POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [18.11.2023, 11:35:29] • Świnoujście

Powyborczy bałagan

Powyborczy bałagan

fot. Mieszkaniec

Piękna pogoda sprzyja jesiennym spacerom tym bardziej kiedy po wielu skargach mieszkańców na nieoczyszczone chodniki, ekipa sprzątająca zabrała się za porządki. Wszystko było by już cudownie gdyby nie poniszczone plakaty kandydatów które straszą przechodniów.

Mimo wyznaczonego czasu na usunięcie banerów i plakatów kampanijnych który upłynął dnia 15.11.2023, plakaty nadal widnieją w wielu miejscach naszego miasta, co ciekawe tylko plakaty ponieważ banera raczej nie uświadczymy z powodów finansowych. Po prostu trzeba za nie płacić. Plakaty są tańsze.

Powyborczy bałagan

fot. Mieszkaniec

Mieszkańcy są zmęczeni przedwyborczą gonitwą polityków o stołki a niestety nadal muszą oglądać twarze od których może po prostu chcą odpocząć. Plakaty nadal widnieją na os. Posejdon, jest to tym bardziej dla części mieszkańców przykre, że niektórzy zawiedli mieszkańców osiedla przy uchwalaniu planu zagospodarowania, np. tym iż byli za budową apartamentowców zamiast hali widowiskowo - sportowej.

Powyborczy bałagan

fot. Mieszkaniec

Czas zacząć dbać o porządek i przestrzeganie prawa na własnym podwórku.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 42, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-42 z 42

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 16:19:53] • [IP: 176.221.122.***]

[IP: 176.221.123.***] Buahahha idziecie komuchy zawszone siedzieć i żaden żałosny jazgot tego nie zmieni. Wyborcy pisuaru od ruskich różnią się TYLKO I WYŁĄCZNIE miejscem zamieszkania. Bezwolne i nie grzeszące inteligencją bydło pańszczyźniane.

Gość • Niedziela [19.11.2023, 18:58:57] • [IP: 89.151.38.***]

Przy promie wisi i ona, i Agatowska. To portalowi przeszkadza mniej?

Gość • Niedziela [19.11.2023, 18:03:10] • [IP: 176.221.123.***]

w Kwietniu Wybory do Sejmu RP

Gość • Niedziela [19.11.2023, 17:42:20] • [IP: 46.205.128.***]

Juz dawno plakaty tej pani powinny pozbierane. Czy będzie kara dla pani kandydatki

Gość • Niedziela [19.11.2023, 15:23:31] • [IP: 176.221.122.**]

Dobra pogoda deszczowa- plakaty same zejda

Gość • Niedziela [19.11.2023, 13:41:56] • [IP: 78.10.206.**]

Brudaska.

Gość • Niedziela [19.11.2023, 11:57:13] • [IP: 176.221.123.***]

Jabłońska posprzątaj po sobie mam nadzieję że cię nie wybrali

Gość • Niedziela [19.11.2023, 00:17:17] • [IP: 176.221.122.**]

kultura jabłoka i to są efekty.

Gość • Sobota [18.11.2023, 23:19:49] • [IP: 46.205.136.**]

21:03 - nie mam ulubionej partyjki, mam w swiadomości znienawidzone ekspozytury obcych interesów jak N.Lewica i PO. Ci, którym prokuratura nie stawia zarzutów są tylko w twojej wyobraźni, w twoim chciejstwie. Czas przyszły zdecydowanie niedokonany i wymarzony wg propagandy Tusk Vision Network.

Gość • Sobota [18.11.2023, 22:40:47] • [IP: 88.218.253.***]

pani doktor, czy może pani usunąć plakaty ?

Gość • Sobota [18.11.2023, 21:56:46] • [IP: 176.221.122.***]

wygrani są w sejmie a przegrani wiszą na słupach

Gość • Sobota [18.11.2023, 21:03:52] • [IP: 37.109.162.***]

46.205.136. Zapomniałeś o tym ułaskawionym przez twojego prezydenta, oraz tych z twojej ulubionej partyjki przeciwko którym twoja prokuratura nie wszczyna śledztwa.

Gość • Sobota [18.11.2023, 21:02:42] • [IP: 176.221.123.***]

[18.11.2023, 14:34:03] • [IP: 46.205.136.***] To nie był cud wyborczy. Wszystko zostało dogadane w PO aby kolesia chronił immunitet i nie został skazany. Podobnie jak już drugą kadencję immunitet chroni Gawłowskiego i Grodzkiego z PO. Ale z Giertychem to już cud był prawdziwy. Bo po wyborach cudownie wyzdrowiał z ciężkiej choroby, przestał się ukrywać za granicą i wrócił do Polski chroniony już immunitetem. Inny cud to koalicja PSL z PO. Bardzo się różnią. Ale dla partyjnych interesów PSL będzie popierać skrobanki, in vitro, " śluby" zboczeńców, przywrócenie SB-kom przywilejów i co tylko PO wymyśli. Nie będzie im to przeszkadzać aby udawać przed biskupem jak bardzo są za Kościołem, prawie jak rolnicy. O Polsce i nas to już zapomnieli, a szkoda.

Gość • Sobota [18.11.2023, 20:35:56] • [IP: 178.238.246.**]

Są odpowiednie służby w mieście które po 15.11 powinny nałożyć mandaty na osoby i kluby że słupów ogłoszeniowych.

Gość • Sobota [18.11.2023, 20:25:01] • [IP: 46.205.136.***]

17:50. ..188.147.13.*** operujesz czasem przyszlym zdecydowanie niedokonanym, a te nazwiska są FAKTAMI, nie życzeniami smierci politycznej, znasz je? Grabarczyk, Nowak, Baniak, Gawłowski (wspomnianego Karpinskiego juz znasz), Neumann, Pinior, a wczesniejsze Sawicka, Chlebowski, Drzewiecki, Giertych. Ministrowie gabinetu Tuska, jeden z wyrokiem, inni z powaznymi zarzutami, w areszcie lub na kaucji, poslowie, jeden senator PO (ten akurat w wiezieniu), jeden z listy PO, nie w partii z zarzutami, będacy za granicą...

Gość • Sobota [18.11.2023, 19:59:12] • [IP: 81.219.101.*]

Proszę posprzątać i obciążyć widać na plakatach.

Gość • Sobota [18.11.2023, 19:27:00] • [IP: 176.221.123.***]

Jabłońska do ROBOTY !! Straszy plkatami przechodniów.

Gość • Sobota [18.11.2023, 19:24:11] • [IP: 87.78.225.***]

Zajmijcie sie zasranymi trawnikami i chodnikami a nie od kilku dni wiszacymi plakatami?

Gość • Sobota [18.11.2023, 18:11:19] • [IP: 176.221.123.***]

A Swinoujście płacie za posprzątanie za Jabłońską, niech POsprząta sama

Gość • Sobota [18.11.2023, 18:00:15] • [IP: 188.147.13.***]

136*** on tylko zwolnił miejsce, a będzie potrzebne nie jedno, powtarzając twoje słowa dla pewnych" pachołków"którzy nawet przez swoich kolegów z PiS nazywano, " tłustymi kotami". Jak każdy zwolennik partii zwanej sic! Prawo i sprawiedliwość, wszędzie widzicie nieprawidłowości tylko wy jesteście" kryształy". Ciekaw jestem czy ty jak zaczną się rozliczenia będziesz mógł napisać myliłem się i powiedzieć przepraszamy!?!?!? Amen 🌴

Gość • Sobota [18.11.2023, 17:50:50] • [IP: 188.147.13.***]

136*** on tylko zwolnił miejsce, a będzie potrzebne nie jedno, powtarzając twoje słowa dla pewnych" pachołków"którzy nawet przez swoich kolegów z PiS nazywano, " tłustymi kotami".

Gość • Sobota [18.11.2023, 17:34:26] • [IP: 92.118.167.***]

No i'm to nie przeszkadza już ich nie dotyczą kary to nie trzeba teraz są ważni teraz cicho sza nie należy się wychylać bo. ...

Gość • Sobota [18.11.2023, 15:57:47] • [IP: 37.47.241.***]

Posprzątać i obciążyć kosztami !!

Gość • Sobota [18.11.2023, 15:24:16] • [IP: 5.173.153.**]

Wiadomo, że tylko agatowska na drugi dzień po wyborach wlasnorecznie pozdejmowała swoje plakaty. I jeszcze umyła gorąca woda i płynem miejsce gdzie wisiały.

Gość • Sobota [18.11.2023, 14:34:03] • [IP: 46.205.136.***]

Powyborczy bałagan to jest np.w kwestii" z celi do Brukseli",. Były minister rządu Tuska, Karpiński dzięki przypadkowi wyszedł z aresztu, by objąć stanowisko europosła, bo inny systemowy pachoł PO został poslem, a wygasl inny mandat europosła. Karpiński dalej by siedział w ciupie ale pomogł mu opisany przypadek, któremu być może pomogła zakulisowa intryga, cytuję Bochenka: ●●"Pan Krzysztof Hetman – europoseł 3 Drogi – zrezygnował z mandatu europosła, trafił do polskiego parlamentu, zwalniając tym samym mandat europoselski. W jego miejsce miała wstąpić Joanna Mucha, która po dłuższym namyśle zrezygnowała z objęcia mandatu europejskiego. To też zastanawiające i czy to nie jest tak – o tym bardzo często się mówi na korytarzach sejmowych – że Joanna Mucha zrobiła to za obietnice teki ministerialnej?"

Gość • Sobota [18.11.2023, 14:31:29] • [IP: 176.221.122.**]

Biedniutkie to miasteczko, nie ma władzy żadnej, bo gdyby była jakakolwiek , to ta dukająca na sesjach niewiasta własnymi pazurami by te plakaty zrywała, żeby obronić się przed kolegium ds. wykroczeń !!

Gość • Sobota [18.11.2023, 14:26:06] • [IP: 62.69.229.**]

jakoś jest tak, że odkąd pamiętam, po wyborach zawsze pozostaje pełno śmieci wyborczych. A prawo nakazuje komitetom wyborczy usuwanie tego barachła od razu po wyborach. Teoretycznie miasto mogłoby posprzątać i obciążyć kosztami komitety wyborcze. Ale jak to Jabłońska będzie karać Jabłońską?

𓄃 • Sobota [18.11.2023, 14:13:40] • [IP: 78.10.206.**]

Ciecie ze straży wiejskiej swoich nie ruszają.

𓄃 • Sobota [18.11.2023, 14:09:47] • [IP: 78.10.206.**]

🤮🤮🤮

Moondek • Sobota [18.11.2023, 13:58:33] • [IP: 5.173.196.***]

Mnie nie straszą... Straszy mnie indolencja pisarska...

Gość • Sobota [18.11.2023, 13:27:36] • [IP: 46.205.136.*]

Ona wyglądem straszy nie tylko na plakatach.

Gość • Sobota [18.11.2023, 13:20:16] • [IP: 109.42.114.**]

Nie straszę tylko plakaty jeszcze inne rzeczy straszą Świnoujściu tak jak naprzklad Tunel.😂

Gość • Sobota [18.11.2023, 13:10:39] • [IP: 37.248.211.***]

Jabłońska wisi podarta na każdym słupie. Taka nieporządna kobieta, że przed wyborami wszędzie było jej pełno, a po przegranych wyborach już ma gdzieś wykonanie swojego obowiązku. Trzeba złożyć zawiadomienie do prokuratury. Powinna też dostać rachunek za sprzątanie tego bajzlu.

Gość • Sobota [18.11.2023, 13:07:33] • [IP: 178.238.246.**]

Kandydaci powinni posprzątać, można ich ukarać mandatem, wiszą na słupach, płotach, czas już odpocząć od ich twarzy 🫣

Gość • Sobota [18.11.2023, 12:38:37] • [IP: 5.173.222.**]

Podobno są za to kary pieniężne.

Gość • Sobota [18.11.2023, 12:36:10] • [IP: 66.115.181.***]

To działka Miasta sprzątanie plakatów ze słupów ktoś z magistratu dał ciała ? Liczył że wiatry zerwą plakaty ? A tu afera się robi ?

OJOJOJ • Sobota [18.11.2023, 12:19:51] • [IP: 176.221.123.***]

BAŁAGAN TO MY W NASZYM KIBUCU ZAWSZE MAMY. PRZEDWYBORCZY, WYBORCZY I POWYBORCZY. ALE MOŻE TERAZ NAM SIĘ TROCHĘ POLEPSZY BO PICOWSKA CHAZARSKA ZBRODNICZA BANDA ZWYRODNIALCÓW SZPRYCOWNIKÓW DAŁNOWNIKÓW CENTRALNE KORYTO UTRACIŁA. WSZĘDZIE SŁYCHAĆ TYLKO KWIK TEJ TĘPEJ BEZMYŚLNEJ MASY, SZUMOWIN I MENELI SPOD BUDKI Z PIWEM, ABY IM KORYTA NIE ODBIERAĆ. ONI PRZECIEŻ NAS TYLKO OKRADALI, ALE NIE MORDOWALI. TO DLACZEGO OSTATNIE PROSTA W NORYMBERDZE ICH CZEKA?

Gość • Sobota [18.11.2023, 11:56:13] • [IP: 31.60.231.***]

A gdyby tak jesienne spacery sprzyjały sobie staruszce ? A to mogła być przecież akurat wasza matka ! Albo jakby tak jesienne spacery sprzyjały procesji ?

Gość • Sobota [18.11.2023, 11:47:41] • [IP: 176.221.123.***]

Zyjemy tymi wyborami w Kwietniu wybory do Samorzadu w Czerwcu wybory do Europarlamentu no i może jeszcze będa wybory do Sejmu RP

Gość • Sobota [18.11.2023, 11:47:01] • [IP: 176.221.123.***]

Cały czas trzeba oglądać PO Jabłońską. WSTYD

Gość • Sobota [18.11.2023, 11:46:39] • [IP: 37.47.154.***]

Zabawkarka wisi na słupach i chyba nie ma zamiaru wyczyścić miejskiej infrastruktury w postaci słupów ogłoszeniowych. Taki to sort!! A staruszek miejski kładzie laskę na to, bo odchodzi niedługo w siną dal.

Gość • Sobota [18.11.2023, 11:45:12] • [IP: 88.218.253.***]

czemu PO nie zdjęło swoich plakatów? przecież to wyglada strasznie takie odklejone plakaty, czemu nie dbacie o naszą przestrzeń publiczną?

Oglądasz 1-42 z 42
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■