POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [22.11.2023, 18:01:28] • Świnoujście

Karetka na placu Wolności

Karetka na placu Wolności

fot. iswinoujscie.pl

Wszyscy, którzy w poniedziałkowe popołudnie przechodzili w rejonie placu Wolności, mogli zobaczyć tam karetkę pogotowia.

Ktoś zaalarmował ratowników medycznych, że na placu przebywa mężczyzna poruszający się na wózku inwalidzkim. Zaniepokojeni przechodnie, widząc, że z mężczyzną nie można nawiązać kontaktu, postanowili wezwać pogotowie ratunkowe.
Jednak po przyjeździe ratownicy nie zastali na miejscu mężczyzny, opisanego w wezwaniu.

- Mieliśmy wezwanie przed godz. 17 ale na plac Słowiański. Dotyczyło mężczyzny, który miał być na wózku inwalidzkim i z którym miał być utrudniony kontakt. Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego nie zastał jednak pacjenta na miejscu- informuje Paulina Heigel rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Czwartek [23.11.2023, 20:44:27] • [IP: 176.221.122.***]

Grupa Morska wezwała karetkę.

Gość • Czwartek [23.11.2023, 17:00:59] • [IP: 195.140.131.***]

Izba wytrzeźwień potrzebna od zaraz!!

Gość • Czwartek [23.11.2023, 16:43:47] • [IP: 37.248.214.***]

Wszyscy to widzieli. Kompletnie wszyscy. Słychać było pomruki i nawoływanie do marszu i skandowania haseł.😄😀

Gość • Czwartek [23.11.2023, 13:15:17] • [IP: 176.221.123.**]

Idzie zima. Jest sporo pustych mieszkań do zajęcia.

Gość • Czwartek [23.11.2023, 10:09:02] • [IP: 87.78.225.***]

A na placu Slowianskim meneli chlejacych na lawce.to sensacja tegomiasta.

Gość • Czwartek [23.11.2023, 08:42:20] • [IP: 37.248.158.***]

Jest w niektórych łbach silna chęć zbawiania lumpów za wszelką cenę. Oczywiście nie własnymi rękami, tylko za pomocą smartfona.

Gość • Czwartek [23.11.2023, 08:31:31] • [IP: 37.248.160.***]

Ten człowiek na wózku często przebywa w okolicach dawnej Penelopy I popija sobie piwko 🤮

Gość • Czwartek [23.11.2023, 08:12:42] • [IP: 178.238.251.**]

W centrum i na Placu Słowiańskim pełno pijaczków codziennie i policji jak na lekarstwo.Pani lumpiara pod pomnikiem zdjęła spodnie, majty i się wysikała jak gdyby nigdy nic.Tam jeszcze kwiaty po uroczystościach miejskich leżą.Tam codziennie jest z żulami amba, krajobrazowe maskotki maja się dobrze, obserwując co wyczyniają zamawiajmy do siebie karetki, bo można zawału dostać.

Gość • Czwartek [23.11.2023, 06:00:28] • [IP: 62.69.252.***]

Trzeba było mu wino kupić a nie karetkę wołać

Gość • Środa [22.11.2023, 21:32:18] • [IP: 5.173.51.**]

Ktoś wie kto to?

Gość • Środa [22.11.2023, 21:31:55] • [IP: 5.173.51.**]

To zapewne znany świnoujski kloszard

Gość • Środa [22.11.2023, 21:28:41] • [IP: 213.155.174.***]

Może cukier mu spadł.

Gość • Środa [22.11.2023, 21:21:01] • [IP: 176.221.122.**]

No mężczyzna miał być i się nie pojawił i co w tym dziwnego rozmyślił się chłop. Jak to fajnie w nie których artykułach brzmi Miał być 😂😂😂😂😂㈳
4;😂😂

Gość • Środa [22.11.2023, 21:11:34] • [IP: 46.205.136.***]

Kiedyś na ziemi gorzowskiej na szosie asfaltowej ujrzałem inwalidę zapiepshającego szybko wózkiem po faliście ukształtowanym terenie, po tymże asfalcie - wyglądało to groteskowo, jak z Kabaretu Monty Pythona lub jak z" Allo allo", albo jak z Benny'ego Hilla, który kończył wiele odcinków swojego programu gonitwą, korowodem. Ucieszona twarz inwalidy... rozwiewane jego włosy, prędkość ok.20-25 km/h... wokół pagóry, łany zbóż. Ale z respektem pomyślałem: takie mamy czasy, z inwalidami szybkimi, na wózkach z silnikami! I ten z Placu nagle odpalił i zniknął.

Gość • Środa [22.11.2023, 21:02:09] • [IP: 185.210.39.***]

Szanowny panie redaktorze to nie była fikcja i zwidy owszem człowiek na wózku był i karetka przyjechała i rozmawiała z człowiekiem Nieważne czy to bezdomny czy nie to człowiek któremu trzeba pomóc A może powinni sie panem na wózku zająć inne służby skoro jest w mieście tak znany

Moondek • Środa [22.11.2023, 20:19:50] • [IP: 5.173.178.**]

No masz ci okaz - karetka pogotowia... Spostrzegawczy ludzie mogą je zobaczyć w wielu miejscach...

Gość • Środa [22.11.2023, 19:44:08] • [IP: 37.248.153.***]

Trzeba było zabrać barana, który wezwał pogotowie. Na stałe do Choroszczy

Gość • Środa [22.11.2023, 19:00:43] • [IP: 78.10.206.**]

Prima Aprilis.

Gość • Środa [22.11.2023, 18:41:07] • [IP: 176.221.123.**]

nie ma dnia żebyśmy nie jechali do leżących na chodniku, ławce czy w klatce schodowej w 90% są po spożyciu! jedziemy zawsze, problem co zrobić z pijanym pacjentem bez obrażeń, niestety zawozimy do szpitala, tam trzeżwieje i idzie do domu albo dalej pić, koło się zamyka

Gość • Środa [22.11.2023, 18:33:12] • [IP: 178.238.246.**]

Facet przysnol sobie, ale jeśli nie było z nim kontaktu, to dobrze, ze ludzie reagują, może nasze społeczeństwo będzie uczulone na takie sytuacje, ludziom trzeba pomagać i reagować na nieszczęścia 👍🏻

Gość • Środa [22.11.2023, 18:16:17] • [IP: 37.47.184.***]

A jakby tak w rejonie placu wolności przechodziła sobie akurat staruszka ? A to mogła być przecież wasza matka ! Albo gdyby tak w rejonie placu wolności szła sobie procesja ?

Gość • Środa [22.11.2023, 18:07:52] • [IP: 46.204.5.***]

Szorti, zdarzył przetrzezwiev i się zawinol

Gość • Środa [22.11.2023, 18:07:36] • [IP: 31.60.253.***]

Ja również przechodziłam obok tego człowieka, w tym momencie wyglądało na to jakby ten pan spał, przeszła mi myśl po głowie, że może być coś nie tak, ale wracając z poczty już tego człowieka nie było.

Oglądasz 1-23 z 23
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■