POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [11.01.2024, 08:45:53] • Świnoujście

Możesz zdecydować o przyszłości Świnoujścia - weź udział w ankiecie

Możesz zdecydować o przyszłości Świnoujścia - weź udział w ankiecie

fot. Organizator

W imieniu własnym i grupy Wspólne Wyspy zapraszam Państwa do wypełnienia anonimowej Ankiety. Stanowić ma ona jedną z bardzo ważnych, wspólnych form rozmowy - konsultacji z mieszkańcami Świnoujścia, prowadzonych w celu rozeznania potrzeb i problemów świnoujścian. Pragniemy jak najpełniej poznać Państwa zdanie i jednocześnie odczucia dotyczącą codziennego życia w naszym mieście, obejmujące głównie tematy społeczne i gospodarcze. LINK do ankiety: www.wspolnewyspy.pl

Ankieta jest anonimowa, a Państwa opinie zostaną przesłane do chmury internetowej skąd wyniki jej wykorzystane będą wyłącznie w celu wzbogacenia i poszerzenia propozycji programu rozwoju Świnoujścia w najbliższym okresie.

LINK do ankiety: www.wspolnewyspy.pl

Moim celem jest powierzenie przyszłości Miasta – samym Mieszkańcom, dlatego bardzo proszę o życzliwą współpracę przy wypełnianiu Ankiety. Wspólne Wyspy – to nasza wspólna przyszłość. Chcemy, żeby była lepszą ofertą poprawy jakości życia przede wszystkim dla Mieszkańców Świnoujścia, bo chcemy odzyskać prawo do bycia Gospodarzami Miasta .

Z poważaniem Joanna Agatowska


komentarzy: 76, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 76

Gość • Czwartek [11.01.2024, 17:16:21] • [IP: 185.210.36.***]

Tylko Pani Dorota

Gość • Czwartek [11.01.2024, 17:12:04] • [IP: 89.64.19.**]

Ekipa Konkolewskiej mogłaby przestać już się kompromitować w anonimowych komentarzach bo to aż śmiesznie wygląda. Robicie jej anty kampanie. No ale co po tej kandydatce można byłoby się spodziewać...

robol • Czwartek [11.01.2024, 17:06:52] • [IP: 147.135.255.***]

aby robic porzadki to trzeba byc pracowitym, a w tej pani tego nie widac. na prezydenta ktos inny, pracowity.

warszowiak • Czwartek [11.01.2024, 17:02:59] • [IP: 68.235.60.***]

Warszow popiera Dorote K. bo ona ma poparcie od decydentow w wojewodztwie. J.A. pogadala i nic nie zalatwila, jak zwykle.

Gość • Czwartek [11.01.2024, 16:52:37] • [IP: 176.221.123.***]

A jak moje dziecko nie lubi na łyżwach, to transport na narty też dostanie?

Gość • Czwartek [11.01.2024, 16:51:42] • [IP: 78.10.206.***]

Tylko Pani Agatowska...

barista • Czwartek [11.01.2024, 16:35:28] • [IP: 198.98.51.**]

moze by tak pani Joanna na tych nartach w gorach została, kawka z rana bedzie lepiej smakowala. i do kawki ankietka. milo, latwo, przyjemnie. po co sie przepracowywac, jak sie tego nie lubi? A tu do ciezkiej pracy jest Pani Dorota, ale da rade, niech sie pani nie martwi. Duzo sniegu co by zjazdy byly bezpieczne.

Gość • Czwartek [11.01.2024, 16:22:20] • [IP: 176.221.123.***]

BRAWO ASIA. NARESZCIE KTOŚ ODPOWIEDNI, ABY ZROBIĆ PORZĄDEK Z TYMI PICOWSKIMI GANGAMI MIERNOT I NIEDOROZWOJÓW UMYSŁOWYCH .

Gość • Czwartek [11.01.2024, 14:16:29] • [IP: 185.210.38.**]

Pani Joanno, prosimy o startowanie w wyborach na prezydenta. Tylko Pani może zapewnić przyszłość dla Świnoujścia.

Gość • Czwartek [11.01.2024, 13:45:06] • [IP: 89.151.33.***]

Każdy choćby sam diabeł, tylko nikt z pisiorów

Gość • Czwartek [11.01.2024, 13:37:10] • [IP: 37.109.162.***]

JAK MAM ZAGLOSOWAC TO TYLKO NA PANIA AGATOWSKA, RESZTA SIE NIE LICZY.

Gość • Czwartek [11.01.2024, 13:35:42] • [IP: 176.221.122.**]

MOZE KTOS INNY NA PREZYDENTA

Gość • Czwartek [11.01.2024, 13:35:31] • [IP: 46.113.4.***]

Z przyjaciółmi zagłosujemy na panią. Proszę nie przejmować się hejtem płynącym ze środowisk Pani Doroty i Janusza. Mieszkańcy stoją za panią murem

pier • Czwartek [11.01.2024, 13:33:39] • [IP: 54.36.122.**]

Tylko Pani Dorota Konkolewska. Pomysl i mlodzi ludzie. opieka nad starszymi. rozkwitnie to miasto tylko dzieki Pani Konkolewskiej.

Gość • Czwartek [11.01.2024, 13:33:15] • [IP: 92.118.166.*]

komuna wraca do Swinoujscia chociaż nigdy nie znikneła. POdobnie jak Tusk sprowadził NEOKOMUNE do UE a teraz zainstalował w Kraju. On i Ona ma POparcie Niemca Manfreda Webera a więc będzie Gut. Juz witała minister niemiecka od Srodowiska w KONTENEROWYM. Komuna to przyszłość POlski ??

Mieszkaniec • Czwartek [11.01.2024, 13:20:58] • [IP: 37.248.162.**]

Tylko i wyłącznie Pani Agatowska 🙂

Gość • Czwartek [11.01.2024, 13:09:52] • [IP: 37.47.150.***]

Tylko Joanna Agatowska. Konkolewska i Żmurkiewicz po jednych pieniądzach, będą kryć swoje afery nawzajem.

Gość • Czwartek [11.01.2024, 13:07:03] • [IP: 62.69.252.***]

Prośba - niech się Pani odłączy od LEWICY - bo to tylko zniechęca wyborów...

Gość • Czwartek [11.01.2024, 12:48:47] • [IP: 89.151.35.***]

A jak tak chwalicie panią Dorotę to co powiecie na temat Okulistów w swinoujsciu

duda • Czwartek [11.01.2024, 12:02:16] • [IP: 54.36.175.***]

naklamala, naklamala i na narty pojechala. Jak duda. przyszla prezydentka jak z bajki o pisie.

Gość • Czwartek [11.01.2024, 11:59:15] • [IP: 176.221.123.***]

na zdjęciu widzimy Panią Radna i Przewodnicząca Komunistycznej Lewicy Która Posiada 9% Wyznawców

polak • Czwartek [11.01.2024, 11:56:13] • [IP: 198.98.51.**]

Dorota pani Joannie" da lanie". Dorota Prezydentem zostanie.

zoom • Czwartek [11.01.2024, 11:49:41] • [IP: 54.36.122.**]

Dorota to nasza najlepsza kandydatka. tylko Ona Prezydentem naszego miasta. Dorota ponad wszystko.

Gość • Czwartek [11.01.2024, 11:49:10] • [IP: 37.248.215.*]

Kampania rozpoczęta ta pani już napuszcza średnio inteligentnych na siebie nawzajem, gdzie indziej napuszcza żeby kogoś zwolnić z pracy. Lepiej zobaczcie co zrobiła z OSIR i z Energetykiem. A teteryczowi przypominam że jak wyskoczył z pudełka 8 lat temu przed wyborami to już już remontował ul. Barlickiego. Ankieta tendencyjna a pamięć wyborców niezawodna.

Gość • Czwartek [11.01.2024, 11:48:53] • [IP: 62.69.231.**]

Miałem głosować ale znajomi i ja zrezygnowałem zawsze dłosowałem na Żmurkiewicza zrobił wiele dla naszego miasta, pani Agatowska była razem z nim wiele lat razem podejmowali decyzje ale teraz widze ze cały czas krytykuje kierowanie osrodkiem relax to nie to samo co zadłuzonym szpitalem, nawet nie ma porównania.Wiedza też. Mieszkańcy maja tyle do powiedzenia i decydowania co nic. mamy piekne miasto i to zasługa długoletniego prezydeta. A metody tej pani to podobne jak PIS tylko zamiast Tusk to Żmurkiewicz wszystko robił nie tak nie tedy droga takich juz mielismy

Oglądasz 26-50 z 76
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■