POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [02.12.2023, 13:33:08] • Świnoujście

Uwaga na zapadające się kafle przy ozdobnej fontannie w Świnoujściu!

Uwaga na zapadające się kafle przy ozdobnej fontannie w Świnoujściu!

fot. Czytelnik

Prosimy o ostrożność! Otrzymaliśmy zdjęcia od jednego z mieszkańców miasta, przedstawiające niebezpieczną sytuację na Placu Wolności, tuż przy ozdobnej fontannie LED, która została wystawiona z okazji świąt Bożego Narodzenia.

Fontanna ta, będąca atrakcją świąteczną, zastępuje tradycyjną fontannę, która w tym okresie jest nieaktywna. Niestety, pojawił się poważny problem: w jednym z miejsc przy fontannie zapadają się kafle. To zagrożenie jest szczególnie niebezpieczne dla najmłodszych oraz dla osób poruszających się po tym obszarze, gdyż istnieje ryzyko skręcenia nogi lub innego urazu.

To nie pierwszy raz, kiedy taka sytuacja ma miejsce w tym miejscu. Nasz czytelnik, przesyłając zdjęcie, chciał ostrzec innych mieszkańców oraz odwiedzających, aby zachowali szczególną ostrożność, zwłaszcza że nadchodzące opady śniegu mogą dodatkowo zasłonić i ukryć wspomniane niebezpieczeństwo, tworząc potencjalną "pułapkę".

Uwaga na zapadające się kafle przy ozdobnej fontannie w Świnoujściu!

fot. Czytelnik

Apelujemy o jak najszybszą interwencję w celu naprawy uszkodzonego miejsca i zabezpieczenia terenu, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim korzystającym z tego popularnego miejsca spotkań i odpoczynku.

Prosimy mieszkańców i turystów o zachowanie ostrożności w pobliżu fontanny i zgłaszanie wszelkich obserwowanych niebezpieczeństw odpowiednim służbom. Bezpieczeństwo jest najważniejsze, zwłaszcza w okresie świątecznym, kiedy to wielu z nas spędza czas na zewnątrz, ciesząc się świątecznymi dekoracjami i atmosferą.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 27, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-27 z 27

Gość • Środa [06.12.2023, 11:13:31] • [IP: 149.156.152.***]

To chyba nie tyle złe Wykonanie, ile Lekkomyślność służb miejskich i innych użytkowników. Takie zapachnięte płyty fontann tryskaczy, to standard w wielu miastach. ta płyta nigdy nie utrzyma zamiatarki, śmieciarki, Ciężarówki. a Wielokrotnie kierowcy pojazdów komunalnych skracają sobie droga. i fontanna zapada się. .

Gość • Niedziela [03.12.2023, 17:49:49] • [IP: 176.221.122.***]

Plac Syfu im. Czerwonego jasia

Gość • Niedziela [03.12.2023, 13:12:20] • [IP: 176.221.122.**]

Wrocic do tego co bylo a nie rozpadajaca sie juz plaze w srodku miasta mamy

Gość • Niedziela [03.12.2023, 12:17:19] • [IP: 176.221.123.***]

Od poczatku krytykowano plac za tandetne materiały i niechlujne wykonastwo. No i mamy skutki tego niedbalstwa.

Gość • Niedziela [03.12.2023, 09:25:55] • [IP: 89.151.32.***]

No to niech Antczak weźmie się do roboty.

Gość • Sobota [02.12.2023, 22:23:50] • [IP: 37.8.230.**]

W TYM MIEŚCIE TO NA WSZYSTKO UWAGA!!

• Sobota [02.12.2023, 22:08:22] • [IP: 176.221.123.***]

NIEZŁY BURDEL PICOWSKA SZAJKA SZPRYCOWNIKÓW DAŁNOWNIKÓW Z NASZEGO KAGANATU ZROBIŁA.

troll • Sobota [02.12.2023, 21:19:30] • [IP: 178.238.252.***]

Miejskiego dyktatora okręcić taśmą odblaskową i postawić na zapadlisku.

Gość • Sobota [02.12.2023, 20:29:00] • [IP: 176.221.122.***]

Beton Platz... jest odzwierciedleniem całego tego miasta. prowizorka fuszerka i inne, nie będę mówił co

Gość • Sobota [02.12.2023, 19:37:43] • [IP: 89.151.33.***]

Każda nieruchomość musi mieć dostęp do drogi publicznej. Była droga i rondo, komu to przeszkadzało? Czasami łapy nie maczał ten ze Szczecina?

Gość • Sobota [02.12.2023, 19:17:12] • [IP: 2.106.93.**]

Jest „pięknie” na tym Betonplacu.

Gość • Sobota [02.12.2023, 18:54:49] • [IP: 178.238.252.***]

NA TEJ CHOINCE POWIESIC TE OSOBE, KTORA ZADECYDOWALA BY WYBETONOWAC TEN KAWALEK MIASTA!!OD STRONY POCZTY ROSL OLBRZYMI KRZEW TAMARYSZKU-PIEKNIE KWITNACY, DAWALA CIE, MOGLY TAM STAC 3 LAWECZKI I AQKURAT BYL W TAKIM MIEJSCU, ZE NIKOMU NIE PRZESZKADZAL!!TYLKO JAKIS BETONOWY LEB WYMYSLIL BY GO USUNAC!!NA TYM PLACU JEST KILKA NIEBEZPIECZNYCH MIEJSC-DREWNIANE PODESTY NON STOP SLISKIE!!LUDZIE SIE PRZEWRACAJA, STOPNIE TERAZ ZASNIEZONE OSOBY SLABOWIDZACE, DZIECI, POTYKAJA SIE, PRZEWRACAJA.KOSZMAR!!JEZELI WIZJONEREM BYLA TA SAMA ISTOTA, KTORA ZAFUNDOWALA PRZECIAJACY TUNEL TO DLACZEGO JESZCZE W UM?!

Gość • Sobota [02.12.2023, 18:42:40] • [IP: 185.143.222.***]

Wiadomo, prowincja... U nas, w Warszawie takie rzeczy są nie do pomyślenia. No, ale mamy u władzy ludzi myślących, o których na wsi trudno. Współczuję mieszkańcom.

Gość • Sobota [02.12.2023, 17:55:42] • [IP: 176.221.122.***]

Taka jakość wszystkich inwestycji ! Miasto które nasze pieniądze wydaje, nie pilnuje jakości, nie odbiera robót zanikających, więc wykonawcy walą ich po rogach na łbach. Płyty położono bez właściwej podbudowy, czyli w stanie wiszącym i teraz strach się bać. Rodzice nie powinni wpuszczać tam swoich dzieci, a specjalista z działu na Karsiborskiej powinien wywiesić tablice ostrzegawcze zakazujące wstępu.

Gość • Sobota [02.12.2023, 17:52:30] • [IP: 37.47.178.**]

A jakby tak tamtędy szła sobie staruszka ? A to mogła być przecież akurat wasza matka ! Albo gdyby tak tamtędy szła sobie procesja ?

Gość • Sobota [02.12.2023, 17:29:39] • [IP: 176.221.123.***]

Cała ta prowizorka już się sypie!

Gość • Sobota [02.12.2023, 16:08:48] • [IP: 46.112.0.***]

Dramat z tym całym placem.

Gość • Sobota [02.12.2023, 16:05:55] • [IP: 46.205.215.**]

Świnoujście to miasto biznesmenów. Nawet na fontannie mogą lody kręcić (i nie tylko). Dlatego upadł Hortex.

Gość • Sobota [02.12.2023, 15:54:00] • [IP: 37.109.164.**]

Postawić czytelnika niech ostrzega ludzi.

Gość • Sobota [02.12.2023, 15:47:03] • [IP: 178.238.246.***]

Koparka niech tam jeszcze wjedzie to będzie ok

Gość • Sobota [02.12.2023, 15:34:51] • [IP: 5.173.194.***]

POSTAWCIE W TYM MIEJSCU CHOINKE I NIKT TAM NIE DEPNIE

Gość • Sobota [02.12.2023, 15:32:40] • [IP: 5.173.194.***]

KIEDYS W TYM MIEJSCU BYLY KIBLE WIADOMO OCO CHODZI GOWNO

Gość • Sobota [02.12.2023, 15:26:51] • [IP: 46.113.12.***]

Beton się kruszy. To dobry znak przed wyborami. Betonowej lali mówimy dość!

Gość • Sobota [02.12.2023, 15:17:11] • [IP: 78.10.206.**]

"Beton Plac"

Gość • Sobota [02.12.2023, 15:15:48] • [IP: 5.173.27.***]

odwaznie stwierdzenie -ozdobne :) juz na dokumencjie miasta rytm filmowcy zrobili z drona ten obraz nedzy i rozpaczy nazywane placem wolnosci(budowy)

Mieszkaniec • Sobota [02.12.2023, 15:00:22] • [IP: 83.26.246.***]

Przyroda domaga się odgruzowania!! A nie wszystko zabetonować

Gość • Sobota [02.12.2023, 13:36:30] • [IP: 78.10.225.***]

Sam apel to mało. Trzeba odgrodzić miejsc niebzpieczne.

Oglądasz 1-27 z 27
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■