOSUJE NA TAK, . TOBIE JUŻ POWINNISMY PODZIĘKOWAC ZA DARMOWE WYŻERKI I ZA GŁUPOTY.

Gość • Piątek [19.01.2024, 11:20:50] • [IP: 83.26.246.***]

Jak się sprawdziło 50 to poco psuć niema wypadków i tak trzymać.

Gość • Piątek [19.01.2024, 11:18:37] • [IP: 37.47.181.***]

Masakrą z tym ziomem, ciągle lans, ograniczenia są żeby nie było wypadków proste panie Nowicki, ciężko zrozumieć, kto weźmie odpowiedzialnośc za jakiś wypadek z powodu prędkości... szukaj innych tematów

Gość • Piątek [19.01.2024, 11:14:23] • [IP: 37.248.161.***]

Boże chroń nas przed szaleńcami. ... Kiedy te wybory, żebym tylko nie głosował na ufo w za dużych butach.

Oglądasz 126-150 z 207
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■