POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [02.01.2024, 10:41:13] • Świnoujście

Noworoczna Energia na parkrunie

Noworoczna Energia na parkrunie

fot. Marcin Ruciński

Tradycyjnie witamy nowy rok z fajerwerkami i życzeniami, zastanawiając się, co przyniesie. Nie znamy odpowiedzi, ale życzymy, aby był pełen radości, pozytywnych chwil i aktywności fizycznej. Oczywiście, również niech obfituje w liczne kilometry pokonywane podczas kolejnych parkrunów.

Niecodziennie, w poniedziałek o godzinie 9:00, 327 uczestników stanęło na starcie 327. parkrunu, dodając sportowy akcent do noworocznego poranka. Po nocnych uroczystościach, budzenie się nie było łatwe, ale mimo to pierwszy na mecie pojawił się Sławomir Ostrowski (21:17), tuż za nim była Karolina Romańska (21:21), a na trzecim miejscu uplasował się Bartosz Turlejski (24:17). Gratulacje również dla Ilony Dunowskiej, która ustanowiła swój osobisty rekord życiowy.

Noworoczna Energia na parkrunie

fot. Marcin Ruciński

Szczegółowe wyniki biegu dostępne są tutaj: www.parkrun.pl/swinoujscie/results/327/.

Dziękujemy wszystkim nieustraszonym i zdeterminowanym parkrunerom za wsparcie oraz gratulujemy wspaniałych postanowień noworocznych. Dziękujemy także wolontariuszom za ich zaangażowanie.

Noworoczna Energia na parkrunie

fot. Marcin Ruciński

Podsumowując miniony rok liczbami, odnotowaliśmy 53 spotkania w parku (52 tygodnie plus dodatkowy parkrun noworoczny). Razem pokonaliśmy imponujące 18 540 km.

W trosce o zdrowie, kondycję i dobre samopoczucie, nie zapominajcie o zbliżającej się sobocie, a co za tym idzie – 328. parkrunie. Zapraszamy do parku. My tam będziemy i liczymy na Was!

Noworoczna Energia na parkrunie

fot. Marcin Ruciński

Zespół parkrun Świnoujście


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Czwartek [04.01.2024, 11:17:18] • [IP: 185.220.101.**]

Tuptają po parku tymi swoimi platfusami i tylko dziką zwierzynę płoszą, a nie dawno płakali jakie, to petardy są złe, że psy ze strachu srają pod siebie. 😖🍪😨

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ 22 maja 2024 r. (środa) o godz. 17:00 w CEZiT przy ul. Gdyńskiej 26 w Świnoujściu odbędą się "Drzwi Otwarte" dla ósmoklasistów. Serdecznie zapraszamy! ■ Ośrodek Sportu i Rekreacji "Wyspiarz w Świnoujściu, informuje że w związku z konserwacją sieci, węzła i instalacji przez PEC w dniu 22.05.2024 r. (środa) Pływalnia na Uznam Arenie przy ul. Grodzkiej 5, będzie w tym dniu NIECZYNNA. Jednocześnie informujemy, że hala sportowa i siłownia na tym obiekcie, będzie funkcjonować bez zmian ■ Już 19 maja hala sportowa SP nr 1 przy ul. Witosa w Świnoujściu zamieni się w arenę pełną tańca i emocji. Ponad 200 tancerzy z sześciu szkół tanecznych z różnych miast, w tym ze Szczecina, Kołobrzegu i Rzeszowa, stanie do rywalizacji w Turnieju Tańca Nowoczesnego „Roztańczone Wyspy”. ■ Nowi zastępcy: Joanna Agatowska będzie miała dwóch zastępców. Zastępcą do spraw społecznych będzie pan Roman Kucierski, zastępcą do spraw inwestycyjnych będzie pan Arkadiusz Mazepa. Natomiast sekretarzem miasta zostanie pan Paweł Juras ■ Ryszard Teterycz Przewodniczącym Rady Miasta Świnoujścia ! Nowy przewodniczący był jedynym zgłoszonym kandydatem. Poparło go 19 radnych. 2 było przeciw ■ 21 nowych radnych Rady Miasta Świnoujście odebrało zaświadczenia o wyborze oraz uroczyście złożyło ślubowanie. Wśród nich jest wielu społeczników. Na tej samej sesji nowa prezydent Świnoujścia Joanna Agatowska złożyła ślubowanie i formalnie objęła urząd. ■ Na poniedziałek 6 maja 2024r. Komisarz Wyborczy w Szczecinie zwołał I sesję Rady Miasta Świnoujście IX kadencji. Obrady odbędą się w sali numer 315 Miejskiego Domu Kultury przy ulicy Wojska Polskiego 1/5. Początek o godzinie 10.00. Porządek obrad 1. Otwarcie inauguracyjnej sesji rady. 2. Wręczenie zaświadczeń o wyborze na radnego. 3. Złożenie ślubowania przez radnych. 4. Stwierdzenie kworum i przyjęcie porządku obrad. 5. Wybór przewodniczącego rady. 6. Wręczenie zaświadczenia o wyborze na Prezydenta Miasta Świnoujście. 7. Złożenie ślubowania przez prezydenta. 8. Zakończenie obrad ■ Joanna Agatowska Prezydentem Świnoujścia w I turze! To historyczne zwycięstwo! Oczywiście musi być potwierdzone oficjalnymi danymi z PKW ale na podstawie protokołów z 27 komisji wyborczych w Świnoujściu Joanna Agatowska w mistrzowskim stylu pokonała trzech swoich konkurentów i w I turze została prezydentem Świnoujścia! ■ Ostateczne rozliczenie tunelu nie zostało jeszcze dokonane. Nastąpi po wydaniu Świadectwa Wykonania, co spodziewane jest ok. września br. Roszczenia obu stron w związku z prowadzonymi mediacjami są objęte tajemnicą mediacji - tłumaczy Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście ■