POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [19.12.2023, 08:27:45] • Świnoujście

Mieszkaniec: Dziki parking na ulicy Steyera? Właściciel: To jest teraz prywatny!

Mieszkaniec: Dziki parking na ulicy Steyera? Właściciel: To jest teraz prywatny!

fot. Mieszkaniec

TIR, zaparkowany przy budynku socjalnym, który znajduje się przy ulicy Steyera, przykuł uwagę jednego z Mieszkańców. Napisał do redakcji portalu iswinoujscie.pl, żeby podzielić się swoimi spostrzeżeniami.

- Chciałam zwrócić uwagę zaparkowanego kierowcy tira i jego naczepy, który zrobił sobie parking przy budynku socjalnym na ul. Steyera. Naczepa, a nawet dwie, stoją tam bardzo często, a ostatnio dołączył tam Tir, który ogrodził się taśmą.Teren raczej nie jest prywatny, a robi się tam samowolka, porozkładane opony, ogrodzenie z taśmy, czy każdy może sobie pozwolić na takie wyznaczanie parkingu? Co by było gdyby na każdym osiedlu mieszkańcy sobie grodzili na "dziko" miejsca parkingowe? Czy to miejsce jest przeznaczone do trzymania naczep i ciągnika siodłowego? - pyta Mieszkaniec.

Mieszkaniec: Dziki parking na ulicy Steyera? Właściciel: To jest teraz prywatny!

fot. Mieszkaniec

Okazuje się że jest to teren prywatny. Właściciel poinformował redakcje że wcześniej blokowały wjazd zaparkowane tam samochody, które utrudniały dojazd do własnej posesji. Teren jak i wjazd należy do osoby prywatnej. Prosimy o wyrozumiałość.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 54, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 54

Gość • Wtorek [19.12.2023, 13:01:49] • [IP: 46.231.59.*]

A ja bym zaparkował czołg na wjeździe :D to by dopiero atrakcja była!

Gość • Wtorek [19.12.2023, 13:01:16] • [IP: 31.11.129.***]

To NIE JEST prywatny teren ktoś głupoty opowiada-Straż Miejska proszę sprawdzić i wystawić porządny mandat

Gość • Wtorek [19.12.2023, 12:27:17] • [IP: 37.47.145.**]

OJ !! JEDNAK TEREN PRYWATNY!! I nawet redakcja sprostowała …. Szkoda nie będzie o czym pisać :(

Gość • Wtorek [19.12.2023, 11:59:40] • [IP: 5.173.176.**]

A może zacznijcie lepić pierogi, zamiast oczerniać właściela, który na swoim placu może robic wszytko!! Wesołych Świat dla wszytkich debili!

Gość • Wtorek [19.12.2023, 11:52:11] • [IP: 5.173.176.**]

To teren właściciela i może robic co sobie tam zechce! A trepy oburzone bo parkować nie maja gdzie!

Gość • Wtorek [19.12.2023, 11:50:21] • [IP: 5.173.176.**]

Trepy jebane!!

Gość • Wtorek [19.12.2023, 11:43:47] • [IP: 46.205.133.**]

Jesteście co najmniej śmieszni z tymi swoimi komentarzami. Typowe polactwo-buractwo na zasadzie: nie wiem, ale sie wypowiem. ITD?? Buahahaha! Miejsce zgłoszone do ITD jako baza transportowa! Moja działka i moge parkować nawet czołgi! A jak osobówki pracowników wojska blokują wyjazd tego zestawu ze przez 2 tygodnie nie mozna nawet na serwis wyjechac to jest Ok?

Gość • Wtorek [19.12.2023, 11:41:17] • [IP: 37.47.145.**]

Pewnie jakiś TREP to napisał bo nie może już parkować na prywatnym terenie

Gość • Wtorek [19.12.2023, 11:40:08] • [IP: 37.47.145.**]

Właściciel może tam zaparkować bo to jego droga!!

Gość • Wtorek [19.12.2023, 11:38:26] • [IP: 37.47.145.**]

. TO JEST TEREN PRYWATNY!! Proszę najpierw sprawdzić kto jest właścicielem danej działki a później robić gów… burzę

Gość • Wtorek [19.12.2023, 11:06:12] • [IP: 212.193.2.***]

Gdyby przypadkiem przechodziła tamtędy procesja, to mogłaby się o te opony potknąć

Gość • Wtorek [19.12.2023, 10:44:53] • [IP: 31.11.129.***]

ta naczepa tam stoi od lat

Gość • Wtorek [19.12.2023, 10:41:25] • [IP: 145.224.100.**]

W takiej sytuacji wystrczy zadzwonic i zglosic do strazy miejskiej i na policje o bezprawne zajmowanie przywlaszczenie miejsca, zglosic do wydzialu ochrony srodowiska bo olej na 100% kspie pod silnikiem, a jak to nie pomoze bo zyjemy w skorumpowanym i poukladanymm gnojowniku to zglosic do ITD i inspektorzy to w mig zalatwia

Gość • Wtorek [19.12.2023, 10:34:52] • [IP: 176.221.123.***]

komu to przeszkacza.

Gość • Wtorek [19.12.2023, 10:32:39] • [IP: 178.238.246.***]

No dobre, gość sobie obrodził gminny teren i stwierdził, że to jego. To już chamstwo na całego

Gość • Wtorek [19.12.2023, 10:10:52] • [IP: 46.112.6.**]

O MAN

Gość • Wtorek [19.12.2023, 10:10:40] • [IP: 185.210.36.**]

Przecież tam nic nie ma.Co ci przeszkadza zaparkowany kierowca haha.Do roboty się weź.

Gość • Wtorek [19.12.2023, 09:58:33] • [IP: 5.173.27.***]

A gdzie mają parkować skoro prawie wszędzie spp? Kieruj te pytania do mądrych z UM!

Gość • Wtorek [19.12.2023, 09:29:39] • [IP: 87.147.37.***]

oj oj dozorczyni chyba w akcji. ...g.k.

Gość • Wtorek [19.12.2023, 09:16:53] • [IP: 192.42.116.***]

Mieszkańcy ulicy z tym frajerem porządek, bo Wam kapuś bruździ.

Gość • Wtorek [19.12.2023, 09:12:25] • [IP: 31.11.129.**]

Ty sam jestes dziki tam mieszka obok wlasciciel gdzie ma to zaparkowac

Gość • Wtorek [19.12.2023, 09:12:16] • [IP: 185.220.101.**]

To nie jest TIR, tylko ciągnik siodłowy głupku.

Gość • Wtorek [19.12.2023, 09:11:42] • [IP: 83.26.241.***]

Kup se babo tira i też tak zrób.

Gość • Wtorek [19.12.2023, 09:11:23] • [IP: 192.42.116.***]

Menda społeczna.

Gość • Wtorek [19.12.2023, 09:08:47] • [IP: 104.28.114.**]

Nie wiem jak Wam, ale mi on na przykład nie przeszkadza.. Co z Wami ludzie nie tak??

Oglądasz 26-50 z 54
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■