POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [15.11.2023, 11:03:14] • Świnoujście

Nowa naczelnik Wydziału Inwestycji Miejskich Urzędu Miasta Świnoujście

Nowa naczelnik Wydziału Inwestycji Miejskich Urzędu Miasta Świnoujście

fot. Urząd Miasta Świnoujście

Od dziś, 15 listopada funkcję naczelnika Wydziału Inwestycji Miejskich UM pełni Grażyna Ingielewicz.

Wcześniej pracowała jako kierownik Nadzoru Wodnego w Świnoujściu w Wodach Polskich, była również dyrektorem Zarządu Zlewni w Państwowym Gospodarstwie Wodnym Wody Polskie w Szczecinie, a w latach 2010-19 prezesem zarządu Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Międzyzdrojach. Jest absolwentką Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu na kierunku Zarządzanie Finansami Firm, skończyła także studia podyplomowe na Uniwersytecie Szczecińskim (audyt i kontrola wewnętrzna) oraz Politechnice Koszalińskiej (technologia wody ścieków i odpadów).

Ma doświadczenie oraz wiedzę w przeprowadzaniu procesów inwestycyjnych oraz koordynowaniu prac budowlanych, a także w zarządzaniu zespołem.


Jarosław Jaz
Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście
Biuro Informacji i Konsultacji Społecznych


komentarzy: 106, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 106

Gość • Sobota [25.11.2023, 11:21:53] • [IP: 83.135.15.***]

Co one takie zapuchnięte??

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 20:01:19] • [IP: 92.118.164.*]

Basia coś podupadła.

Gość • Sobota [18.11.2023, 19:40:44] • [IP: 176.221.123.***]

Michalska jeszcze jest ? Ten duet niczego dobrego nie wróży !!

Gość • Piątek [17.11.2023, 18:44:47] • [IP: 94.254.169.**]

Jak to koleżanka michałowej, to charakterki takie same, nie wróży to nic dobrego dla miasta.obym się mylił

Gość • Piątek [17.11.2023, 18:24:46] • [IP: 178.238.246.**]

Pracowała w wodach Polskich?A co zrobiła dla naszej rzeki Odry i wielu śniętych ryb które ludzie zbierali tonami i zniszczenia środowiska, czy reagowała?🤔

Gość • Piątek [17.11.2023, 07:48:52] • [IP: 46.113.12.***]

A kompetencje są, jakieś ?? Czy tak na ryj, bo widać że wredne to jakieś takie.

Gość • Piątek [17.11.2023, 07:43:57] • [IP: 89.151.36.**]

Czy to siostry ?

Gość • Piątek [17.11.2023, 00:09:36] • [IP: 31.11.131.***]

Alergia pszczoły czy nieudany botox?:(

Gość • Czwartek [16.11.2023, 22:13:28] • [IP: 193.26.115.**]

😹 14:31:48 - Od kiedy te chazarowe żydy Ziobro & Czarnek Company są" Panami"?

Gość • Czwartek [16.11.2023, 20:26:42] • [IP: 176.221.123.***]

Fachowiec od ścieków zarządza inwestycjami miejskimi 😂🤣 może babcię klozetową odrazu na ten stołek posadzić ?

Gość • Czwartek [16.11.2023, 18:18:09] • [IP: 37.248.210.***]

Gość • Czwartek [16.11.2023, 12:52:36] • [IP: 62.69.234.***]Bylam znismaczona wczorajszym posiedzeniem Sejmu. Marszalek rotacyjny pokazal swoja pyche bute i prostactwo.Jeszcze takiego pajaca z TVN nie bylo... Niiiie, no! Marszałkini REASUMPCJA - to była" klasa" ! Mniej nuż zero!

Bella • Czwartek [16.11.2023, 18:10:39] • [IP: 5.173.155.**]

Terminy naboru były ogłaszane aż koleżanki wypowiedzenie poprzedniej umowy o pracę minie. Czego nie rozumiecie?

Gość • Czwartek [16.11.2023, 17:52:16] • [IP: 5.173.190.**]

A co tam. Wykształcenie do betonu wiele nie trzeba betoniarka i proporcje piachu i zaprawy i jada z balem dwie betoniarki

Gość • Czwartek [16.11.2023, 14:31:48] • [IP: 176.221.123.**]

12:52:36 Pan Ziobro, Czarnek przypomnieli słowa p.Leppera o wersalu.

Gość • Czwartek [16.11.2023, 14:22:01] • [IP: 89.187.165.***]

Ludzie niepotrzebnie się tu podniecają. Stanowisko do WIM było od dawna nieobsadzone z braku chętnych. Naprawdę żadne znajomości nie były potrzebne. Inna sprawa, że podstawowym (oby nie jedynym) przymiotem nowej Pani naczelnik jest brak kompleksów.

Gość • Czwartek [16.11.2023, 13:56:09] • [IP: 88.164.37.***]

Imponujace stanowiska pracy, um powinno sie cieszyc ze przyjela posade !

• Czwartek [16.11.2023, 13:44:25] • [IP: 195.43.84.***]

Koleżanki - jedna specjalistka od betonu druga od wody ścieków i odpadów :-)

Gość • Czwartek [16.11.2023, 13:31:51] • [IP: 37.47.171.***]

wydaje mi się że powinien być ogłoszony konkurs na takie stanowisko

Gość • Czwartek [16.11.2023, 12:52:36] • [IP: 62.69.234.***]

Bylam znismaczona wczorajszym posiedzeniem Sejmu. Marszalek rotacyjny pokazal swoja pyche bute i prostactwo.Jeszcze takiego pajaca z TVN nie bylo.

lolek • Czwartek [16.11.2023, 11:38:02] • [IP: 178.238.245.***]

poprosze o CV tej Pani !! widac ze specjalistka " pelna geba " !

Gość • Czwartek [16.11.2023, 10:37:16] • [IP: 176.221.122.**]

Na działalność w zawodach inżynierskich przyjmuje się kogoś po kursach w tzw. specjalnościach miękkich ! Biedne miasto ! Ale to widać po jakości wykonanych inwestycji, sposobie ich prowadzenia, rozliczeniach, terminach realizacji , wielkości nakładów itd., itp..

Gruby i długi • Czwartek [16.11.2023, 10:18:06] • [IP: 37.47.190.***]

Ale jakieś takie nie dopieszczone porządnie...

Gość • Czwartek [16.11.2023, 10:13:19] • [IP: 31.0.57.***]

Ful studiów zaocznych a gdzie praktyka

Gość • Czwartek [16.11.2023, 10:01:43] • [IP: 80.51.207.***]

bez piękna duszy...

Gość • Czwartek [16.11.2023, 09:22:48] • [IP: 78.10.206.**]

"Jak w 12lat postarzeć się o 32lata?

Oglądasz 1-25 z 106
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■