POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [14.11.2023, 21:17:06] • Świnoujście

Nieznane są okoliczności, w których został poszkodowany mężczyzna

Nieznane są okoliczności, w których został poszkodowany mężczyzna

fot. iswinoujscie.pl

W poniedziałkowy poranek na ulicy Monte Cassino, w rejonie budynku, w którym wynajmowane są pokoje, doszło do niewyjaśnionego na razie zdarzenia. Potrzebna była interwencja Policji i pogotowia.

Na ulicę Monte Cassino przyjechała karetka pogotowia z Zespołem Ratowników Medycznych. Pomocy potrzebował 30-latek, który doznał urazu głowy. Rana była powierzchowna, mężczyzna nie wyraził zgody na przewiezienie go do szpitala.

Nie wiadomo, z jakiego powodu mężczyzna został poszkodowany, ponieważ nasza redakcja nie otrzymała odpowiedzi na pytanie zadane w tej kwestii Policji.

Można jedynie snuć domysły, czy był to efekt bijatyki, napaści niezidentyfikowanych sprawców, czy nieszczęśliwy wypadek. Miejmy nadzieję, że Policja poda informację, dzięki której nasi Czytelnicy zyskają pełny obraz bezpieczeństwa w mieście.

- Zgłoszenie dotyczyło 30-letniego mężczyzny, który miał zostać uderzony w głowę. Pacjent doznał powierzchownego urazu głowy, nie wyraził zgody na przewiezienie do szpitala - informuje Paulina Heigel rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie.

- W dniu 13 listopada 2023 roku, około godziny 07:17, policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu interweniowali przy ulicy Monte Cassino w Świnoujściu, w związku ze zgłoszeniem dotyczącym naruszenia nietykalności cielesnej. Policjanci w wyniku podjętych czynności, w tym rozpytania świadków zdarzenia, ustalili, że nie doszło do pobicia zgłaszającego, który był pod wpływem alkoholu - informuje st. sierż. Kamil Zwierzchowski z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Wtorek [21.11.2023, 02:13:26]

komentarzy: 27, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-27 z 27

Gość • Niedziela [19.11.2023, 21:52:55] • [IP: 37.248.209.**]

Myślę, że pojebał...o się w tej jednostce i dlatego żołnierze narzekają. Mają jak u pana boga za piecem. Ktoś wymaga od nich sprawności fizycznej i już afera. Przyda się im ruchu. A nie czekać na kontrolę pomocnika i iść spać o 21.

Gość • Czwartek [16.11.2023, 04:11:48] • [IP: 46.205.136.**]

strach tu mieszkac teraz wtym miescie, tu kazdy rzadzi jak chce kazdy mocny i wladny.

Gość • Środa [15.11.2023, 23:18:21] • [IP: 176.221.122.***]

Jak mu zagrozili szpitalem to odrazu ozdrowiał i wytrzeźwiał.. 😄😄

Gość • Środa [15.11.2023, 22:37:28] • [IP: 176.221.122.**]

POLACZYC BUDYNEK Z PRZEDSZKOLEM

Gość • Środa [15.11.2023, 22:36:43] • [IP: 176.221.122.**]

Przekazac ten budynek dla przedszkola nr 10. A nie szuka sie miejsc w szkole

Gość • Środa [15.11.2023, 18:21:25] • [IP: 89.151.33.***]

W nocy mieli imprezę w piwnicy po lewej stronie karetki. Muza, swiatła

Gość • Środa [15.11.2023, 17:52:53] • [IP: 37.248.213.***]

Tam gdzie są wynajmy to najwięcej patologii. Czują się bezkarni i anonimowi.

Gość • Środa [15.11.2023, 17:05:17] • [IP: 88.218.254.***]

dobrze ze odmowil przewiezienia do naszego szpitala. ...to młody chłop jeszcze pożyje..!

Gość • Środa [15.11.2023, 12:19:14] • [IP: 37.47.146.***]

Fajnie tam macie w tym wojsku!

Gość • Środa [15.11.2023, 11:49:01] • [IP: 5.173.198.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [15.11.2023, 11:21:02] • [IP: 5.173.4.**]

W komunistycznej Polsce wojsko polskie było liczne bo pod bronią było 700000 tyś żołnierzy i była służba zasadnicza. W katolickiej Polsce wojsko liczby 90000 tyś żołnierzy a służba jest też obowiązkowa

Gość • Środa [15.11.2023, 11:17:18] • [IP: 5.173.4.**]

Ktoś coś ?

Gość • Środa [15.11.2023, 10:28:22] • [IP: 178.238.252.**]

Powie kto...dostanie jeszcze bardziej...strach paraliżuje ludzi.

Gość • Środa [15.11.2023, 09:55:22] • [IP: 2.106.93.**]

A jakiej narodowości są ci ludzie?

Gość • Środa [15.11.2023, 09:31:42] • [IP: 37.47.146.***]

O co wam chodzi z tym komendantem straży, bo artykuł o czym innym. Na żandarmerie trza zgłosić jak macie tam problem.

Gość • Środa [15.11.2023, 08:41:08] • [IP: 104.244.77.**]

A tuż obok jest prokuratura, skorumpowana do cna nielegalnie zajmowanym budynkiem w strefie uzdrowiskowej.

Gość • Środa [15.11.2023, 08:32:12] • [IP: 46.113.14.**]

Zo zo zo zostaw Ryśka

Gość • Środa [15.11.2023, 08:16:17] • [IP: 62.69.252.***]

Pewnie nie chciał oddać butelki z winem po odegranym hejnale i tyle poszły łapy w ruch

Gość • Środa [15.11.2023, 07:44:45] • [IP: 185.210.39.***]

To czanki się pobili

Gość • Środa [15.11.2023, 07:28:13] • [IP: 94.254.232.*]

Jacie co się stało co się dzieje

Gość • Środa [15.11.2023, 07:01:22] • [IP: 84.17.55.**]

W tym miejscu mieszkają głównie Azjaci - pracownicy Hiltona i Radissona

Gość • Wtorek [14.11.2023, 23:20:24] • [IP: 5.173.26.***]

Art. 352. Znęcanie się żołnierza nad podwładnym Dz.U.2022.0.1138 t.j. - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny § 1. Żołnierz, który znęca się fizycznie lub psychicznie nad podwładnym, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. § 2. Jeżeli czyn określony w § 1 połączony jest ze stosowaniem szczególnego okrucieństwa, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10. § 3. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 lub 2 jest targnięcie się pokrzywdzonego na własne życie, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 15.

Gość • Wtorek [14.11.2023, 22:44:32] • [IP: 31.11.128.**]

Nie znęca a hartuje ducha bojowego

Gość • Wtorek [14.11.2023, 22:28:16] • [IP: 5.173.200.***]

Komediant. ...

Gość • Wtorek [14.11.2023, 22:17:44] • [IP: 94.254.232.*]

Jak sobie stare chłopy dają soba pomiatać to tak maja

Gość • Wtorek [14.11.2023, 22:05:59] • [IP: 89.151.38.**]

Nie dziwie się, że odmówił przewiezienia do szpitala. Tam jeszcze bardziej niebezpiecznie.

Gość • Wtorek [14.11.2023, 21:41:08] • [IP: 176.221.118.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Oglądasz 1-27 z 27
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■