POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [31.12.2023, 22:16:27] • Świnoujście

Mieszkaniec: Dziękuję za czyste miasto

Mieszkaniec: Dziękuję za czyste miasto

fot. Czytelnik

Czystość miasta, zauważona przez Internautę, jest tu pojęciem względnym, choć zaczyna być standardem... Jesienne liście leżące przy krawężnikach, brudne tablice informacyjne, zaniedbane przystanki, skwery i chodniki to jakaś nowa normalność naszego miasta. Problem niesprzątania można było zaobserwować jeszcze przed sezonem letnim, podczas wakacji się tylko nasilił, aż do teraz, kiedy nawet świąteczne porządki nie były rzetelne. Opisał to jeden z Mieszkańców.

- Brawo!!!!!! Tak żegnamy nasze miasto, z brudem, śmieciami i liśćmi. A jak się mówi "jak w starym roku tak i w nowym roku". Ręce opadają, już dawno nie pamiętam tak zaniedbanego miasta na święta i sylwestra, po prostu wstyd..... Dziękuję, że tak dbacie o wizerunek naszego miasta kurortu, uzdrowisko na wyspie, które graniczny z Niemcami. Szkoda słów. Dziękuję za piękne czyste miasto.

Mieszkaniec: Dziękuję za czyste miasto

fot. Czytelnik

Mieszkaniec: Dziękuję za czyste miasto

fot. Czytelnik

Mieszkaniec: Dziękuję za czyste miasto

fot. Czytelnik

Mieszkaniec: Dziękuję za czyste miasto

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 19, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-19 z 19

Gość • Poniedziałek [01.01.2024, 17:09:23] • [IP: 46.205.133.**]

Nowy neo rząd i już brudno a było tak czyściugkk co nas jeszcze czeka.

Elżbieta • Poniedziałek [01.01.2024, 16:29:59] • [IP: 176.221.122.**]

Jakoś nie widzę żeby szanowni mieszkańcy krępowali się rzucać śmieci i butelki na chodniki i w krzaki. Nawet pod blokami w których mieszkają nie raczą ogarnąć otoczenia, wielkie pretensje, że sprzątaczek zabrakło.

Gość • Poniedziałek [01.01.2024, 15:36:58] • [IP: 46.205.132.**]

Świnoujście to bardzo brudne Miasto, i władze robią stanowczo za mało. Na ulicach miesiącami zalega brud, są jakieś podpisane umowy o sprzątaniu ulic jakieś grafiki ??

Gość • Poniedziałek [01.01.2024, 14:12:59] • [IP: 83.251.204.***]

Nie brudzić to będzie czysto. Tylko p.Basia musi zrozumieć że likwidacją koszy nie uczy czystości a wręcz odwrotnie. Zbieram kupy mojego psa i nie mam gdzie wyrzucić. Będę zmuszony przynosić je na jej biurko, może dotrze.

Gość • Poniedziałek [01.01.2024, 13:45:00] • [IP: 37.47.179.***]

Nie pokazuj tylko miotła w łapy i do przodu

Gość • Poniedziałek [01.01.2024, 12:43:59] • [IP: 95.91.213.**]

A może zamiast nażekać to zrobić coś w czynie społecznym, Pozdrawiam wszystkich pozytywnych

Gość • Poniedziałek [01.01.2024, 12:16:52] • [IP: 45.15.158.**]

Drugie zdjęcia, to wejścia od Matejki na" Waldschloss"...

Gość • Poniedziałek [01.01.2024, 12:16:25] • [IP: 46.205.140.**]

kolejny rok i kolejne te same komentarze ułimnych ludzi, którzy do tej pory nie zrozumieli tego że ta firma jak zamiata lub odśnieża to nie robi tego kiedy chce i gdzie chce - tylko robi to na wskazanie przez Urząd miasta. .to są roboczogodziny, paliwo, utrzymanie sprzętu itd. .ale ja jestem młody i to rozumiem po przeczytaniu wyjaśnień kiedyś już a portalu a tu niektóre stare prukwy nadal mają whiskas zamiast mózgu. jeszcze same idą i śmiecą :-D :+D

Gość • Poniedziałek [01.01.2024, 11:40:23] • [IP: 178.235.146.***]

Proponuję, , mieszkańcowi '' udać się dziś 1 stycznia na plażę. Ciekawe, co zauważy ?Jeżeli po powitaniu Nowego Roku na plaży leżą setki butelek, puszek tooczym TO świadczy ?Czy tak powinny wygladać miejsca imprez. ..Przecież ten śmietnik będą sprzątać jacyś ludzie. To ich zpytajcie co myślą o imprezowiczach. ...

Gość • Poniedziałek [01.01.2024, 11:28:41] • [IP: 176.221.123.***]

NA DZIAŁKACH KOCZUJE PEŁNO NIEROBÓW TO MOŻE JE ZATRUDNIĆ DO ZAMIATANIA I SPRZĄTANIA. CHLAJĄ, ŚCIEKI DO ROWÓW SPUSZCZAJĄ, NIC NIE ROBIĄ TYLKO NA LUDZI I KOTY SZCZUJĄ, A CO NIEKTÓRE TO PONOĆ NAWET JE MORDUJĄ.

Gość • Poniedziałek [01.01.2024, 10:46:53] • [IP: 178.238.250.**]

Tak żyjemy z takim brudem w Świnoujściu. Szczęśliwego roku 2024.

Gość • Poniedziałek [01.01.2024, 10:33:49] • [IP: 178.238.247.**]

Czy ludzie nie mają innych zmartwień, niż garstka suchych liści przy krawężniku.

Gość • Poniedziałek [01.01.2024, 10:04:37] • [IP: 62.69.229.***]

Nie martw sie czytelniku zydek z basia wycinaja podcinaja korzenie robia co moga zeby zamiast lisci spadaly drzewa wiec problem zniknie

Gość • Poniedziałek [01.01.2024, 09:18:21] • [IP: 88.218.254.***]

Trzeba przyznać, że ten pan ma rację. Sam też wielokrotnie zauważam syf na mieście. Obojętnie o jakiej porze roku. Albo jest zarośnięte trawa i chwastawmi, albo zawalone liśćmi i innym badziewiem. Porozrywane przez mewy kosze. Dla mieszkanca to miasto jest beznadziejne. Opresyjne, zaborcze i złodziejskie. Zamiast ciągnąć pajde z turysty, tutaj ciągnie się z mieszkańca. Turysta ważniejszy bo może się zrazić i więcej nie przyjechać i nie zostawić grosza. Mieszkańca można yebac bo co może zrobić? Siedzi tutaj bo jest robota i nie ma innego wyjścia.

Gość • Poniedziałek [01.01.2024, 09:09:59] • [IP: 92.118.167.***]

Chcieliście Remondis to macie syf nowej firmie nie daliście nawet szansy na to aby pokazali czy potrafią dbać bardziej bo akurat zaskoczyła wszystkich ta okropna zima tyle cierpliwości do tych co są od lat a w mieście jest coraz gorzej chodzą Ukraińcy do sklepu na browarka spotykają się w jednym miejscu i czekają do końca pracy i jest jak jest

Gość • Poniedziałek [01.01.2024, 07:01:11] • [IP: 31.11.131.***]

Na tej ulicy jest brudno od ponad miesiąca.Ukarać niemiecką firmę co dba o czystość naszeg miasta

Gość • Poniedziałek [01.01.2024, 04:45:14] • [IP: 78.10.206.**]

Brudny Janusz.

Gość • Poniedziałek [01.01.2024, 02:08:18] • [IP: 31.11.128.***]

Na każdym kroku dziadostwo, mam.juz dość takiego zarządzania, wypier... Buraki

Mieszkaniec • Niedziela [31.12.2023, 22:23:59] • [IP: 83.26.246.***]

W całym mieście jest Syf. Takiego Świnoujścia to ja nie pamiętam jeszcze

Oglądasz 1-19 z 19
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■