POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [15.11.2023, 11:03:14] • Świnoujście

Nowa naczelnik Wydziału Inwestycji Miejskich Urzędu Miasta Świnoujście

Nowa naczelnik Wydziału Inwestycji Miejskich Urzędu Miasta Świnoujście

fot. Urząd Miasta Świnoujście

Od dziś, 15 listopada funkcję naczelnika Wydziału Inwestycji Miejskich UM pełni Grażyna Ingielewicz.

Wcześniej pracowała jako kierownik Nadzoru Wodnego w Świnoujściu w Wodach Polskich, była również dyrektorem Zarządu Zlewni w Państwowym Gospodarstwie Wodnym Wody Polskie w Szczecinie, a w latach 2010-19 prezesem zarządu Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Międzyzdrojach. Jest absolwentką Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu na kierunku Zarządzanie Finansami Firm, skończyła także studia podyplomowe na Uniwersytecie Szczecińskim (audyt i kontrola wewnętrzna) oraz Politechnice Koszalińskiej (technologia wody ścieków i odpadów).

Ma doświadczenie oraz wiedzę w przeprowadzaniu procesów inwestycyjnych oraz koordynowaniu prac budowlanych, a także w zarządzaniu zespołem.


Jarosław Jaz
Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście
Biuro Informacji i Konsultacji Społecznych


komentarzy: 106, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 106

Gość • Środa [15.11.2023, 16:36:27] • [IP: 185.210.39.**]

Kobieto, nawet nie wiesz w jakie bagno się wpiep...łaś.

Gość • Środa [15.11.2023, 16:34:10] • [IP: 37.47.173.***]

Pani Grażyno serio? Nie szkoda zdrowia i nerwów??

Gość • Środa [15.11.2023, 16:31:51] • [IP: 89.171.42.**]

Kinga z WSO to jest najlepsza laska w urzędzie, petarda

Gość • Środa [15.11.2023, 16:19:21] • [IP: 76.164.192.***]

Kojarzę, że taka osoba pracowała w Wydziale Zdrowia. A teraz w inwesycjach. Niezły rozrzut kompetencyjny

Gość • Środa [15.11.2023, 16:04:33] • [IP: 37.248.211.***]

Warto przychodzić na pół roku? Po wyborach i tak będzie nowy skład naczelników

Gość • Środa [15.11.2023, 15:51:08] • [IP: 95.174.65.***]

Coraz gorzej z kadrą w Urzędzie. Biorą z łapanki byłych pracowników, byle tylko etaty obsadzić

Gość • Środa [15.11.2023, 15:51:08] • [IP: 81.219.101.*]

Nie podobają mi się obie kobiety.

Gość • Środa [15.11.2023, 15:46:55] • [IP: 159.242.228.***]

Ech te powroty do Urzędu Miasts. Oby tym razem wyszło lepiej i dłużej

Handler • Środa [15.11.2023, 15:25:19] • [IP: 83.20.126.**]

Czy w Świnoujściu nie ma z" kogo" wy rać? Dwie primadonny, wyglądające na" zmęczone" nie powinny być zastąpione nowymi ludźmi? To już są jaja i jesze Kosiniak na ministra obrony narodowej. Nie, nie, nie.

Gość • Środa [15.11.2023, 15:20:42] • [IP: 31.60.46.***]

A gdzie jest pan Jacek Antczak? Już nie pracuje?

Gość • Środa [15.11.2023, 15:06:25] • [IP: 37.47.161.***]

To jak bylo z tym śnięciem ryb w zatrutej Odrze, p. Grażynko ?

Gość • Środa [15.11.2023, 15:06:04] • [IP: 178.238.249.***]

Po pierwsze tzw. Wody Polskie NIE SĄ W RĘKACH POLAKÓW o czym pewna czesc już wie, ktoś zapyta a w czyich? niech sobie poszuka w internecie...(cenzura} Po drugie gdzie podziewa śię ta z PRAWEJ? coś jej nie widzę w okolicy...

Gość • Środa [15.11.2023, 15:04:19] • [IP: 37.47.209.***]

Kolejna obsada jak ten Antczak nic się nie znają ale za to Prezydent może nimi śmiało kierować jedna wielka korupcja

Gość • Środa [15.11.2023, 14:45:25] • [IP: 2.106.93.**]

Czy to studia zaoczne w Świnoujściu ta pani skończyła?

Gość • Środa [15.11.2023, 14:35:28] • [IP: 109.105.229.**]

[15.11.2023, 11:21:11] • [IP: 5.173.31.**] Raczej z Urzedu Wojewodzkiego, to czlowiek tych co odchodza...

Gość • Środa [15.11.2023, 14:34:47] • [IP: 176.221.122.**]

Powiedzmy szczerze, wykształcenie tej nowej to " płatne kursy" . Nie ma wykształcenia dziennego z poważnej uczelni państwowej, ze stopniem magister inżynier . Kurs zarządzania firmami, oraz audytu i kontroli wewnętrznej , do niczego nie przydadzą się w kierowaniu miejskimi inwestycjami. To zupełnie inne wymagania merytoryczne i zupełnie inne wymagane doświadczenie. Trzeba pamiętać, że inwestycje to złożony proces przygotowania, realizacji i co najważniejsze pozostają jako pomniki mądrości, lub pomniki głupoty, na długie lata, często na pokolenia.

Gość • Środa [15.11.2023, 14:34:24] • [IP: 5.173.200.**]

Wody Polskie twór dla kolesiosta z Pisu w chwili obecnej uciekają jak z tonącego statku

Gość • Środa [15.11.2023, 14:33:35] • [IP: 193.148.19.**]

Ma wiedzę. Ma doświadczenie. Byle płynęła z prądem, a nie pod prąd

Gość • Środa [15.11.2023, 14:25:18] • [IP: 159.242.227.**]

Dlaczego rzecznik Jaz nic nie wspomniał, że ta osoba pracowała kilka lat temu w UM??

Gość • Środa [15.11.2023, 14:22:49] • [IP: 92.38.172.**]

Gratulacje z okazji wygranego konkursu! Życzmy Pani Grażynie udanego powrotu do Urzędu Miasta. Znajomość specyfiki pracy i charakteru Pani Barbary Michalskiej jest tu bezcenna

Gość • Środa [15.11.2023, 14:20:44] • [IP: 37.47.155.***]

Straszne zdjęcie ktoś tym Paniom zrobił. Jaką pensję brutto będzie miał tak wybitny specjalista od inwestycji miejskich. Ciekawe, skoro na zadupiu obok jak ktoś napisał miała nieproporcjonalnie do umiejętności za wysoką.

Gość • Środa [15.11.2023, 14:18:45] • [IP: 89.166.146.**]

Ale obie Panie jakoś bardzo nieświeżo wyglądają. A może to tylko złudzenie…

Gość • Środa [15.11.2023, 14:05:14] • [IP: 5.62.41.***]

Ale jaja, przecież ta kobieta startowała bez rezultatu do kilku miejskich spółek. Tym razem się udało. Ciekawe czy tym razem wykaże się odpornością na kontakty z Panią Prezydent...

Gość • Środa [15.11.2023, 14:00:50] • [IP: 94.254.173.**]

A ja pozdrawiam panią Kingę z WSO byłem dziś i wszystko fajnie załatwione i mile wrażenie zostało. A-B

Gość • Środa [15.11.2023, 14:00:40] • [IP: 37.248.167.***]

Zaoczne w Świnoujściu

Oglądasz 51-75 z 106
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■