POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [28.11.2023, 13:57:42] • Świnoujście

Pożar samochodu na ulicy Matejki

Pożar samochodu na ulicy Matejki

fot. iswinoujscie.pl

Dzisiaj na ulicy Matejki stanął w płomieniach Citroen około godziny 13:30. Według relacji świadków, ogień wydobywał się z komory silnika.

Trzy jednostki straży pożarnej szybko zareagowały na sygnał. Dzięki ich błyskawicznej interwencji, pożar został opanowany, choć na miejscu było widać dużo dymu. Strażacy podjęli niezbędne kroki, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się ognia i zabezpieczyć teren.

Pożar samochodu na ulicy Matejki

fot. iswinoujscie.pl

Dodatkowo, ze względu na trudne warunki pogodowe i śliską nawierzchnię, na miejsce zdarzenia wezwano również piaskarkę. Śliskość drogi mogła stanowić dodatkowe zagrożenie, dlatego podjęto środki ostrożności.

Mieszkańcy i użytkownicy drogi w okolicy ulicy Matejki powinni zachować szczególną ostrożność. Więcej informacji dotyczących tego zdarzenia będzie udostępnionych, gdy tylko pojawią się na redakcyjnym mailu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 46, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 46

Gość • Środa [06.12.2023, 12:38:16] • [IP: 176.221.122.**]

''Ekologicznego" samochodu elektrycznego tak szybko by nie ugasili.

Gość • Sobota [02.12.2023, 02:29:11] • [IP: 5.173.178.**]

Brawa za dobra i rozlegla akcje lacznie z piaskarka. Chwala bohaterom.

Gość • Czwartek [30.11.2023, 13:27:48] • [IP: 83.0.154.***]

co wy pierdolicie nikogo z was tam nie bylo a wszyscy sie wypowiadacie

Gość • Środa [29.11.2023, 17:55:17] • [IP: 94.254.172.**]

23 👍 - sądzisz że możliwe jest nadanie jednej z ulic nazwy Grupy Morskiej?

Gość • Środa [29.11.2023, 14:45:43] • [IP: 176.93.23.***]

Ciekawe czy Grupa Morska - Cała Naprzód też gasiła...

Gość • Środa [29.11.2023, 14:08:46] • [IP: 37.248.224.***]

WD40 To środek przewodzący nie wolno go stosować do" elektryki" auta płoną potem.

Gość • Środa [29.11.2023, 11:54:22] • [IP: 176.221.122.***]

Grupa Morska brała udział w gaszeniu ?

Gość • Środa [29.11.2023, 11:33:01] • [IP: 213.155.174.***]

Fajnie jak by miesiąc padał śnieg bez przerwy i aby 10 m śniegu nasypało.

Gość • Środa [29.11.2023, 11:27:18] • [IP: 188.147.76.***]

Francuskie samochody, jak wiadomo z Paryża, dobrze się palą.

Gość • Środa [29.11.2023, 09:46:35] • [IP: 176.221.122.**]

Stara cytryna kryształka

Gość • Środa [29.11.2023, 06:15:28] • [IP: 46.205.136.***]

22:15:28] • [IP: 176.221.122.***] w innej sprawie dla kogoś innego to ty jesteś, cytuję, " debil".

Gość • Środa [29.11.2023, 00:56:09] • [IP: 176.93.88.***]

Przecie to nie Shreka auto. Shrek ma tylko rower i maskę i swojego kolegę Freda z którym robi wszystko za plecami prosiaczkowej. Oj prosiaczkowa kiedy ty w końcu pogonisz tego lumpa?

Gość • Wtorek [28.11.2023, 22:15:28] • [IP: 176.221.122.***]

widziałem go jak jechał ze skręconymi oponami przy stokrotce zamiast wysiąść i zadzwonić po lawetę to piłował to auta i takie są skutki. ... jak dla mnie debil.

Gość • Wtorek [28.11.2023, 22:04:42] • [IP: 5.173.27.***]

nie ma kasy panstwo barbara i janusz wydali na chinskie swiatelka zegar wodny i iinne zakamuflowane lapowy

Ls Omgs Bstls • Wtorek [28.11.2023, 21:33:44] • [IP: 185.210.38.**]

Ale jak to? kierowca zdążył wysiąść a straż pożarna ugasiła szybko auto na miejscu? W elektryku takie rzeczy by się nie działy...

Gość • Wtorek [28.11.2023, 21:20:08] • [IP: 89.151.34.***]

Ten facet jechał od strony urzędu miasta na awaryjnych, piłował w miejscu przód tył więc prawdopodobnie łyse opony.Już na skrzyżowaniu Matejki czuć było smród pewnie tyle tylko dojechał.

Gość • Wtorek [28.11.2023, 20:40:52] • [IP: 185.210.39.***]

Niemożliwe przecież palą się tylko elektryki:-)

Gość • Wtorek [28.11.2023, 18:48:32] • [IP: 37.47.183.***]

Zmurek nie zapłacił to firma nie wyjechała, proste i logiczne...

Paździoch • Wtorek [28.11.2023, 18:33:28] • [IP: 83.23.82.**]

Urząd Miasta tylko odśnieżone przy wejściu, pogonić straż miejska niech odśnieża cały urząd Miasta

Gość • Wtorek [28.11.2023, 18:06:33] • [IP: 178.238.252.***]

BLOKI POWINNY BYC MALOWANE FARBAMI CERAMICZNYMI, KTORE SA DROZSZE OD TEGO SYFU, KTORY PO ROKU ROBI SIE CIEMNY!!SZKODA GADAC, NIKT NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOSCI ZA TO MARNOTRASTWO!!

Gość • Wtorek [28.11.2023, 17:59:53] • [IP: 37.128.2.**]

To prawda cale miasto jedna, wielka ślizgawka.Na przystanku autobusowym na Warszowie nie dało się przejść od promu.

Gość • Wtorek [28.11.2023, 17:58:06] • [IP: 176.221.123.***]

Zima nikogo nie zaskoczyła. Remondis podobno nie ma umowy z miastem więc nie może wyjeżdżać. Dzisiejsze odśnieżanie zawdzięczamy interwencji policji. A znając oszczędne podejście UM do tematu to zlecone zostały tylko główne ulice i nic więcej... Niestety taka rzeczywistość, że naszym bezpieczeństwem zarządzają ludzie bez wyobraźni delikatnie mówiąc...

Gość • Wtorek [28.11.2023, 17:36:02] • [IP: 178.238.248.***]

Zapamiętajcie internetowi znawcy, MIASTO NIE PŁACI FIRMA NIE JEŹDZI. JAK WAM ZLE TO ŁOPATY W DŁON I POSZLI

Gość • Wtorek [28.11.2023, 17:33:21] • [IP: 91.42.187.**]

Pewniw elektryk

Gość • Wtorek [28.11.2023, 17:28:18] • [IP: 46.113.8.**]

Gdzie jest i co remondis? Czyżby nie widzieli że spadł śnieg, zaskoczenie bo to jeszcze jesień przecież. A na ulicach i chodnikach ślizgawica w biały dzień. Ruszycie te swoje piaskarki??

Oglądasz 1-25 z 46
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Serdecznie zapraszam na wspólny koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Świnoujściu i Orkiestry Wojskowej, który odbędzie się 19 lutego 2024 r. o godz. 17.00 w Sali Teatralnej MDK (wstęp wolny) ■ Projekt pod wodą: Dlaczego Park Zdrojowy w Świnoujściu nie wytrzymał deszczu? Park Zdrojowy w Świnoujściu jest znanym miejscem wypoczynku i rekreacji. Obszar pomiędzy ulicami Sikorskiego a Chrobrego został zalany wodą, co stanowi znaczny problem dla terenu, który jeszcze niedawno przechodził proces rewitalizacji. Ostatni, trzeci etap renowacji miał na celu odnowienie i przywrócenie blasku tej zielonej przestrzeni. Jednak pomimo zapewnień o kompleksowym podejściu do projektu, dzisiaj widoczne są poważne niedociągnięcia. Brak odpowiedniego systemu odwodnienia jest najbardziej widoczny w chwili, gdy deszcz pada; nie muszą to być ulewy, aby teren parku zamienił się w rozlewisko ■ W ostatni weekend (3,4 luty) zespoły ratownictwa medycznego udzielały pomocy 18 razy. Były to wezwania do zaburzeń i problemów kardiologicznych, zasłabnięć, duszności, infekcji, krwawienia z przewodu pokarmowego, udaru, jednego zdarzenia drogowego i złego samopoczucia ■