POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [02.01.2024, 11:01:38] • Świnoujście

Świnoujście: Miasto kałuż

Świnoujście: Miasto kałuż

fot. Czytelnik

Co jakiś czas borykamy się z uciążliwymi skutkami po obfitych opadach deszczu. Dzisiaj opisujemy ulicę Uzdrowiskową i Sienkiewicza, które zamieniły się w przeszkody, z którymi zmagać muszą się zarówno piesi, jak i kierowcy. Czytelnicy alarmują, że woda nie odpływa, co może świadczyć o zaniedbaniach w systemie odwodnienia, takim jak zapchane lub nieobecne studzienki.

Mówi się o potrzebie kompleksowego programu naprawczego, który obejmowałby bieżące naprawy w mieście. Mieszkańcy wskazują na bierność zarządzających i brak skutecznych reakcji, co prowadzi do takiego stanu jaki ciągle widzimy.

Świnoujście: Miasto kałuż

fot. Czytelnik

Sytuacja ta wskazuje na głębszy problem zarządzania miastem, gdzie doraźne rozwiązania i brak długofalowej wizji przynoszą efekty odwrotne od oczekiwanych.

Świnoujście: Miasto kałuż

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 38, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 38

Gość • Środa [03.01.2024, 18:35:50] • [IP: 37.248.161.***]

NIE NADAJĄ SIĘ NA ZAJMOWANE STANOWISKA. KIEDY WRESZCZIE ZACZNĄ BYĆ ROZLICZNI ZA ODBIORY BUBLI I MARNOTRAWIENIE PUBLICZNYCH PIENIĘDZY WTEDY PRZYŁOŻĄ SIĘ DO RZETELNYCH ODBIORÓW TAKICH JAKBY CHCIELI NA SWOJEJ POSESJI.

Gość • Środa [03.01.2024, 18:05:46] • [IP: 92.118.166.*]

Bo Sienkiewicz jest ZALANY to ulica też musi być zalana. Jaki Pan taki Kram.

Gość • Środa [03.01.2024, 17:38:47] • [IP: 37.47.157.**]

CIEKAWE ILE BEDĄ STAŁY ZAPORY NA WIELKOPOLSKIEJ. JAK MOŻNA LATAMI NIE PORADZIĆ DOBIE Z TAKIM BUBLEM. MOŻE ZALAĆ TE TRYLINKI GRUBĄ WARSTWĄ ASFALTU. KTO WOGOLE ODBIERA TE REMONTOWANE ULICE PRAWIE KAŻDA ZALANA. NIE DA SIĘ ISĆ CHODNIKIEM ŻEBY NIE BYĆ ZACHLAPANYM PO CZUBEK GŁOWY.

Gość • Środa [03.01.2024, 17:21:24] • [IP: 37.248.161.***]

TAK. SAMO. WYGLĄDA NOWOROBIONA WŁADYSŁAWA IV OD CIEPŁOWNI PRAWIE DO CMENTARZA

Gość • Środa [03.01.2024, 14:06:09] • [IP: 78.30.82.***]

Miasto dziurawych ulic kałuż.

Gość • Środa [03.01.2024, 13:48:26] • [IP: 176.221.122.**]

Takie remonty. Ulica kolo hali lepiej wyglada pod asfaltem ktory sie pokruszul. Zamiast lepic ltandete lepiej wyeksponowac

Gość • Środa [03.01.2024, 13:31:55] • [IP: 89.151.34.**]

Brakuje znaków nawigacyjnych- wszak to droga wodna

Gość • Środa [03.01.2024, 13:26:48] • [IP: 149.156.152.***]

A jak to miejsce wyglądało około godzinę po ustaniu opadów?

Gość • Środa [03.01.2024, 11:05:38] • [IP: 37.248.161.**]

Nowa droga Portowa zalana w tych samych miejscach. Chyba ta ulica jest jeszcze na gwarancji? Trzeba dupę ruszyć z urzędu i się przejść tamtędy i zgłosić to firmie która zrobiła taki bubel. Chyba że ktoś już przytulił kopertę podczas odbioru.

Gość • Środa [03.01.2024, 10:58:41] • [IP: 5.173.220.***]

Jak to możliwe kanaliza nowa promenada nowa ludzie tam nowi a woda ta sama, cóż tak to jest 7b SP2 się kłania

Gość • Środa [03.01.2024, 09:37:11] • [IP: 37.47.153.***]

Przejedźcie się do Ognicy po opadzie deszczu - więcej wody niż asfaltu.

Gość • Środa [03.01.2024, 09:16:39] • [IP: 176.221.110.***]

Portowa zalana, że się przejechać nie da! a studzienka na górce...kto to projektował/odbierał?

Gość • Środa [03.01.2024, 06:39:07] • [IP: 46.205.133.**]

20:39:02] • [IP: 37.109.165.**] ha, ha, ale śmieszne, niesłychanie dowcipny człowiek, aż się rzygać chce od takich gminnych komików na lokalnych forach

Gość • Wtorek [02.01.2024, 23:40:38] • [IP: 37.47.186.***]

No cóż. Etatowy rząd Świnoujścia. My dla nich a nie odwrotnie.

Gość • Wtorek [02.01.2024, 21:50:43] • [IP: 185.210.36.***]

Portowa, Steyera też nowe i całe zalane

Gość • Wtorek [02.01.2024, 20:45:27] • [IP: 178.238.247.**]

Nikt w urzędzie nie widzi spartolonej roboty? To samo nowa droga do centrum usług mulnik. My za to wszystko płacimy, a urzędnicy udają ślepych?

Gość • Wtorek [02.01.2024, 20:39:02] • [IP: 37.109.165.**]

No i cóż w tym dziwnego, że na ulicach nadmorskich stoją kałuże, Świnoujście toż jest miastem nadmorskim, to co ma stać na ulicach jak nie woda? Bo jeśli to byłby Kuwejt to na ulicach stałaby ropa naftowa która strasznie śmierdzi...👹👺

Moondek • Wtorek [02.01.2024, 20:21:20] • [IP: 78.10.206.***]

Jakie władze takie Bubloujście 👍

Gość • Wtorek [02.01.2024, 19:01:28] • [IP: 88.218.253.***]

Błąd myślowy : oni nie odchodzą, ONI wystawią swoje kandydatury ponownie. W drugim wpisie: ten las to także miasto.

Gość • Wtorek [02.01.2024, 18:49:21] • [IP: 51.89.165.**]

Jeszcze będziecie o tę słodką wodę z kałuż walczyć między sobą...

Gość • Wtorek [02.01.2024, 18:36:58] • [IP: 176.221.122.***]

Staruszek idzie na emeryturę, więc przygotowuje sobie akweny do łowienia rybek.

100/100 • Wtorek [02.01.2024, 16:57:23] • [IP: 176.221.123.***]

KAŁUŻE STOJĄ NO BO TO BARANY KAŁUŻAMI ZARZĄDZAJĄ I NIE WIEDZĄ, ŻE WYSTARCZY W KILKU MIEJSCACH KAŁUŻY PRZY KRAWĘŻNIKU WYWIERCIĆ KILKA OTWORÓW PRZEZ ASFALT DO PIASKU I WODA SPŁYNIE. ALE IMBECYLOM TO WE ŁBIE NIE ZAŚWITA, NO BO SZMALEM TO NIE ŚMIERDZI. Remont ulicy za kilka melonów tak. ALE KILKA DZIUR, ROZWIĄZUJĄCYCH PROBLEM ZA STÓWKĘ NIE WCHODZI W RACHUBĘ.

Gość • Wtorek [02.01.2024, 16:44:23] • [IP: 46.231.56.***]

Stal to pies i tak będzie to rozjechane pod budowę hoteli przy wiatraku

Gość • Wtorek [02.01.2024, 14:40:38] • [IP: 31.11.128.***]

Miasto tysiąca wysp, precz z włodarzami, Czas na zmiany!

Gość • Wtorek [02.01.2024, 13:43:12] • [IP: 12.74.238.**]

Wyspa czerwonych nierobów

Oglądasz 1-25 z 38
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■