POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [20.12.2023, 09:01:39] • Świnoujście

Czyste i bezpieczne Święta w Świnoujściu? Apel Mieszkańca o porządek w mieście

Czyste i bezpieczne Święta w Świnoujściu? Apel Mieszkańca o porządek w mieście

fot. Mieszkaniec

Spacerując po ulicach naszego pięknego miasta Świnoujście, nie trudno zauważyć, że mimo braku śniegu, nasze chodniki i ulice nie prezentują się najlepiej. Zwróciłem uwagę, iż w niektórych miejscach, zwłaszcza na ulicy Grunwaldzkiej, zalegają mokre liście. Jest to nie tylko estetyczny dyskomfort, ale również realne zagrożenie dla pieszych.

Ostatnio, gdy pogoda była deszczowa, łatwo można było się poślizgnąć na mokrych liściach. To zwraca uwagę na brak regularnego sprzątania ulic w naszym mieście. Zadaję więc pytanie: dlaczego te liście nie są regularnie zamiatane czy grabione?

Czyste i bezpieczne Święta w Świnoujściu? Apel Mieszkańca o porządek w mieście

fot. Mieszkaniec

Teraz, gdy zbliżają się święta Bożego Narodzenia, miasto powinno prezentować się jak najlepiej. To czas, gdy wielu z nas wybiera się na świąteczne spacery, odwiedza rodzinę i przyjaciół. Brudne ulice i chodniki mogą zepsuć ten magiczny czas.

Czyste i bezpieczne Święta w Świnoujściu? Apel Mieszkańca o porządek w mieście

fot. Mieszkaniec

Regularne sprzątanie ulic, szczególnie w okresie przedświątecznym, jest nie tylko kwestią estetyki, ale także bezpieczeństwa mieszkańców.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Środa [20.12.2023, 23:54:49] • [IP: 176.221.123.***]

Syf na ulicach to pikuś. Od wielu lat zapchana jest kanalizacja ściekowa na ulicach. Podobno jest to specjalność betoniary albo ona dyplomy kupiła sobie na bazarze i nie zna się na niczym. To za co żmur jej płaci?

Gość • Środa [20.12.2023, 21:55:17] • [IP: 89.151.38.**]

Gość • Środa [20.12.2023, 12:18:59] • [IP: 89.204.139.**] No językowe i cywilizacyjne ubóstwo na pewno. Warto korzystać ze słownika

Gość • Środa [20.12.2023, 17:06:25] • [IP: 178.238.251.***]

UL R Y B A K I TONIE W ZGNIŁYCH LIŚCIACH OD JESIENI

Gość • Środa [20.12.2023, 16:31:55] • [IP: 37.8.230.***]

Gość • Środa [20.12.2023, 15:30:59] • [IP: 178.238.247.**]poczekamy jak girę złamiesz na takich liściach.

Gość • Środa [20.12.2023, 16:28:16] • [IP: 80.208.64.***]

W najbliższych dniach zawieje i zamiecie- to problem sam się rozwiąże😜

Gość • Środa [20.12.2023, 15:48:21] • [IP: 176.221.122.***]

Jest dużo liści miasto zamiast być piękniejsze to z roku na rok coraz bardziej zaniedbane nie tylko chodzi o liście ale ogólnie śmieci na ulicach, zaniedbany park suche drzewa itd.

Gość • Środa [20.12.2023, 15:35:37] • [IP: 37.47.147.***]

Jest brudno, tu tylko w sezonie dba miasto o porządek 😔 takie ładnie miasto a takie brudne Świnoujście jest wizytówką Polski graniczymy z Niemcami, wstyd na całą Polskę. Masakra i nie chodzi o liście śmieci też pełno lata po ulicach

Gość • Środa [20.12.2023, 14:55:17] • [IP: 88.218.254.**]

12:20:46] • [IP: 188.239.177.***]Jak śmiesz takie bzdety pisać po 8 latach samo władzy pislamu??TVP ma być medium narodowym, publicznym a nie tubą propagandy kaczyńskiego.Obudz sie.

Gość • Środa [20.12.2023, 13:21:24] • [IP: 46.113.14.***]

Podpisuję się pod tym artykułem.Potem zapchane studzienki i kałuże na ulicach.Czy tak ciężko, żeby przejechał po tym jakiś samochód remondisa i to zgarnął z ulic?

Gość • Środa [20.12.2023, 12:35:56] • [IP: 5.173.192.***]

Bezpieczne, spokojne bez jadu w pis info.

Gość • Środa [20.12.2023, 12:20:46] • [IP: 188.239.177.***]

APEL DO POLAKÓW JEST ZAMACH NA WOLNE POLSKIE MEDIA, WYŁĄCZONO SYGNAŁ NADAWANIA!!

Gość • Środa [20.12.2023, 12:18:59] • [IP: 89.204.139.**]

Brud, smrud i ubustwo

Gość • Środa [20.12.2023, 12:00:22] • [IP: 80.55.22.***]

Jak ci przeszkadza zbierz i wyrzuć do ś mietnika

Gość • Środa [20.12.2023, 11:26:03] • [IP: 46.113.10.**]

czyste rece i bezpieczne pieniadze tyle w urzedzie moga zapewnic (SOBIE)

Gość • Środa [20.12.2023, 11:13:21] • [IP: 37.8.230.***]

Oszczędności, oszczędności.

Gość • Środa [20.12.2023, 10:16:02] • [IP: 37.47.145.***]

Jasio już działa, nawet kupił sobie nową miotłę. To mu zostało po obnazeniu jego wizerunku przez niektórych myślących radnych na ostatniej sesji RM.

Gość • Środa [20.12.2023, 10:10:15] • [IP: 95.51.52.***]

Proszę się odczepić od Pana Jacka.

Gość • Środa [20.12.2023, 09:48:04] • [IP: 213.155.174.***]

Turystów nie będzie do maja więc nie muszą sprzątać, bo przecież tu dla mieszkańców się nic nie robi.

Gość • Środa [20.12.2023, 09:41:27] • [IP: 185.220.101.**]

Wybraliście sobie brudasa, to macie bród. Proste...

Gość • Środa [20.12.2023, 09:37:28] • [IP: 176.221.122.***]

Wystarczy przejechac po miescie, wiekszosc studzienek jest juz zapchana, woda stoi... Urzedasy maja w dupie, nikt za nic nie odpowiada.

Gość • Środa [20.12.2023, 09:27:53] • [IP: 46.113.10.**]

O co apelujesz?? Drogi czytelniku cz ty naprawde myslisz ze zarzad miasta jest tym zainteresowany? Ze babie i karatece to przeszkadza?

Gość • Środa [20.12.2023, 09:12:10] • [IP: 5.173.27.***]

To już taki standard że włodarze nic nie robią, to oczywiste jak zamykanie tunelu

Gość • Środa [20.12.2023, 09:11:19] • [IP: 193.26.115.**]

No ale na co te apele? Prezio Gumolep ma miasto i nas gdzieś, bo nabił już soie kabzę, nazbierał działęczek i apartamentów, ustawił się na resztę zycia, więc co go obchodzą proste kmiotki i ich sprawy?

Oglądasz 1-23 z 23
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■