POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [14.11.2023, 17:25:53] • Świnoujście

Kolejna świnoujścianka w „Szansie na Sukces”: Natalia Tuszyńska wzrusza publiczność

Kolejna świnoujścianka w „Szansie na Sukces”: Natalia Tuszyńska wzrusza publiczność

fot. Organizator

W niedzielę o 15:15, fani muzyki i talentów telewizyjnych będą mieli wyjątkową okazję śledzić kolejny emocjonujący odcinek programu "Szansa na Sukces" na antenie TVP2. Tym razem, uwagę widzów przykuje Natalia Tuszyńska, młoda i utalentowana śpiewaczka pochodząca ze Świnoujścia, która stanie przed szansą wykazania się na ogólnopolskiej scenie.

Natalia, znana ze swojego ciepłego głosu i autentyczności, nie tylko będzie walczyć o miejsce w ścisłym finale konkursu, ale także o możliwość występu na prestiżowym festiwalu w Opolu w 2024 roku. Jej występ będzie wyjątkowy, ponieważ dołączą do niej jej bliscy przyjaciele, którzy będą wspierać ją na scenie, dodając wydarzeniu dodatkowej głębi emocjonalnej.

Kolejna świnoujścianka w „Szansie na Sukces”: Natalia Tuszyńska wzrusza publiczność

fot. Organizator

Bartek Czyżyk, organizator lokalnych wydarzeń kulturalnych, również wyraża swoje poparcie: "To niesamowite, że kolejna osoba z naszej społeczności ma szansę zabłysnąć na tak dużej scenie. Natalia ma niesamowity talent i zasługuje na szerokie uznanie."

Kolejna świnoujścianka w „Szansie na Sukces”: Natalia Tuszyńska wzrusza publiczność

fot. Organizator

To zapowiada się na niezapomniane popołudnie pełne muzyki, emocji i wspierania lokalnego talentu. Nie przegapcie okazji, aby być częścią tej muzycznej podróży Natalii Tuszyńskiej w "Szansie na Sukces"!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 53, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-53 z 53

Gość • Piątek [17.11.2023, 12:40:24] • [IP: 37.47.188.**]

Gratulacje dla dziewczyn ale ten to powinien się schować, manipulator z parciem na szkło.Kre..a, drineczek i wiecznie na czyimś garbie. Szkoda słów a i napewno bez wielkiego Bartłomieja by się nie dostała.

Gość • Czwartek [16.11.2023, 12:50:29] • [IP: 176.221.122.**]

Za dużo narkotyków

Gość • Czwartek [16.11.2023, 08:28:53] • [IP: 31.0.67.**]

Bartek chłopak z wysp, pełny kot leci w życie na pełnej piz

Gość • Czwartek [16.11.2023, 04:21:52] • [IP: 46.205.136.**]

brawo dla dziewczyny, niech swinoujscie slynie tez z dobrych stron ze sa tu ludzie takze utalentowani, powodzenia w spiewaniu i prowadzenia takich dzialan.

Gość • Środa [15.11.2023, 22:53:27] • [IP: 5.173.196.***]

Pan zza szlabanu od krewetek niech zabiera co chciał Wszyscy skorzystamy

Gość • Środa [15.11.2023, 22:14:45] • [IP: 37.47.156.*]

Natalia, powinnaś postawić na siebie. Nie powinnaś zgodzić się na asystentów. Tylko odwrócą uwagę od Ciebie...

Gość • Środa [15.11.2023, 22:08:42] • [IP: 37.248.160.***]

Gość • Środa [15.11.2023, 13:04:52] • [IP: 176.221.123.***] I prawidłowo. Chłopak się bawi. A ty i inni frajerzy albo wegetujecie na wynajmach nabijając kabzę lichwiarzom albo tyracie aby spłacić bandyckie kredyty. To wy jesteście nieudacznicy. Bartek jest bardzo udany i możecie mu buty pastować pajace z patologicznych rodzin.

Gość • Środa [15.11.2023, 22:04:14] • [IP: 37.248.161.***]

O widzę właściciel Alibi i były mistrz kickboxingu. Widziałem pana Bartka w" Szansie na Sukces". Kiedyś prowadził konkurs piękności" Miss Wysp". Cały czas coś tam działa. Powodzenia!

Gość • Środa [15.11.2023, 19:33:11] • [IP: 31.0.177.***]

Kto jeszcze ogląda TVP? Chyba ci z Dąbrowy Górniczej.

Gość • Środa [15.11.2023, 19:24:43] • [IP: 164.127.214.**]

O qurwa znowu ten MEGA zjeb ! Wszędzie pcha tą swoją paskudną gębę. Znowu musi zaistnieć choć nie umi śpiewać tylko ćpać debil jeden

Gość • Środa [15.11.2023, 18:20:20] • [IP: 31.61.185.***]

Pospolite, kiczowate

Gość • Środa [15.11.2023, 16:13:19] • [IP: 2.106.93.**]

Do:188 A co temu dziewczęciu wyszło, czego inni mają zazdrościć?

Gość • Środa [15.11.2023, 14:46:10] • [IP: 5.173.188.**]

Czytam te wszystkie wypociny i oczom nie wierze:) ale ludziom gula strzela ze komuś coś w życiu wychodzi heh jedynie co przynosi wam szczęście w życiu to siedzenie w domu na tyłku i obrażanie innych.Dno i wodorosty!!A wy idźcie po swoje !! Ludziom jeszcze opadną szczęki. Wierzę w was powodzenia!!

Gość • Środa [15.11.2023, 14:42:44] • [IP: 92.118.167.***]

Gratulacje dla całej trójki za odwagę i pomysł. Natalia masz głos anioła i całe świnoujscie trzyma za ciebie kciuki a dla hejterów wielki czarny ch*j w leniwe dupska których jedynym celem jest napisanie komentarza przepełnionego zazdrością i nienawiścią.

Gość • Środa [15.11.2023, 13:04:52] • [IP: 176.221.123.***]

Bartek bananowy dzieciak wiecznie na utrzymaniu rodzców nieudacznik i pozer

Gość • Środa [15.11.2023, 12:51:33] • [IP: 31.0.36.**]

To ten program jeszcze istnieje🤦‍♂️😵

Gość • Środa [15.11.2023, 11:09:47] • [IP: 62.69.231.**]

Śpiewaczka? Chyba raczej wokalistka. Bo chyba ta pani nie śpiewa w operze?

Gość • Środa [15.11.2023, 11:02:11] • [IP: 46.205.136.**]

Kobiety, błagam, nie tatuujcie się! Wygląda to tandetnie i szpetnie!

Gość • Środa [15.11.2023, 10:58:28] • [IP: 2.99.70.***]

Szanowna Redakcjo, Chciałbym wyrazić swoje zdanie na temat osoby, która rzekomo organizuje różne wydarzenia. Choć może się angażować w organizację, moje doświadczenia pozostawiają wiele do życzenia. Osoba ta wydaje się być prostacka i mało profesjonalna, co wpływa na jakość przedsięwzięć. Sugeruję przeprowadzenie dokładniejszych analiz przed publikacją pochlebnych informacji na jej temat. Z poważaniem, SJ

Gość • Środa [15.11.2023, 10:47:05] • [IP: 31.0.67.**]

Ta z tyłu piękna jak się nazywa, cudo

Gość • Środa [15.11.2023, 10:35:29] • [IP: 46.205.136.**]

Ktoś został zasłonięty suwakiem zgłośnienia... ma troje oczu i dzwonek na kolanie... kogo tam ukryto? Co on widzi tym trzecim okiem? Kto się nie ukryje przed jego wzrokiem?

Gość • Środa [15.11.2023, 10:08:52] • [IP: 88.218.255.**]

Młodzież w Świnoujściu jest bardzo zdolna tylko mało popularna Dyrekcja domu kultury powinna często organizować występy tych młodych !!

Gość • Środa [15.11.2023, 10:06:10] • [IP: 46.112.6.**]

Bartek tez dupnie śpiewa.

Gość • Środa [15.11.2023, 10:03:29] • [IP: 31.11.130.**]

To prędzej od przedszkola do Opola. Średnia wieku 18 lat

Gość • Środa [15.11.2023, 09:57:41] • [IP: 2.106.93.**]

Takich „wielkich talentów” mnoży się nam w tempie zastraszającym

Gość • Środa [15.11.2023, 09:48:53] • [IP: 185.210.39.**]

TVP2 NIGDY!A ten specjalista od lokalnych wydarzeń kulturalnych...no cóż...jaki organizator imprez kulturalnych, taka kultura...

Gość • Środa [15.11.2023, 09:38:39] • [IP: 31.11.128.**]

Ma was gdzieś ona itd myśli tylko dla siebie o kasie 🤦🦈

Gość Siary • Środa [15.11.2023, 08:23:21] • [IP: 185.210.36.**]

Mając Takie miechy z przodu to jak w bank wygra

Gość • Środa [15.11.2023, 07:39:51] • [IP: 185.210.36.***]

Żeby tylko ta utalentowana śpiewaczka nie wypadła tak jak organizator lokalnych wydarzeń w szansie na sukces...wszyscy pamiętamy jego talent muzykalny. Nie wypadł najlepiej.

Gość • Środa [15.11.2023, 07:22:10] • [IP: 5.173.136.***]

A co Zło robi tam z tylu ?

Gość • Środa [15.11.2023, 07:16:39] • [IP: 31.11.130.**]

Kulturalny organizator. Zawsze odpalając ten portal mam jakiś nowy news. Dziękuję.

Gość • Środa [15.11.2023, 07:12:53] • [IP: 31.11.130.**]

Kolejny wielki talent po tym żółtych portkach

Gość • Środa [15.11.2023, 05:47:08] • [IP: 46.205.132.**]

Organizator imprez przed klatką w bloku z drineczkiem w dłoni...

SŁOWIK • Środa [15.11.2023, 01:06:04] • [IP: 176.221.122.***]

Ile jadu w tych pseudo komentarzach. ..kibicuje tej zdolnej wrażliwej kobiecie. .Natalia bądź kim jesteś..Tylko Ci piszą bzdury którzy nic nie mają do zaoferowania..Brawo brawo brawo..dumny jestem że w końcu tam dojechałaś..czekam na więcej. .My z wyspy dumni. .proszę innych o przemyślenia a nie cwaniakowanie..To będzie widowisko. .oglądajcie bo warto..pozdro Aniu buziaki

Gość • Wtorek [14.11.2023, 23:30:51] • [IP: 31.11.131.***]

Nie rozumiem... Na zdjęciach Marta a w tekście Natalia :/

Gość • Wtorek [14.11.2023, 22:51:25] • [IP: 88.218.253.***]

Bartusia to czas ostro schrupał

Gość • Wtorek [14.11.2023, 22:40:47] • [IP: 77.222.231.**]

Nie chce nikogo obrażać ale na prawdę teg gość Bartek, wyglada okropnie i ma takie okropne parcie na szkło, słuchać się go nie da a i oglądać ciężko.

Gość • Wtorek [14.11.2023, 21:37:35] • [IP: 46.113.8.*]

To już wiadomo czemu w tym mieście nic się nie dzieje !! Bo Bartosz jest organizatorem :D

Gość • Wtorek [14.11.2023, 21:23:50] • [IP: 5.173.200.***]

CIOCIA B. ZE ZNANEJ ROGDZINY HA HAHA. ..

Gość • Wtorek [14.11.2023, 21:18:49] • [IP: 46.112.2.**]

Rozumiem Natalię, , a ta na tyłach po co ??

Gość • Wtorek [14.11.2023, 20:46:51] • [IP: 176.221.123.**]

ten typ to jest jakiś nawiedzony czy za dużo operacji plastycznych?

Gość • Wtorek [14.11.2023, 20:39:14] • [IP: 174.138.95.**]

powodzenia dla naszej Natalki

Gość • Wtorek [14.11.2023, 20:15:35] • [IP: 31.0.36.**]

Bartek gratulacje jesteś organizatorrm wydarzeń kulturalnych w tym mieście, szacun

Gość • Wtorek [14.11.2023, 20:02:19] • [IP: 185.210.39.***]

Kolejny „wielki talent” jak organizator lokalny, hmmm…

Gość • Wtorek [14.11.2023, 19:36:08] • [IP: 87.205.65.**]

Przykro nie oglądam tej telewizji, a dla Pani Gratulacje.

GośćgOŚĆ • Wtorek [14.11.2023, 19:35:43] • [IP: 89.151.33.***]

o CO KAMAN?

Gość • Wtorek [14.11.2023, 19:28:57] • [IP: 94.254.170.**]

Trzymać kciuki

Gość • Wtorek [14.11.2023, 19:24:24] • [IP: 31.60.46.***]

Szkoda, że Nasz Prezydent Świnoujścia nie stawia na młodych. Przecież to dzięki młodym mieszkańcom miasto nasze będzie się rozwijało.

Gość • Wtorek [14.11.2023, 19:05:31] • [IP: 5.173.196.*]

Natalka całe Świnoujscie trzyma kciuki❤❤❤❤❤ϰ
4;❤

Gość • Wtorek [14.11.2023, 18:07:03] • [IP: 37.47.145.***]

Życzę dziewczynie sukcesów. 🎼🎤🎵🎼🔊ㇸ
6;🎶👏

Gość • Wtorek [14.11.2023, 18:02:39] • [IP: 46.112.2.**]

, 17:36:32] • [IP: 46.205.140.***] gdyby nie tacy organizatorzy lokalnych wydarzeń, nie byłoby centralnych wydarzeń...

Gość • Wtorek [14.11.2023, 17:40:45] • [IP: 5.173.26.***]

Gratulacje

Gość • Wtorek [14.11.2023, 17:36:32] • [IP: 46.205.140.***]

Organizator lokalnych wydarzeń 🤣🤣🤣

Oglądasz 1-53 z 53
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■