POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [29.11.2023, 21:27:28] • Świnoujście

Spółkowe szacher – macher

Spółkowe szacher – macher

fot. iswinoujscie.pl

Kilka dni temu portal informował o przeprowadzeniu transakcji kupna – sprzedaży lokalu użytkowego po dawnym salonie EMPIK i jak wspominają starsi mieszkańcy wcześniej działającego też w tym miejscu baru mlecznego „Małgosia” zlokalizowanego przy ul. Armii Krajowej 8.

Lokal ten znajdował się w zasobach spółki miejskiej TBS Lokum. Spółka kilkukrotnie ogłaszała możliwość zbycia 206-metrowego lokalu. Chętnych nie było. Kilka tygodni temu lokal jednak nabył Szpital Miejski Sp. z o.o. Redakcja wystąpiła i otrzymała informację, że Szpital zapłacił za lokal kwotę 1.188.200 zł.

Spółkowe szacher – macher

fot. Sławomir Ryfczyński

W lokalu tym prezes Szpitala Dorota Konkolewska zamierza otworzyć gabinety specjalistyczne.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 53, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 53

Gość • Czwartek [30.11.2023, 09:29:01] • [IP: 77.252.46.***]

Na Dąbrowskiego są wolne lokale a jest to ścisłe centrum miasta.

Gość • Czwartek [30.11.2023, 09:28:01] • [IP: 37.47.181.***]

Jeśli szpital zainwestował żeby w końcu przynosić zyski, to czemu nie? Może dzięki tej inwestycji która zwróci się z czasem szpital zacznie zarabiać na siebie.

Gość • Czwartek [30.11.2023, 09:20:18] • [IP: 94.42.121.**]

Sztuczne reperowanie budżetu TBS LOKUM?

Gość • Czwartek [30.11.2023, 09:02:01] • [IP: 89.151.38.**]

Przecież to jest tylko i wyłącznie" macherstwo" księgowe. To znaczy miasto swoje pieniądze przełożyło ze swojej prawej kieszeni do lewej. Jedna spółka miejska nie dała rady tego sprzedać, to druga zagospodaruje na własne potrzeby. Lokum pozbyło się kłopotu.

Gość • Czwartek [30.11.2023, 08:44:12] • [IP: 145.224.65.***]

A co z parkingiem, dla pacjentów?

Gość • Czwartek [30.11.2023, 08:40:19] • [IP: 176.221.123.***]

Zadłużony szpital kupuje? lokal od miasta!? A skąd prezes Konkolewska miała pieniądze na kupno? Wypracowała zysk? Proszę redakcję aby poinformowała o tej sprawie prokuraturę.

Gość • Czwartek [30.11.2023, 08:39:43] • [IP: 185.210.38.**]

A Pani Prezes w godzinach pracy wychodzi ze swoim pieskiem, " czy bez pieska..." Co na to rada nadzorcza i właściciel tbs-u?

Gość • Czwartek [30.11.2023, 08:34:44] • [IP: 185.210.38.**]

Wcale się nie zdziwię jak niedługo będzie tam silny akcent niemiecki.

Gość • Czwartek [30.11.2023, 08:17:30] • [IP: 176.221.122.***]

Gość • Czwartek [30.11.2023, 08:01:13] • [IP: 77.88.191.***] Niech startuje, wyborow nie wygra a moze chociaz zrezygnuje z funkcji prezesa nim ja nowy prezydent wywali na bruk i trafi tam ktos kompetentny.

Gość • Czwartek [30.11.2023, 08:01:13] • [IP: 77.88.191.***]

tu będzie mieścił się lokal komitetu wyborczego Doroty KONKOLEWSKIEJ startującej w kwietniu na urząd prezydenta miasta

Gość • Czwartek [30.11.2023, 07:49:00] • [IP: 78.30.80.***]

Ciekawe sformułowanie" przeniosła własność za cenę" w sklepie kupując pół litra teą przenosimy własność za cenę? Dopiero po wypiciu okazuje się, że to była rynkowa cena sprzedaży.

Gość • Czwartek [30.11.2023, 07:44:03] • [IP: 2.106.93.**]

Fiu fiu……to szpital ma swoje pieniądze? Podobno zadłużony? Poza tym kto się orientuje w cenach nieruchomości to wie, ile taki lokal w centrum miasta. kosztuje ;)

Gość • Czwartek [30.11.2023, 07:14:48] • [IP: 83.11.91.**]

Znaczy Szpital bogaty skoro inwestuje

Gość • Czwartek [30.11.2023, 06:45:21] • [IP: 94.198.41.***]

Remont i adaptacja pomieszczeń pod działalność medyczną to ok. 50% ceny zakupu. Należy jeszcze doliczyć wyposażenie gabinetów. Szpital sobie poradzi, bo w końcu ma bogatego sponsora

Gość • Czwartek [30.11.2023, 06:40:59] • [IP: 92.118.166.***]

A skąd zadłużony szpital wziął kasę??!! Aaaa.. przecież to za nasze...

Gość • Czwartek [30.11.2023, 06:34:15] • [IP: 176.221.122.**]

ILE ? to jakieś jaja szpital zadłużony brak specjalistów a tu szpitalne gabinety na odległość pachnie WAŁKIEM

Gość • Czwartek [30.11.2023, 05:51:15] • [IP: 176.221.122.***]

szpital wziął kasę od miasta i zapłacił za lokal do kasy miasta nie prościej napisać że dostał za darmo

Gość • Czwartek [30.11.2023, 05:24:05] • [IP: 46.205.140.***]

W przychodni na Dąbrowskiego jest mnóstwo miejsca na poradnie specjalistyczne.Istnieje dogodny dojazd dla niepełnosprawnych i miejsca parkingowe.

Gość • Czwartek [30.11.2023, 01:23:07] • [IP: 46.205.140.***]

Ważne że prowizja wzięta.

Gość • Czwartek [30.11.2023, 00:28:02] • [IP: 18.193.124.*]

Swietnie. Do szpitala bylo daleko. Moze Dyrektorka szpitala poda jakie to poradnie beda dzialac.

Gość • Środa [29.11.2023, 22:31:31] • [IP: 176.221.123.***]

Przypominam, że zimę mamy. Chodnik powinien zostać odśnieżony. Co one tam chcą zainstalować chirurga, coby składał połamane kopyta na oblodzonym przyszpitalnym chodniku?

Gość • Środa [29.11.2023, 22:31:20] • [IP: 46.205.129.**]

Ciekawe skąd weźmie lekarzy specjalistów...

Gość • Środa [29.11.2023, 22:30:22] • [IP: 88.218.255.***]

ileeee??!!

Gość • Środa [29.11.2023, 22:29:44] • [IP: 176.221.122.***]

zadluzony szpital wyciagnal ponad milion na lokal do totalnego/kapitalnego remontu, super!

Gość • Środa [29.11.2023, 22:17:11] • [IP: 5.173.186.**]

Skąd szpital miał wolne 1.2 miliona złotych na lokal i dodatkowo na remont? Czyżby oszczędzili akonto budżetu obywatelskiego?

Oglądasz 26-50 z 53
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■