POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [05.12.2023, 16:42:31] • Świnoujście

Mężczyzna zakłócał ciszę na klatce budynku

Mężczyzna zakłócał ciszę na klatce budynku

fot. Czytelnik

W jednym z budynków przy ulicy Kościuszki przebywał mężczyzna, który zakłócał ciszę. Było to na tyle dokuczliwe, że któryś z lokatorów postanowił wezwać Policję.

Krzyczący, tuż przed godziną 23.00, tak uprzykrzał życie mieszkańców budynku, że jeden z nich powiadomił Policję. Zanim jednak funkcjonariusze podjęli działania, zgłoszenie zostało wycofane.

- W dniu 22 listopada 2023 roku, około godziny 22:49, policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu otrzymali zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który ma krzyczeć na klatce budynku przy ulicy Tadeusza Kościuszki. Interwencja została odwołana przez zgłaszającego- informuje st. sierż. Kamil Zwierzchowski z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 28, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-28 z 28

Gość • Sobota [09.12.2023, 19:00:36] • [IP: 92.118.164.***]

Na kościuszki cyganie i ich polscy pomagierzy rozprowadzają dopalacze. Jest tam ogromne stężenie narkomanów. Wcześniej działał w okolicy Gracjanek.

Gość • Piątek [08.12.2023, 15:18:49] • [IP: 87.147.37.***]

jaka armia kosciuszki ̣⨪-ha ha chyba 8i z 7 kosciuszki babcie dziadki popili z mlodzieza i walczyli, ta ulica synna tak jak steyera, krzywa, kujawska, platan, i inne nic nowego, czyzby nowy dzielnicowy niedaje rady brakuje m.k.atak ogolnie niemojesprawy pilnuje swego nosa nie cudzego.

Gość • Czwartek [07.12.2023, 23:15:41] • [IP: 89.64.17.***]

Święty Mikołaj się narąbał od pracy

Gość • Czwartek [07.12.2023, 13:56:22] • [IP: 176.221.122.***]

ktoś wie kto to ??

Gość • Środa [06.12.2023, 20:39:40] • [IP: 37.248.215.**]

Odwala mu od oglądania Magdy Gessler i Wojewódzkiego. Rzyg.

Gość • Środa [06.12.2023, 18:41:38] • [IP: 176.221.122.***]

12 - zawszony pachołek putina

• Środa [06.12.2023, 18:37:09] • [IP: 164.127.248.***]

Na Krzywej tak pies wył ostatnio kilka dni jak jechałem na działkę że zastanawiałem się czy wezwać służby, bo chyba działa mu się krzywda, może ktoś z sąsiadów zareagował bo ja, żałuję że nie zadzwoniłem na policję lub straż miejską od tego przecież są.

Gość • Środa [06.12.2023, 13:36:01] • [IP: 37.248.166.***]

Robuś na osiedlu zachodnim krzyczał co noc i nie mogli sobie z nim poradzić.

Gość • Środa [06.12.2023, 12:04:17] • [IP: 178.238.251.***]

sam, jestes, durniem.z, platformy.

Gość • Środa [06.12.2023, 08:51:43] • [IP: 185.210.38.*]

a ja uwielbiam głośnych słuchaczy muzyki. Cały blok MUSI też tego słuchać. Nie rozumiem tego, jak chcesz słuchać głośno muzy kup sobie słuchawki i daj tyle czadu że aż ci bębenki w uszach rozsadzi. Nie zmuszaj innych by słuchali.

Gość • Środa [06.12.2023, 07:41:55] • [IP: 5.173.194.***]

12 pisowski dureń śmieje się ze swojego" dowcipu", fakt, jesteś żałośnie śmieszny.

Gość • Środa [06.12.2023, 07:29:13] • [IP: 185.210.36.***]

standard pewnie pijany Ukraiński bohater wojenny który ukrywa się w Polsce zamiast walczyć za swój kraj.Tych bohaterów można spotkać przed klatką a pozostałości po nich również

Gość • Środa [06.12.2023, 06:50:40] • [IP: 178.238.252.**]

Miło, że dobrze się skończyło.

Gość • Wtorek [05.12.2023, 21:28:22] • [IP: 46.113.12.***]

17:54:24]•[IP:176.221.122.***] Zgadza się i na Madagaskar, razem z twoją matką, ojcem, o babce nie wspomnę. Fanatyku Olafku Scholzcyku itp.🤣🤣🤣

Gość • Wtorek [05.12.2023, 20:28:28] • [IP: 176.221.123.***]

To pewnie pod ósemką. Wszyscy słyszą, nikt nie zgłasza.

Gość • Wtorek [05.12.2023, 20:20:08] • [IP: 176.221.122.***]

Co to znaczy odwołana, zgłoszenie np. o zabójstwie tez mocna odwołać?

Gość • Wtorek [05.12.2023, 20:18:20] • [IP: 37.47.150.*]

Radek, co tam się dzieje?

Gość • Wtorek [05.12.2023, 19:58:14] • [IP: 108.30.203.***]

122 wiatrak simensa zakręcił mu w głowie

Gość • Wtorek [05.12.2023, 19:50:34] • [IP: 78.10.206.**]

Ciekawe dlaczego tak...? Raz tak, raz tak.

pionier52 • Wtorek [05.12.2023, 19:11:59] • [IP: 92.118.166.**]

aby publikować nasze dane osobowe musi wyrazić zgodę sad a nie jakiś adwokacina nie wiadom skąd... trzeba podać do sądu tego adwokacinę i tego co podał dane osobowe osób bez zgody sądu..teź mam wykształcenie prawnicze i wiem co mówie..ci co otrrymali, , wezwania''do tzw przeprosin...zbierzczie się i wystąpcie do sadu.

Gość • Wtorek [05.12.2023, 18:39:30] • [IP: 104.28.114.**]

To ten sam co z nożem biegał? Będzie tragedia przez niedopilnowanie milicji?

Gość • Wtorek [05.12.2023, 18:36:05] • [IP: 178.238.250.***]

Oj ci mężczyźni.

Gość • Wtorek [05.12.2023, 18:28:00] • [IP: 37.47.184.***]

Proszę państwa polska to nie jest kraj bezprawia niech policja go ukarze mocną karą do lasu na Karsibór z nim do więzienia z nim posuną go w pupę to zrozumie gnój jeden

Gość • Wtorek [05.12.2023, 17:54:24] • [IP: 176.221.122.***]

Pisofil przepił 500+ i skamlał.Jeszcze parę dni, będą łapani jako narodowi socjaliści i na Madagaskar.

Gość • Wtorek [05.12.2023, 17:12:25] • [IP: 37.248.224.***]

Bunga Bunga -to po ch... Wzywał tą policję.

Gość • Wtorek [05.12.2023, 17:06:31] • [IP: 31.11.128.***]

Armia z Kościuszki, hahaha

Gość • Wtorek [05.12.2023, 16:46:19] • [IP: 92.118.167.**]

Niech zabuli teraz zgłaszający pajac

Gość • Wtorek [05.12.2023, 16:46:05] • [IP: 31.0.62.***]

Po prostu bohater krzyków i awantur chyba uciekł, albo zabarykadował się we własnym domu i siedział już cicho.

Oglądasz 1-28 z 28
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■