POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [19.12.2023, 08:27:45] • Świnoujście

Mieszkaniec: Dziki parking na ulicy Steyera? Właściciel: To jest teraz prywatny!

Mieszkaniec: Dziki parking na ulicy Steyera? Właściciel: To jest teraz prywatny!

fot. Mieszkaniec

TIR, zaparkowany przy budynku socjalnym, który znajduje się przy ulicy Steyera, przykuł uwagę jednego z Mieszkańców. Napisał do redakcji portalu iswinoujscie.pl, żeby podzielić się swoimi spostrzeżeniami.

- Chciałam zwrócić uwagę zaparkowanego kierowcy tira i jego naczepy, który zrobił sobie parking przy budynku socjalnym na ul. Steyera. Naczepa, a nawet dwie, stoją tam bardzo często, a ostatnio dołączył tam Tir, który ogrodził się taśmą.Teren raczej nie jest prywatny, a robi się tam samowolka, porozkładane opony, ogrodzenie z taśmy, czy każdy może sobie pozwolić na takie wyznaczanie parkingu? Co by było gdyby na każdym osiedlu mieszkańcy sobie grodzili na "dziko" miejsca parkingowe? Czy to miejsce jest przeznaczone do trzymania naczep i ciągnika siodłowego? - pyta Mieszkaniec.

Mieszkaniec: Dziki parking na ulicy Steyera? Właściciel: To jest teraz prywatny!

fot. Mieszkaniec

Okazuje się że jest to teren prywatny. Właściciel poinformował redakcje że wcześniej blokowały wjazd zaparkowane tam samochody, które utrudniały dojazd do własnej posesji. Teren jak i wjazd należy do osoby prywatnej. Prosimy o wyrozumiałość.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 54, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 54

Gość • Czwartek [21.12.2023, 08:01:32] • [IP: 37.47.162.***]

To raczej do trepów trzeba się czepić, że stawiają tam auta-wojska nie stać na parking?

Gość • Środa [20.12.2023, 17:43:10] • [IP: 37.47.145.**]

A wiecie, że wlaściciel tego auta wrzucił dzisiaj papier do pojemnika na plastik…. Wiem bo widziałem… osobiście

Gość • Środa [20.12.2023, 17:42:11] • [IP: 46.113.10.**]

A wiecie, ze żona właściciela posesji nie zrobiła jeszcze pierogów na święta!!??

Gość • Środa [20.12.2023, 17:29:51] • [IP: 37.8.230.***]

Gość • Wtorek [19.12.2023, 14:20:23] • [IP: 37.47.179.***]miasto zeszło na psy, wszędzie kombinatorzy, hejterzy, złodzieje, wandale kłamcy.

Gość • Środa [20.12.2023, 11:11:08] • [IP: 185.210.39.**]

zrywac tasme i stawac JAKI TO PRYWATNY TEREN!!

Gość • Środa [20.12.2023, 10:25:37] • [IP: 46.113.12.***]

Dobrze, ze mieszkaniec to zgłosił?? Jaki mieszkaniec? Chyba cmentarny!!

Gość • Środa [20.12.2023, 09:50:38] • [IP: 46.205.140.***]

19.12.2023, 15:40:16] • [IP: 37.47.145.**] Niestety ale to nie jest pierwszy raz, rządzą sensacji jest większa...i jak zawsze za chwilę coś zginie z tego pojazdu ponieważ " wszyscy" czytają ten artykuł

Gość • Środa [20.12.2023, 07:09:31] • [IP: 46.205.128.**]

Bardzo dobrze, że mieszkaniec to zgłosił, trzeba zgłaszać choćby się okazało, że ktoś jest w prawie, bo miasto jest jakby opuszczone przez policję - na Markiewicza po stronie domów jednorodzinnych od lat parkują samochody, łamiąc przepisy, na innych osiedlach jest podobnie, z hulajnogami jest dramat, blokują chodniki, przewracają się. Kiedyś dwoje policyjnych krawężników (dwoje, bo i kobieta - nie wiem po co zatrudniają słabe kobiety, policjant w razie walki nie ma odpowiednio mocnego wsparcia) dokładnie sprawdzilo mój rower, choć o coś ich zagadnąłem, nie łamałem przepisów - a mijają źle zaparkowane samochody, np.wczoraj auto formy kurierskiej zatrzymało się na ulicy zaraz za podwójną linią, samochody z trudem je mijały, przejeżdzając przez podwójną linię, mijający je radiowóz nie zareagował.

Gość • Środa [20.12.2023, 02:56:07] • [IP: 31.0.0.**]

Stare trepy już się okopały wróciły do korreni o ile takie posiadają problem z młodymi gdynia słupsk wejcherowo lub metoda na tabl rej zakup na zsw i do przeglądu rej zmiana na inny zsw

Gość • Środa [20.12.2023, 02:42:33] • [IP: 31.0.0.**]

takie badziewie to pewnie ukra hospody pomyłuj!!

Gość • Wtorek [19.12.2023, 19:17:49] • [IP: 83.26.232.**]

Fiodor zabierz ciągnik i naczepy wbij tabliczkę teren prywatny parking niestrzeżony płatny i kasuj.A jak trepy będą miały problem to niech dzwonią po psiarnie.Trep prosty człowiek do żadnej pracy innej się nie nadaje to jest taka właśnie instytucja co wszystkich pr, yjmuje i jeszcze im odzienie daję.Oni myślą że jak teren nie ogrodzony to niczyj🤣🤣🤣W wojsku mają ogrodzenie i dla tego wiedzą jak się poruszać🤣na otwartym polu zaczynają błądzić🤣żałosni są ci obrońcy narodu🖕

Gość • Wtorek [19.12.2023, 19:16:01] • [IP: 109.70.100.**]

Kolejny Trep " sygnalista" ? ku chwale ojczyzny.

Alleluja i od tyłu • Wtorek [19.12.2023, 18:31:24] • [IP: 5.173.155.**]

W kontenerze odpoczywa procesja przed dalszą drogą w siną dal. ..

Gość • Wtorek [19.12.2023, 18:24:43] • [IP: 2.58.56.***]

Gościu- specjalisto od palikowania. Bardzo nie akceptujesz obywateli państwa, które prawdopodobnie sprzedało Ci działkę. Ta taśma wygląda obrzydliwie. Już paliki będą odpowiedniejsze:)

Gość • Wtorek [19.12.2023, 18:16:59] • [IP: 176.221.123.***]

a może tam ukryte są jakieś kamery i ruskie onuce liczą inwentarz w naszej armii.

Gość • Wtorek [19.12.2023, 17:06:24] • [IP: 212.14.52.**]

Donos od wojskowego ?

Gość • Wtorek [19.12.2023, 16:34:14] • [IP: 46.205.141.**]

Stoi to stoi komu to przeszkadza co za bydło złośliwe przygotowaniami świątecznymi się zajmijcie a nie mordę wsadzisz gdzie nie trzeba wesołych swiat

Gość • Wtorek [19.12.2023, 15:40:16] • [IP: 37.47.145.**]

Teren prywatny jest również tam gdzie stoi auto (z czego właściciel nie musi się chyba tłumaczyć) ale redakcjia raczej powinna, że publikuje coś czego wcześniej nie sprawdza!!

Gość • Wtorek [19.12.2023, 15:05:05] • [IP: 37.109.160.***]

Teren prywatny jest do ogrodzenia za już chyba nie jest terenem prywatnym.

Gość • Wtorek [19.12.2023, 14:36:27] • [IP: 62.69.252.***]

Postawił auto i pauzę kręci jeden lubi malucha drugi tira kto komu zabroni

Gość • Wtorek [19.12.2023, 14:20:23] • [IP: 37.47.179.***]

Miasto zeszło na Psy - Wszędzie Kapusie, donosciele trole

KASZTELAN WETRNEJ HORY • Wtorek [19.12.2023, 14:19:53] • [IP: 176.221.123.***]

CZEGO SIĘ CZŁOWIEKA CZEPIACIE ? ? TO NIEPOJĘTE, ŻE BEZ POWODU CZŁOWIEKA GNOIĆ ZA TO, ŻE POSTAWIŁ SWOJE AUTO NA KAWAŁKU UGORU CZĘSTO ZAŚMIECONEGO I POROŚNIĘTEGO CHWASTAMI. KIEROWCA CIĘŻARÓWKI TO DOCHODOWY BIZNES, ALE WYMAGAJĄCY WIELU WYRZECZEŃ I POŚWIĘCENIA. TEN CZŁOWIEK, ABY ZAROBIĆ MUSI WALCZYĆ O KURSY Z CAŁĄ EUROPĄ I SOTNIAMI HAJDAMAKÓW. KIEROWCA JEST ZAPEWNE POLAKIEM DLATEGO JAKIEŚ PRZYBŁĘDY NA NIEGO NAGONKĘ ZROBIŁY, TO JEST PO PROSTU OBRZYDLIWE. PRZECIEŻ TAM JEST TYLE MIEJSCA DO PARKOWANIA, ŻE DLA KAŻDEGO MIESZKAŃCA KIBUCU WYSTARCZY !! JESTEM TYM WIELCE ZNIESMACZONY I ZBULWERSOWANY DOGŁĘBNIE. JESZCZE RAZ SIĘ POTWIERDZIŁO , ŻE BURACTWA I BEZMÓZGÓW NIE BRAKUJE.

Gość • Wtorek [19.12.2023, 14:01:57] • [IP: 37.47.145.**]

Gościu z IP: 31.11.129.***] zajmij się lepiej sobą, bo matoł jesteś! łatwo sprawdzić właściciela działki i jaki teren do niej należy. możesz dzwonić nawet na straż wiejską :)))))) jak będę się nudził, to jutro opalikuję cały ten pas/drogę i drutem kolczastym ogrodzę, żeby takie jełopy jak ty, nie miały wątpliwości. Swoją drogą, redakcja tego drętwego portalu publikuje wszystko, co jakiś głąby przyślą nie sprawdzając zgodności z prawdą. I gówoburza gotowa! a polactwo łaknie tanich sensacji... widać każdego można tu obsmarować bez konsekwencji.

Gość • Wtorek [19.12.2023, 13:52:27] • [IP: 176.221.122.**]

Normalne...Widac Polak, zlosliwi sa ludzie, lubia krwi natruc innym, potem beda szukac pomocy...warto przeczytac sobie Opowiesc Wigilijna i zasrtanowic sie nad sensem zycia

Gość • Wtorek [19.12.2023, 13:34:00] • [IP: 37.47.182.***]

frajerstwo sie szerzy lumpy spod budki z piwem telefon znalazly i sie pruja spoleczniaki

Oglądasz 1-25 z 54
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■