POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [07.01.2024, 18:13:16] • Świnoujście

Królowie na 328. parkrunie. Triumfy, rekordy i emocje

Królowie na 328. parkrunie. Triumfy, rekordy i emocje

fot. Robert Ignaciuk

Mimo braku korony w dniu Trzech Króli, uczestnicy 328. parkrunu odważnie podjęli się pokonania 5-kilometrowego odcinka. Każdy z nich stanął przed własnym wyzwaniem, zwyciężając nie tylko trasę, lecz również własne ograniczenia, stając się królem swoich osiągnięć. Pomimo mroźnej aury, entuzjaści aktywności fizycznej zjednoczyli się, aby wspólnie celebrować zdrowie i radość z ruchu. Poniżej przedstawiamy krótki przegląd osiągnięć uczestników tego wyjątkowego parkrunu.

Mariusz HELT zajął pierwsze miejsce, przebiegając trasę w czasie 19:47, Radosław NOWAK, zajął drugie miejsce, osiągając czas 21:37. Trzecie miejsce przypadło Robertowi DERDZIE, który pokonał trasę w 22:29.

Królowie na 328. parkrunie. Triumfy, rekordy i emocje

fot. Robert Ignaciuk

Wśród kobiet pierwsze miejsce zajęła Karolina ROMAŃSKA, uzyskując czas 22:40. Drugie miejsce należało do Joanny RZEMIENIECKIEJ-GRUDZIEŃ, która ukończyła parkrun w czasie 23:47.

Królowie na 328. parkrunie. Triumfy, rekordy i emocje

fot. Robert Ignaciuk

Warto również zauważyć, że Katarzyna CYPRYJAŃSKA poprawiła swój rekord życiowy.

Królowie na 328. parkrunie. Triumfy, rekordy i emocje

fot. Robert Ignaciuk

Gratulacje dla wszystkich uczestników za zaangażowanie i determinację, szczególnie dla tych, którzy rozpoczęli swoją przygodę z parkrunem lub też wrócili po długiej nieobecności.

Królowie na 328. parkrunie. Triumfy, rekordy i emocje

fot. Robert Ignaciuk

Podziękowania kierujemy również do wolontariuszy, bez których ta impreza nie mogłaby się odbyć. Dziękujemy za ich poświęcony czas i zaangażowanie.

Królowie na 328. parkrunie. Triumfy, rekordy i emocje

fot. Robert Ignaciuk

Bądźcie gotowi na kolejne emocjonujące spotkanie parkrun w Świnoujściu, które już w następną sobotę!

Zespól parkrun Świnoujście


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uwaga! Dziś (poniedziałek) w całym woj. zachodniopomorskim możliwe gwałtowne burze z gradem i porywistym wiatrem do 90 km/h. Intensywne opady deszczu mogą powodować utrudnienia i zagrożenie życia. Zachowaj ostrożność i zabezpiecz mienie ■ Zabierzmy dowód lub paszport. Od poniedziałku 7 lipca na granicy z Niemcami będą obowiązywały czasowe kontrole. W województwie zachodniopomorskim funkcjonariusze Straży Granicznej wspierani przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej i Żandarmerię Wojskową będą prowadzić kontrole na 19 przejściach granicznych. Zmiany w zasadach ruchu granicznego przybliżyli podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Szczecinie wojewoda zachodniopomorski Adam Rudawski wraz z zastępcą komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej kmdr SG Wojciechem Heninborchem. - Kontrole będą miały charakter selektywny - funkcjonariusz Straży Granicznej zdecyduje jaki samochód, czy osobę należy poddać kontroli. Pamiętajmy, że celem jest niedopuszczenie do przypadków nielegalnego przekraczania naszej zachodniej granicy w stronę Polski. Dlatego kontrole mają być prowadzone tak, by w jak najmniejszym stopniu wpływać na przekraczanie granicy przez naszych mieszkańców, z których wielu pracuje po stronie niemieckiej oraz turystów odwiedzających nasz region – mówi wojewoda Adam Rudawski. Czasowe kontrole graniczne zostały wprowadzone na 30 dni, z możliwością ich przedłużenia ■