POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [19.11.2023, 20:34:14] • Świnoujście

Mieszkaniec: Oświetlenie jak szachownica...

Mieszkaniec: Oświetlenie jak szachownica...

fot. Mieszkaniec

Lampy, mające rozświetlać po zmroku okolice dworca PKS, nie do końca spełniają swoją funkcję. Wprawdzie nie panują tam całkowite ciemności, ale nie wszystkie latarnie świecą. Możliwe, że jest to zamierzone i wynika z oszczędności, jednak dziwi w przypadku miejsca niedawno zmodernizowanego i oddanego do użytku. W tej sprawie napisał do naszej redakcji Mieszkaniec.

- Oświetlenie na dworcu przesiadkowym PKS działało przy odbiorze, na dzień dzisiejszy jest jak na szachownicy, chyba że w ramach oszczędności, nie wszystkie lampy działają, a szkoda.

Mieszkaniec: Oświetlenie jak szachownica...

fot. Mieszkaniec

"Najciemniej pod latarnią"? - to wszystko możliwe...

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 20, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-20 z 20

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 20:43:27] • [IP: 185.210.39.**]

Czepiacie się. To co było wcześniej to jeden syfa teraz przynajmniej można zaparkować.

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 17:28:19] • [IP: 37.248.211.***]

Dziadek pewnie chodzi w przeciwsłonecznych okularach. Zjeb jakiś 😄😄😄

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 14:52:38] • [IP: 37.47.140.***]

[20.11.2023, 09:49:11] • Dla mnie i dla Ciebie nie jest, ale dla innych może jest to astronomiczna kwota. Patrz na innych nie na siebie. A jeśli chodzi o 'weź się do roboty" to oświadczam że solidnie pracuję i mam się dobrze.

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 11:43:06] • [IP: 46.112.0.***]

W poprzedniej informacji zachwalacie Wolin i wolińska więżę- to zapraszam spacerkiem po zmroku po Wolinie... Ciemno i dymno

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 11:14:28] • [IP: 176.221.122.**]

Dzięki temu, że w nocy jest tak widno jak w dzień, mamy smog, pyły, szadze, trucizny i w konsekwencji, , efekt cieplarniany, ,. A MOŻE BY TAK WRÓCIĆ DOMINIONYCH CZASÓW I KŁAŚC SIĘ RAZEM Z KURAMI. ..

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 10:44:08] • [IP: 95.91.212.***]

Piereszy raz widzé dworzec w Swinoujsciu : ale jestem pod wrażeniem (ład i pożądek to się chwali !! Pozdrawiam

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 09:49:11] • [IP: 176.221.122.***]

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 09:26:43] • [IP: 37.47.140.***] To sie wez do roboty. 200zl/miesiac za prad to nie jest jakas astronomiczna kwota

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 09:26:43] • [IP: 37.47.140.***]

Szanowny mieszkańcu, gdy od stycznia 2024r uwolnią ceny energii, żadnych tarcz osłonowych już nie będzie, to nie tylko dworce będą oświetlane w" szachownicę". W ramach" zielonego ładu" w domach przy świeczkach ludzie będą funkcjonować, bo na opłaty ich nie będzie stać. Po co więc rozkminiać oświetlenie jakiegoś dworca, bez sensu.

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 09:15:49] • [IP: 89.151.32.***]

Człowieku nudzisz się w domu to pomóż sprzątać miasto a nie wypisujesz bzdury

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 09:01:19] • [IP: 192.42.116.***]

Był fajny duży plac, ale oczywiście i to musiała tłuk" betoniara" z debilem" gumolepem" spierdolić.

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 06:47:39] • [IP: 46.205.215.**]

Do 5.173.3 - nie bój się. Tobie nic nie grozi. Ofermy batalionowe nie idą do wojska. Nawet przy klawiaturze jesteś miernotą i robisz błędy.

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 01:43:54] • [IP: 178.238.251.***]

a dlaczego o godzinie 21.30 pozamykane dworce PKS IPKP wczoraj padał deszcz i pasażerowie mokli bo wszystko było pozamykane. I jeszcze jedna sprawa wczoraj o 21.25 ludzie biegli z pociągu do promu a prom odbił o 21.30 wg rozkłady nie poczekał na ludzi którzy dosłownie biegli żeby wejść no i oczywiście ok 40 osób czekało pół godziny na następny prom w tym przypadku nic się nie zmieniło

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 01:10:30] • [IP: 62.69.229.**]

Łojejku! Ruch jak na marszałkowskiej! W zasadzie można by było jeszcze trochę ograniczyć oświetlenie. Zdjęcia zrobione chyba z bazy rybackiej. Sami nie mają oświetlenia, to chcą żerować na miejskim.

Gość • Niedziela [19.11.2023, 23:58:34] • [IP: 176.221.123.***]

Upsss, te zdjęcia pokazują zaśnieżenie??

Gość • Niedziela [19.11.2023, 23:52:03] • [IP: 5.173.3.***]

W komunistycznej polsce służba wojskowa trwała 2 lata a w katolickiej Polsce wojsko jest obowiązkowe.

Gość • Niedziela [19.11.2023, 22:01:18] • [IP: 5.173.3.***]

W komunistycznej polsce służba wojskowa trwała 2 lata. Teraz jest katolicka polska a służba wojskowa jest obowiązkowa

Gość • Niedziela [19.11.2023, 21:57:51] • [IP: 37.248.163.**]

No to zaraz miasto zamknie basen rybacki za te zdjęcia haha

Gość • Niedziela [19.11.2023, 21:50:01] • [IP: 176.221.123.**]

skoro i tak tam nic się nie dzieje, bo promy pływają prawie puste, to po co mają wszystkie latarnie świecić? tak samo po co wydawali tyle kasy i budowali parking przy dworcu skoro stoi pusty przez tunel?

Gość • Niedziela [19.11.2023, 21:44:15] • [IP: 5.173.174.**]

PRZECIESZ JASNO JEST NIE POTRZEBA WIECEJ SWIATEL MARUDZICIE JAK ZWYKLE

Gość • Niedziela [19.11.2023, 21:20:12] • [IP: 83.26.246.***]

Mieszkaniec...zapal sobie światło na cały dzień i noc i nie gaś... Inaczej powiesz jak dostaniesz rachunek:)

Oglądasz 1-20 z 20
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■