POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [01.01.2024, 16:46:00] • Świnoujście

Problemy z publicznymi toaletami w Świnoujściu - mieszkańcy niezadowoleni

Problemy z publicznymi toaletami w Świnoujściu - mieszkańcy niezadowoleni

fot. Mieszkaniec

W Świnoujściu, popularnym mieście turystycznym, narasta problem niedostatecznej liczby funkcjonujących toalet publicznych. Jednym z przykładów jest toaleta przy ulicy Matejki, która zdaniem użytkowników "kradnie pieniądze", pomimo wyświetlania zielonego światła gotowości.

Toalety publiczne są nieodzownym elementem infrastruktury miejskiej, szczególnie w miejscowościach turystycznych. Utrzymanie ich w dobrym stanie i zapewnienie odpowiedniej ilości powinno być priorytetem dla lokalnych władz. W Świnoujściu, gdzie liczba turystów znacząco wzrasta w okresie noworocznym, brak odpowiedniej liczby czynnych WC to problem, który odbija się negatywnie na wizerunku miasta.

Mieszkańcy zwracają uwagę, że sukces turystyczny miasta jest przyćmiony przez niedogodności takie jak niesprawne toalety. Wskazują, że podstawowe potrzeby nie są zaspokajane, co prowadzi do dyskomfortu i poszukiwania alternatywnych, często nieodpowiednich miejsc załatwienia potrzeb fizjologicznych, jak na przykład lasy czy krzaki.

To nie tylko kwestia komfortu, ale także higieny i zdrowia publicznego.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Wtorek [02.01.2024, 22:52:58] • [IP: 46.205.133.**]

12:47:41] • [IP: 176.221.123.***] ale zeby bylo Posiedzenie, to trzeba najpierw usiąść, a po wrzuceniu monety S*acz nie wpuszcza na Posiedzenie.

Gość • Wtorek [02.01.2024, 20:04:22] • [IP: 185.210.36.**]

ZDECYDOWANIE JEST ICH ZA MAŁO.

Gość • Wtorek [02.01.2024, 12:47:41] • [IP: 176.221.123.***]

my tej sprawy noe zostawimy Poruszymy ją i to na najbliższym Posiedzeniu

Gość • Wtorek [02.01.2024, 12:25:51] • [IP: 62.69.253.**]

Toalet brak więc ludzie sikają i srają gdzie się da. Dobrze, że przy wydmach jest jeszcze lasek to tam ludzie robią swoje potrzeby, zostaje jednak na widoku dużo chusteczek, podpasek itd. Dosłownie jak psy, co krzak to kupa. Podziękować trzeba tym wełnianym istotą co to rządzą u nas.

Gość • Wtorek [02.01.2024, 12:17:38] • [IP: 78.30.103.**]

Menda zmur nastawiał kibli za mln, ale większość zwyczajnie nie działa, jest zamkniętych, np.przy ostatnim wejściu na plażę przed wiatrakiem. Stoi tam wielki kibel, wyglądający jak bunkier Hitlera. Jeszcze nie widziałem żeby był kiedykolwiek otwarty, za to okoliczne krzaki pełne są" papierzakow" jak za starych czasów.Ciekawe ile zbudowanie tego bunkra kosztowało i kto przytulił pieniążki?

Gość • Wtorek [02.01.2024, 12:04:57] • [IP: 31.11.129.***]

Powinny być bezpłatne i więcej, tak jak u sąsiadów za miedzą.

Gość • Wtorek [02.01.2024, 10:33:16] • [IP: 149.156.152.***]

Łatwiej jest zbudować most w poprzek Atlantyku z Europy do Ameryki, niżeli rozwiązać problem publicznych toalet w Świnoujściu. Sic.

Gość • Wtorek [02.01.2024, 09:13:02] • [IP: 5.173.178.*]

Zgadza się dlaczego toaleta na Matejki kradnie pieniądze..chciałam skorzystać i niestety po wrzuceniu 2.50 nie otworzyła się kto nią zarządza

Gość • Poniedziałek [01.01.2024, 23:43:56] • [IP: 46.205.141.**]

■Panie Boczku, a idź pan stąd, pan tu nie mieszkasz, lecz we Wrocławiu! A tu jest publiczna-prywatna toaleta, cena jest prywatna a zapach publiczny! - ●Panie, nie obrażaj pan w mordę jeża... a ja bede sobie tu chodził, w d*pe węża, bo gdzie mam się wypróżnić?! ■ Jak pan koniecznie chcesz sie wyprózniać, a placisz klimatyczne, skoro nocujesz pan tu w Świnoujściu, to oplacasz pan se Janusza, czyli jesteś pan jego MOCZodawcą, to idź se pan w lasek kolo Żeromskiego, tam Germańce użyžniają masowo nam las uciekając przed oplatami, choć kilka razy więcej zarabiają od nas.

Gość • Poniedziałek [01.01.2024, 23:14:28] • [IP: 176.221.122.***]

Ja zawsze idę do centrum handlowego. Za darmo

Gość • Poniedziałek [01.01.2024, 21:43:48] • [IP: 89.151.38.**]

Mieszkaniec • Poniedziałek [01.01.2024, 17:00:05] • [IP: 83.26.246.***] Po psach powinni sprzątać właściciele, to do tych sasranych państwa należy mieć pretensje

Gość • Poniedziałek [01.01.2024, 21:00:06] • [IP: 37.28.156.***]

***"kradnie pieniądze", pomimo wyświetlania zielonego światła gotowości...*** Dlaczego ''pomimo'' ? Przecież nie ma tu sprzeczności. Kradnie bo jest w stanie gotowości.

Gość • Poniedziałek [01.01.2024, 20:32:55] • [IP: 176.221.123.**]

Tak brudnego Naszego Miasta nie pamiętam. Poprostu wstyd. Czy nikt tego z Urzędu nie widzi?

Gość • Poniedziałek [01.01.2024, 20:17:25] • [IP: 176.221.122.***]

Czy można prosić o jakiegoś " gospodarza miasta " dla tego miasteczka ??

Gość • Poniedziałek [01.01.2024, 19:45:15] • [IP: 89.151.34.**]

Są problemy z problemami.

Gość • Poniedziałek [01.01.2024, 18:57:13] • [IP: 141.195.65.***]

Niemiecki gut sztoletz jest super nawozem dla nasz swinoujskich roślin. Drodzy niemieccy goście bitte dużo essen polnisze gut wurst a potem srajcie do woli pod każdy krzaczek na promenadzie. Dankie.

Gość • Poniedziałek [01.01.2024, 18:55:49] • [IP: 78.10.206.**]

To gówno jeszcze istnieje? Jak wracam z nad morza, to szczam na tą toaletę z tyłu na ścianę, bo nie jestem frajerem, żeby jeszcze za to płacić.

Gość • Poniedziałek [01.01.2024, 18:02:05] • [IP: 37.109.164.***]

A od czego są krzaczory w mieście ja się zapytowywuję? I do tego toaleta ekologiczna za darmo- bez smrodów...💞💞💞

Gość • Poniedziałek [01.01.2024, 17:49:43] • [IP: 89.151.38.**]

Lud enerdowski regularnie obsrywa las przy ulicy Żeromskiego.Nie krępuje się to nawet jak się zbliżasz. Męski enerdowiec obszczywa żywopłoty bez większego skrępowania. No ale zostawili nam miasteczko z domkami" baby jagi" które my zamieniliśmy w bary szybkiej obsługi. No to mamy to co mamy.

Mieszkaniec • Poniedziałek [01.01.2024, 17:00:05] • [IP: 83.26.246.***]

Popatrzcie jak jest osrane miasto przez psy. Żygac się chce

Gość • Poniedziałek [01.01.2024, 16:54:21] • [IP: 176.221.122.***]

Z czym w tym miescie nie ma problemu? Wszedzie syf, brud, nikt za nic nie odpowiada, drogi krzywe, dziurawe, studzienki pozapychane. Wszystko co publiczne jest robione bylejak i przewaznie nie dziala zgodnie z przeznaczeniem.

Gość • Poniedziałek [01.01.2024, 16:50:25] • [IP: 37.8.230.**]

W tym mieście ze wszystkim są problemy.

Oglądasz 1-22 z 22
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■